Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:05:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 10 част  (Прочетена 144513 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юни 30, 2009, 08:37:10 »

мацки, дайте по едно рамо и кажете кой модел ви харесва повече, че аз вече започнах  да се обърквам  insane smile
и аз за първата както си е така с воала стои страхотно  good
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юни 30, 2009, 08:50:42 »

Относно "Милениум" аз съм чувала само хубави неща, вярно изглеждат малко нахвърляни магазините... blush, ама май хората си работят добре.През май тази година две познати си купиха от там рокли за сжатбите и бяха доста доволни и от платове и от обслужване, и от сроковете за изпълнение особено като се има в предвит, че и беше по времето на баловетв... smile Даже им бяха казали, че при покупка на костюм за младоженеца, кумове, родители и т. н  ще им дадат 10% отстъпка
« Последна редакция: юни 30, 2009, 10:59:39 от Anne » Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юни 30, 2009, 09:30:56 »

много ви благодаря на всички   Flower до няколко дена ще се похваля и аз с рокля.Много исках да съм с принцесена рокля  smile ама слънцето има опасност да се изгуби д мен а това ми беше мечта от малка но понякога трябва да се правят жертви cray
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 30, 2009, 12:49:50 »

dezmand, на мен най ми допадна четвърти вариант, може би защото е най-завършена визията на самата снимка. Но пък втори и трети не ми допаднаха заради деколтетата, или по-точно заради татуса ти. Според мен, ако се спреш на вариант с по-открито деколте, при който татуировката ти ще се вижда, може да помислиш за някакви акценти по нея, защото така  малко ми бледнее на фона на роклята. (може да подсилиш с черен молив, с брокат или каквото друго ти дойде на ум)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 30, 2009, 13:22:26 »

На мен ми харесаха първата и третата (така като чета, май само ще те дообъркаме crazy ). Но за татуто съм съгласна с Алусинадо - може би е добре да се покрие с брокат например. Май Вероника певицата беше направила така - хем изглеждаше стилно, хем интересно. Някак си като е цветно, изпъква странно, незнам и аз...Но за моделите си казах мнението good
В крайна сметка, се довери на женската си интуиция give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юни 30, 2009, 16:35:15 »

dezmand, на мен страхотно много ми хареса роклята с яката. Може би, ако ти я направят с друга горна част, защото яката е малко тежка, но полата ти стои страхотно. Имаш невероятна талия и ханш, на които дори този ужасно неприятен за мен силует стои невероятно и ти си много красива така. И самата пола е интересна. Така хем си с пищна на излъчване рокля, хем се вижда, че си нежна и с прекрасни извивки. Никоя друга рокля не те подчертава така от сниманите. Малко може и да попрекалих с емоциите, извинявай, но да обясня колко много гласувам в анкетката ти Wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 30, 2009, 17:28:01 »

dezmand, и на мен ми харесваш най-много с четвърти вариант, всеки има различно мнение, вярно е, но Пебълс го е обяснила много добре.
Това наистина е твоята рокля според мен. *THUMBS*Успех.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #457 -: юни 30, 2009, 17:29:40 »

dezmand, на мен ми харесва страшно много втората ракля! Уникаллно ти стои и мен ако питаш, изглеждаш най-щастлива в нея. Татуса не мисля, че  е неща фрапантно и грозно, за да отблъсква и на мен и така ми стои добре, но момичетата са прави - оже да се прикрие от гримьолката  Wink
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юли 01, 2009, 11:15:17 »

Изглеждаш страхотно във всички-но на мен най-ми допадат втори е четвърти вариант!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 01, 2009, 16:30:50 »

Булченски рокли - 11 част 
« Последна редакция: юли 01, 2009, 16:32:58 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines