Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:12:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 10 част  (Прочетена 144526 пъти)
 
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 28, 2009, 15:56:17 »

Момичета, отивам за среща с дизайнерката на моята рокля. Тя е готова, само трябва да уточним една цепка. Стискайте палци, защото ако и с роклята се появи проблем направо се грабваме с милото и само двамата се замъкваме на някой остров и никви сватби, никви лудници!!!  tease
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 28, 2009, 17:26:59 »

smarty_bonita къде ще си шиеш тази рокля, в Росица Котюр ли. И аз май на тях се спрях, но най вероятно по мой модел ще е, но подобен стил на тази която си харесала. girl_wink
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 28, 2009, 17:48:08 »

да, миличка-  в Росица Котюр ще ми я шият- това си е техен модел, но по принцип знам, че доста сполучливо шият копия на скъпи модели или пък по модел на клиента и цените са повече от добри според мен. Аз им писах имейл- отговориха бързо- става за около месец роклята. По- добре им пиши. На мен лично ми вдъхват доверие.
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 28, 2009, 17:50:16 »

Sisilla , а твоя модел този от галерията ти ли е? страхотен е, изпрати им снимка по имейл и виж какво ще ти кажат.
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 28, 2009, 19:01:53 »

най- важно , е че най- накрая намерих рокля, която да ми е по вкуса- панделката се оправя- и цвят и форма. А не по- маловайно, е че ще ми я ушият на доста прилична цена smile
Само се чудя как стои въпроса със сутиена с тази рокля... Дали могат да и се пришият някакви подплънки ли нещо...
само да добавя - жестока  е роклята ти!!!
Колкото до сутиена, понеже и мойта е с гол гръб ще използвам едни лепящи се силиконови подплънки или и аз не знам как точно се казват. Има ги в магазините на 7 seconds. Стоят като чашките на сутиен, събират , повдигат и тн, но не се виждат , нямат презрамки и са супер точно за подобни рокли.
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 28, 2009, 20:06:34 »

хмм, това звучи супер, а дали са удобни? сподели, ако имаш опит и цени ако знаеш
Активен
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 28, 2009, 23:10:42 »

Благодаря на всички, които откликнаха на моя въпрос  give_rose . За сега нямам много време да гледам рокли и на нищо не съм се спряла  sad .

Искам да попитам Пебълс за една снимка, която е публикувала в миналата тема. Пебълс, можеш ли да ме насочиш от кой сайт е тази рокля http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,17257.120.html  ( отговор# 126 късата рокля). Благодаря предварително  girl_wink
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 29, 2009, 07:38:02 »

smarty_bonita аз ходих преди седмица в Росица Котюр и останах с добро впечатление. Да това е роклята, която искам или нещо в този стил. Сега ги изчаквам защото казаха, че ще зареждат с нови дантели и може да имат като тази от снимката, а и ще шият нови модели и щяло да има в този стил. danceg Така, че ще ги изчакам и на мен ми казаха, че шият за месец, че и за седмица, стига да да имат материалите няма проблеми. good
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 29, 2009, 08:39:07 »

Amour , дай снимка на твоята рокля, сигурно е много хубава

Нямам снимка девойки. Роклята все още не е в нас, а при дизайнерката, защото искам разни екстри  pardon по-точно една голяяяямааа цепка на крака. Не е много сватбено това с цепката, но аз си държа на нея! На Жана Жекова е роклята. Супер изчистена, от красива дантела, права. Без обръчи, фльонги и тн. защото не мога да си представя 5 или колкото там ще бъдат часа да се разнасям с рокля, която тежи тонове... girl_impossible Аз много си я харесвам, но всичко е въпрос на индивидуален вкус, разбира се. Исках да е рокля, с която и да мога да танцувам и изобщо....Има и леко ретро вид,абеее, готина е и се чувствам красива и комфортно в нея. А това беше целта.  blush
Ето това е роклята, но отпред има цепка на крака.


* ml2.jpg (49.38 KB, 310x453 - видяно 708 пъти.)
« Последна редакция: април 29, 2009, 08:53:22 от Amour » Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2009, 08:46:11 »

Ето такива са подплънките , за които говорех. Цената не помня, защото ги купувах заедно с още куп чорапи и бельо, но са на съвсем нормални цени , примерно 30 лева. Но може и да са по-малко, не помня точно.
Понеже са силиконови и се "залепват" за тялото и няма опция да ти паднат през деколтето  blum И могат да се носят с всички летни дрехи, които не позволяват носенето на сутиен.


* 100000123201_a_294.jpg (10.36 KB, 294x250 - видяно 4859 пъти.)
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2009, 09:07:23 »

Здравейте момичета,
Можете ли да ми кажете нещо повече за Росица Котюр, имат ли сайт, къде им е ателието, предлагат ли готови модели или само по поръчка шият? И какви са цените? Аз май много въпроси задавам, но за пръв път чувам за тях,а ми се струва, че вие сте доволни? smile
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 29, 2009, 09:15:21 »

А искам да питам и още нещо, някой има ли информация какви са горе долу цените на роклите на Маги Сотеро в Гърция?
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 29, 2009, 09:42:49 »

Относно Росица Котюр, моите наблюдения са добри, но все пак съм контактувала с тях само умейл засега, тъй като ателието във Варна, а аз съм от Бургас. Така че като наближи да шия роклята ще отида и лично. Като напишеш Росица Котюр в google ще ти излезе сайта им. Там можеш да разгледаш колекциите, но също така те шият и по снимка- а според материалите варират и цените- има евтини и малко по - скъпи, но дори и те са пак евтини, според мен.
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 29, 2009, 09:47:43 »

Sisilla, значи ти си ходила до Росица Котюр. Браво! Кажи малко повече, всмисъл видяли някои от нещата й, като изработка как са, добре ли са ушити, друго си е на живо да ги видиш smile За отношението им наистина е много добро, но ако се сетиш и още нещо казвай smile
Активен
smarty_bonita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 29, 2009, 09:49:39 »

Амур, благодаря много за инфото относно тези силиконови подплънки. доста добре изглеждат- във всички магазини за бельо ли ги има? Да отивам и аз да купувам smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines