Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 05:24:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 181465 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 19, 2009, 15:24:59 »

еха супер е тортичката  good
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #121 -: август 19, 2009, 15:57:46 »

еха супер е тортичката  good

 good good много е хубавка .и аз искам такавааааааа  blum.тея пеперудки май са от тези дето са за декорация-аз вкъщи по саксиите си съм ги накичила  Wink
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 19, 2009, 15:59:23 »

ехеее супер е  good blum
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 19, 2009, 18:09:39 »

Тортички като тази, та дори и още по-интересни и странни и оригинални правят в сладкарница Мариам във Велинград! Ние там поръчахме нашата, такива торти видях каквито не съм вярвала, че могат да се направят! Просто момичето е невероятно талантливо! Само дето нямат уеб сайт да се видят cray
Активен
militrisa
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #124 -: август 26, 2009, 12:07:48 »

Момичета, някой да знае каква е разликата между фондан и нещо, което се нарича "млечна заливка"? В сладкарницата ни препоръчаха въпросната млечна заливка като по-добър вариант за покритие на тортата - не било толкова твърдо и толкова сладко като фондана, но пак се втърдявало...  crazy
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 27, 2009, 00:17:21 »

Момичета най-сетне прочетох всичките части за сватбената торта.Определено съм се спряла на слепена торта не искам в никакъв случай да е на етажи и номерцата на тези от сладкарницата че не били хубави при мене няма да минат.Слепена ще е и това е.Все още не съм избрала точно моделчето но като го избера ще ви го покажа.Тъй като нашата сватба ще е в Свищов а в тоя малък град няма много сладкарници бихте ли ми казали някоя добра сладкарница в Търново която би се навила да ми направи моята избрана слепена торта от дадена снимка.Моля ви чакам добри предложения за сладкарници в Търново.Аз смятат да говоря тука със една сладкарица в Свищов и те ако не се навият да ми я направят или почнат да обясняват колко не били сполучливи тортите слипени да имам и други варианти например от Търново тъй като е най-близко до Свищов  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 27, 2009, 07:47:55 »

swetla99 , здравей  smile
За пореден път се убеждавам как в България (а и не само, но най-вече ) вместо да печелят клиенти , някой фирми правят точно обратното. При условие, че има избор, на повечето места се държат по неописуем начин.
Дори и да не са хубави този вид торти, в което силно се съмнявам  nea , могат да ти обяснят защо. А щом предлагат такива, едва ли те не са вкусни , а по скоро може би цената им е друга , и тъй като като чуят сватба и искат да извлекат максималното, не бих се учудила че това е причината, поради която са ти казали така  diablo
Активен
_nikki_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #127 -: август 27, 2009, 09:45:07 »

И аз поръчах тортата си, обаче толкова се чудих дали да е с вътрешна или класическа поставка, накрая реших с вътрешна да е ... Ето и линк да я видите http://forum.svatbata.bg/index.php/v/_nikki_/svatbeni/large_image1.jpg.html?action=gallery
А като я опитахме беше и толкова вкусна, аз уж не исках да опитам, че не ми се ядеше сладко, обаче направо не оставих тортичка за бъдещия младоженец  Girl_hide
« Последна редакция: август 27, 2009, 09:46:59 от _nikki_ » Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #128 -: август 27, 2009, 13:04:47 »

_nikki_, много красиваи нежна тортичка!  Bravo Bravo Вкуса по-традиционен ли е или нещо по-екзотично?
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 27, 2009, 16:09:55 »


Момичета вижте тази торта много ме кефи.Сетих се че някой по напредка тука в форума беше написъл че иска торта с орхидей.какво ли е станало?дали са му направили?че и аз май си харесах тази тортичка give_rose
« Последна редакция: август 27, 2009, 16:12:13 от swetla99 » Активен
_nikki_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #130 -: август 27, 2009, 20:59:05 »

_nikki_, много красиваи нежна тортичка!  Bravo Bravo Вкуса по-традиционен ли е или нещо по-екзотично?
Не е кой знае колко екзотичен, но беше толкова лека и сладка... Не знам как да опиша, но определено покри моите изисквания за лекота (да не е тежка и да се напрапва). Мисля, че на пет етажа ще изглежда още по-добре  girl_wink
Активен
plamenogn
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #131 -: септември 09, 2009, 11:46:15 »

Здравейте, мами!
Искам да ви кажа, че сме супер разочаровани от Скай Лайн. Да не правите грешката да си избирате тората от там.  Down Down Down
Първо - когато отидохме в ресторанта ни бяха донесли различна стойка. Нямаше ама нищо общо с нашата, която си избрахме.
Сватбата беше в разгара си и явно на това са разчитали от сладкарницата, защото на кой да се оплачеш? Какво ще направят? Ще си я вземат обратно ли? Да бе да и да останем без торта... Преглътнахме това! Оказа се, обаче, че част от украсата беше счупена.. преглътнахме и това, за да не си разваляме настроението.
Отидохме след няколко дена да върнем стойката и да си вземем депозита за нея.
Представете си какво се случи - казаха ни: "Къде е бележката?" Казвам им: "Ами бележката е дадена на шофьора, който е доставил тортата, защото ни казаха, че няма да я оставят ако не им се даде бележката" "Не, не било така. Сега няма да ви върнем парите"  Angry Angry Побеснях! Идеше ми да им изпочупа смешната сладкарничка. Започна се едно искане на телефона на шефа им, питах ги защо е друга стойката - разбира се без отговор.. Защо е счупена? А те изненадани.. Абе въобще, егати мангалите са тея Скай Лайн...  Down Down
Накрая успяхме да си вземем парите, де, но просто толкова нерви заради тия....
А и тортата не беше толкова вкусна!  Undecided
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 09, 2009, 21:26:17 »

Момичета най-сетне прочетох всичките части за сватбената торта.Определено съм се спряла на слепена торта не искам в никакъв случай да е на етажи и номерцата на тези от сладкарницата че не били хубави при мене няма да минат.Слепена ще е и това е.Все още не съм избрала точно моделчето но като го избера ще ви го покажа.Тъй като нашата сватба ще е в Свищов а в тоя малък град няма много сладкарници бихте ли ми казали някоя добра сладкарница в Търново която би се навила да ми направи моята избрана слепена торта от дадена снимка.Моля ви чакам добри предложения за сладкарници в Търново.Аз смятат да говоря тука със една сладкарица в Свищов и те ако не се навият да ми я направят или почнат да обясняват колко не били сполучливи тортите слипени да имам и други варианти например от Търново тъй като е най-близко до Свищов  give_rose

аз съм питала в най хитовата сладкарница в търново-Лучия за вътрешни стойки и разбира се нямат...просто не зареждат такива затова моята торта си взех от стара загора докараха ми я на денят на сватбата и беше красива и много вкъсно..в последствие се отказах от този тип стойки и си взех тази с вграденият фонта.Торатата стана по скъпа само с 80лв , но беше точчно това което искахме просто невероятна а и хората ни я донесоха и сглобиха ...мисля че си струва
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 10, 2009, 11:07:06 »

А не е вярно това за Лучия. Ние си взехме тортата от там и беше с вградена стойка и парчетата изглеждаха съвсем нормални след като я нарязаха цялата. Всъщност съм много доволна от обсужването. Занесохме си снимка. Дадоха ни списък с различните пълнежи. Донесоха ни кремчетата да ги дегустираме, за да си изберем. Доставиха тортата направо в ресторанта даже не разбрахме кога е дошла. На другия ден се обадихме да ги питаме кога да им занесем стойката, а те огвориха, че сами ще си я вземат и само минахме да доплатим тортата и сладките. От там поръчахме и сладки. Като тези за църквата ни ги доставиха там на място, също не разбрах кога, като влязохме за церемонията си бяха там, подредени сладка по сладка в отделна опаковка и на поднос.
Така че, който прави сватба във Велико Търново няма да сбърка ако си поръча тортата от там. Ние поръчахме и даровете за кумовете - торта, пиле и пита и ни направиха 10 % отстъпка от цялата цена  smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 10, 2009, 14:24:57 »

А не е вярно това за Лучия. Ние си взехме тортата от там и беше с вградена стойка и парчетата изглеждаха съвсем нормални след като я нарязаха цялата. Всъщност съм много доволна от обсужването. Занесохме си снимка. Дадоха ни списък с различните пълнежи. Донесоха ни кремчетата да ги дегустираме, за да си изберем. Доставиха тортата направо в ресторанта даже не разбрахме кога е дошла. На другия ден се обадихме да ги питаме кога да им занесем стойката, а те огвориха, че сами ще си я вземат и само минахме да доплатим тортата и сладките. От там поръчахме и сладки. Като тези за църквата ни ги доставиха там на място, също не разбрах кога, като влязохме за церемонията си бяха там, подредени сладка по сладка в отделна опаковка и на поднос.
Така че, който прави сватба във Велико Търново няма да сбърка ако си поръча тортата от там. Ние поръчахме и даровете за кумовете - торта, пиле и пита и ни направиха 10 % отстъпка от цялата цена  smile
явно след тпва са допкарали аз като питах април месец казаха че нямат защото трудно се режела после тортата и никой не ги търсил
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines