Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:16:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 181115 пъти)
 
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #30 -: юни 22, 2009, 13:40:45 »

Ето малко актуални цени за Варна

Финиди: много мили и услужливи са момчетата
- торта с глазура - 1.90 лв/парче - най - евтин вариант, до 2.20 лв/парче
- торта с моделираща захарна паста (като глазурата, но малко по - стегнато, твърдо или не знам и аз как да обясня) - с около 10  - 20 ст. по - скъпо на парче

Ако искате една малка торта и около нея пръснати малки пастички - 0.20 лв оскъпяване на парче. Плаща се депозит за стойката, 30 лв, които връщат при връщане на стойката. Правят всякакви глезотии, които искате.

Краси Бекярова

Тортите варират от 1.20 - 1.70 - 1.90 лв
Торта с моделираща паста излиза 1.70 лв/парче, като вътр е включен транспорта за доставката. Не се плаща депозит за стойката. Там правят и питки.


Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #31 -: юни 23, 2009, 11:28:51 »

Момичета, поръчахме си тортичка при Краси Бекярова. Поръчахме и за кумата...и погача....Всичко на едно място. Тортата ни е нещо подобмо на тази на снимката, но на стойка и с промени - ще имаме слънчогледи по нея и разни други нещица. Ще сложа снимка след сватбата  pleasantry


* torta jylto.jpg (69.93 KB, 428x640 - видяно 442 пъти.)
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 24, 2009, 11:41:51 »

sildicheva   - много свежо изглежда good. Последно време много ми харесат тези малки точици по сватбените торти - придават някак си празнично настроение.
Активен
elichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #33 -: юни 29, 2009, 11:37:25 »

Хайде и аз да се похваля с моята торта  smile Поръчахме си я в събота  danceg
Спряхме се на малка торта и пастички за гостите. Една пастичка излиза около 150 грама и е с големината на стандартна ролка тиксо (от големите). Прощавайте за образния израз  blush
Дадоха ни седем различни вкуса за вкъщи, за да си изберем. Всичките бяха пресни и много вкусни. Спряхме се на трюфел.
Хората сами си доставят на място тортата, не давате капаро за стойката, те си поемат ангажимента от-до. После сами си я прибират от ресторанта. Останах силно впечатлена от отношението - много любезни и внимателни.
Много се радвам че отметнах и тоз ангажимент! Стискайте палци всичко да е наред
Имам снимки в галерийката на различните вкусове.
 
Активен
nata6a
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #34 -: юни 29, 2009, 13:47:40 »

Moмичета присъствах на една сватба където тортата беше на пастички.Много ми хареса идеята,а и самата торта беше много вкусна.По този повод реших да потърся в нета нещо подобно.В галерията ми може да видите какво открих,а тортата от сватбата за която ви споменах е тази зелената в галерията ми.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #35 -: юни 29, 2009, 14:06:56 »

Еличка, може ли да кажеш колко ти излиза една пастичка като цена?
Активен
elichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #36 -: юни 29, 2009, 14:46:31 »

Около 4 лв. Аз отдавна си търся пастички и пообиколих доста, преди да се спра на тези. Имаше и по-евтини, но грамажа беше различен и бяха доста по-дребни. Така няма да се притеснявам, че сервитьорите ще ми нарежат анемични парченца. Вярно, може и да остане, но по-добре "да остане, за да стигне", както казва мама. Пък и тя е намерила много оригинално решение - ще вземе пластмасови кутийки за еднократна употреба, в които да сложим пастичките, на гостите, които "нямат място и за торта"  girl_wink, или искат да си тръгнат по-рано. Така, дори и да не дочакат момента, пак ще могат да опитат тортата, като си вземат пастичките за вкъщи  smile
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 30, 2009, 10:02:47 »

Нека споделя и аз с вас  ние какво направихме  smile Оказа се , че собственика на ресторанта има и сладкарски цех.Когато капарирахме ресторанта и той ни показа каталога с тортите бяха много красиви и се уговорихме да ни донесе ниаколко парчета да опитаме различни пълнежи.Оказаха се много вкусни и така си решихме проблема много лесно -те си поемат ангажимента за вси4ки торти и дори и за кумското пиле. Цената  и е  150лв за 60 парчета
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 02, 2009, 19:44:56 »

Здравейте момичета,
загледах се в темата и видях много хубави торти.... smile
Искам да ви покажа нашата. Беше много хубава и вкусна(според мен, а и според тези които оспяха да я опитат... ), но за жалост неможахме хубаво да си похапнем от нея. Кумската торта беше същата, но в по- малък размер, а за гостите бяхме поръчали пасти.... и всичко това струваше около 180лв.


* IMGP2094.JPG (29.76 KB, 364x421 - видяно 4196 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2009, 13:00:00 »

А ето това е моделчето за нашата торта. Надявам се да се получи така добре, както на снимката. Разликата е само, че вместо морски фигурки, ще са цветчета.


* torta.jpg (44.19 KB, 390x460 - видяно 380 пъти.)
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #40 -: юли 03, 2009, 13:58:22 »

тортата е много красива, но не те ли притеснява факта, че някои от гостите на парчетата си няма да имат глазура?
иначе е много нежна good
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 03, 2009, 14:38:26 »

Много е красива Bravo ,дано да успеят да ти я направят 1:1!
P.S.Елитоо,твоята торта също е много хубава! good good good
« Последна редакция: юли 03, 2009, 16:15:02 от -Ади- » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 03, 2009, 14:41:03 »

тортата е много красива, но не те ли притеснява факта, че някои от гостите на парчетата си няма да имат глазура?
иначе е много нежна good
Честно казано, не ме притеснява че няма да имат глазура. По-важното е да им хареса вкуса. 90% съм сигурна, че външно ще е страхотна. Аз реших да заложа и на външнен вид и на вкус.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 03, 2009, 15:42:54 »

Аз все още не съм избирала торта, имаме доста време.Пък и не искам нещо кой знае какво, дори мисля да не бъде на поставки. Може би по-висока торта, по-скромна.  А за гостите пастички, така сме намислили.
sildicheva, срахотна е тази, толкова слънчева. Bravo Дано успеят да я направят същата.
Лейди на мен ми харесват много третата и четвъртата.  good
Активен
lyubopitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 05, 2009, 07:58:16 »

Аз много търсих из темата, но не можах да намеря нищо споменато за сладоледени торти. Така че, момичета, можете ли да ме насочите към сладкарница, която прави сладоледени торти в София? Не живея там от известно време и вече не знам кое къде да търся  sad Ако можете да ме насочите, бих била много благодарна!

 give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines