Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 181082 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 11, 2009, 15:34:38 »

Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 11, 2009, 15:56:57 »

Аз пък не бих направила компромис с вкуса на тортата,защото не сте прави за това,че хората не и обръщат внимание,аз имам един много траен и запазен спомен от една сватба,и помня знаете ли какво,че тортата беше отвратителна NO.Не искам гостите ми после да казват,а да на онази сватба на която ядохме гадната торта.За мен е най-добре да се намери компромисен вариант и да имаш и двете неща.Защото определено е важно и как изглежда,за да ти остане после и един красив спомен от снимките.

Аз имам малък проблем с нашата торта,по точно незнам какво искам,хем искам голяма торта на етажи,хем мисля и за пастички и една малка,която да разрежем,но просто не мога да реша какво да е crazy.Направо незнам.Пускам няколко снимчици,кажете на вас кое ви допада повече,като цветовете ще бъдат лилаво и бяло /на снимките са черно и бяло,абстрахирайте се от тях/.


* normal_DSC03269_1152_x_1536.jpg (49.11 KB, 600x800 - видяно 564 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 11, 2009, 15:59:06 »

другата


* normal_IMG_3797 [800x600].jpg (56.13 KB, 408x600 - видяно 505 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 11, 2009, 15:59:34 »

и трети вариант за пастички


* wedding_cake_mini_close [800x600].jpg (56.68 KB, 531x600 - видяно 570 пъти.)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 11, 2009, 16:00:44 »

и последно торта,която ми беше фаворит досега,ама в този момент въобще незнам какво искам. cray


* white-fondant-cake-with-orchids-ws-145-11 [800x600].jpg (32.32 KB, 600x600 - видяно 584 пъти.)
« Последна редакция: юни 11, 2009, 16:07:49 от lady_in_love » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 11, 2009, 16:05:38 »

Дано не те разколебая, но отделните пастички много ми допадат като цяло - ако имаш възможност поръчай от тях. Аз още не съм говорила с хората от цеха да кажат дали могат или не да ми ги направят и ако неможе тортата ще е с квадратниетажи, но разместени. Макар, че на мен ми подариха украса за тортата преди да си избера торта  laugh имам в галерията снимка, като аз съм изцяло за малките цветчета.
« Последна редакция: юни 11, 2009, 16:08:23 от valia_diva » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 11, 2009, 16:52:07 »

аз и преди съм ти казвала, че тази бялата - последната торта е върха
даже аз съм се спряла точно на нея за сега  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 11, 2009, 17:12:55 »

 Последната бяла торта е много стилна и много хубава!
Първата също би изглеждала впечатляващо в лилаво! smile
Аз определено съм за цяла торта - но всеки си има вкус и предпочитания - според мен, е по-красива цяла!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #8 -: юни 11, 2009, 18:14:24 »

Ами аз съм ти казвала, ама да кажа пак.  blush Аз съм за тази бялата + пастички за гостите.  good Не се лишавай от удоволствието да имаш такава торта. Аз по-скоро ще бъда само с такава без пастички, отколкото да се лиша от това за сватбата ми!!!




Благодаря на всички, които ми дадоха съветите си! Аз те първа ще опитвам от постичките на този цех и ще реша. Ако са гадни, определено няма да е от там, но иначе ще гледам да е по-красива, дори да не е чааак толкова вкусна!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 12, 2009, 09:04:32 »

На мен първата и последната ми харесват много! Аз определено съм за цяла торта, отделните пастички не ме привличат никак, не знам защо.  pardon
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #10 -: юни 12, 2009, 09:16:36 »

фаворит ми е бялата с цветята по нея.аз обаче мисля да заложа на варианта-една торта(малка-10-12 парчета),която ще срежем с милото,а за гостите-малки тортички,най-вероятно копие на голямата :)не ми се иска персонала на ресторанта да се окаже некоректен и да сервира парчета торта, през които да може да четеш вестник beating виждала съм го на друга сватба така,че мисля да се презастраховам.друг е въпросът, че още не съм си намерила човека, който да ми измайстори искането blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 12, 2009, 10:43:39 »

lady_in_love на мен ми харесаха първата и последната торта, като мисля, че на-голям шанс да получиш реално изпълнение по-близко до снимката е за последната торта. патичките с лилавите пеперудки са върха, много ми харесаха, със сигурност така знаеш кой гост какво ще получи.
 но пък за мен сватбената торта си е сватбена торта, а не пастички, просто аз лично винаи съм си я представяла като една голяма торта и при мен това беше водещия елемент. Пък и ако е цяла торта ще знаеш че е пресна със сигурност, защото като е по-голяма може да престои по-малко време в сладкарницата, защото се скапва иначе и големите торти са винаги пресни, а пастичнките се съхраняват по-лесно, не се скапват-напукват и разтичат по-трудно и рискуваш да ти дадат стари пасти
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 12, 2009, 14:13:07 »

Amelia, аз съм ходила в този цех в Надежда да питам за сватбена торта, наистина цените там са доста по-евтини от другите места. За този цех ми каза една приятелка, която се омъжи миналата година и тортата й беше от там, на сватбата си спомням, че тортата беше вкусна и за това я попитах от къде са я поръчали. Отидохме до този цех, говорихме и взехме пастички да ги опитаме, но от там ни предупредиха, че сватбената торта е по-различана на вкус от пастичките, слагало се повече крем или нещо такова. Пробвахме пастите чак в къщи и честно казано хич не ми харесаха и сега и аз съм в дилема  sad Не знам дали да им се доверя, че сватбената ще е вкусна като видях, че самите пастички не са хубави, но пък помня, че на онази сватба, на която бях тортата беше вкусна и вече не знам как да постъпя. А ще е доста кофти, ако сватбената ни тортата е гадна и никой не я изяде
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 12, 2009, 14:23:45 »

А да питам и още нещо, някой знае ли дали правят хубави сватбени торти в сладкарница Романс, в Симеоново, за вкус знам, че са добри, но на външен вид дали ги правят красиви?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 12, 2009, 15:43:40 »

Момичета благодаря на всички за мнението!Аз се чудя и мая,ама май да ви кажа чесно ще си остана с тората,която си харесах първоначално,тоест бялата торта с орхидейте. blum
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines