Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 17:15:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 4 част  (Прочетена 176623 пъти)
 
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 08, 2010, 20:09:42 »

Ognena,тортата ви е била божествена  Bravo Bravo Извинявай, но можеш ли да ми дадеш някакви координати на лични, и ориентировъчно цена на парче  good Благодаря ти за съвета, съдейки по твоята страхотна торта със сигурност ще посетя първо това място give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 10, 2010, 16:03:31 »

Хайде де, никой ли не е поръчвал в Росита?  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 16, 2010, 08:39:25 »

Искам да ви попитам, някой виждал ли е някъде да се продава такава стойка за торта или да може да се вземе под наем?  ohah  pardon
Слагам снимка в галерията, понеже не мога да я публикувам тук. Става на въпрос за стойката на бялата торта със слънчогледа.
« Последна редакция: юни 16, 2010, 08:44:49 от lunno momiche » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 16, 2010, 09:46:22 »

lunno momiche, сладкарския цех, от който ще поръчвате тортата няма ли?
Тези, за които знам, дават стойките под наем и имат различни видове.
« Последна редакция: юни 16, 2010, 11:24:37 от lionelsa » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 16, 2010, 09:57:31 »

lionelsa, мисля, че нямат. sad
Моля те, би ли ми изпратила на ЛС координати на фирмата, за която споменаваш!  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #425 -: юни 18, 2010, 15:48:23 »

Хайде де, никой ли не е поръчвал в Росита?  blush
Asseto, сватбената торта на моя много близка приятелка е била от Росита и тя още ги хвали и дори ми ги препоръча, но тази информация е от преди няколко години, така че не знам до колко е актуална  pardon
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 22, 2010, 11:52:39 »

tiama, благодаря ти много! Аз потърсих в Гугъл и честно казано нямаше много отзиви, повечето дори бяха негативни, но от друга страна доста стари.
Не знам, иначе свекърите редовно купуват оттам и са много доволни, аз пробвах 2-3 вида техни и на вкус бяха много добре. Дано и с поръчките да се справят.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 22, 2010, 12:10:10 »

Ние се разходихме до една от сладкарниците им (тази на Пушкин) и честно казано, не бях във възторг. Тортите може и да са вкусни, но няма как да ги опитаме, тъй като в сладкарницата не предлагат тези пълнежи, които използват за сватбените торти. Отделно, мъжът, който ни "обслужи", ако може да се нарече така, не беше много наясно със сватбените торти, и дори ни заяви "Мога да се обадя в цеха, ако се интерсувате". Аз го изгледах тъпо и му казах, че сигурно се интересуваме, щом го разпитвам за детайли, а той смънка в отговор "Е, да ама може да не сте още на финалната права, затова". С една дума - ако няма да поръчваме, да не му губим времето  NO Мисля, че това окончателно ни отказа. Отделно не беше наясно кои торти в каталога са сметанови и кои - със захарно тесто. Изборът откъм пълнеж е много ограничен, например, тяхната торта йогурт, която ни грабна на пръв поглед (не сме я опитали - не стигнахме до там), не можело да е, защото "леките торти са много нестабилни и не стават за сватбени". Ама иначе можело, ако си харесаме нещо, да ни го направят като декорация, дори и да не е от техния каталог. Ами... като е така...  nea
Това беше от кратката ни среща с Росита. Мисля си, че ако бяхме отишли директно в цеха им в Орландовци, може би щяха да са ни други впечатленията, но явно така е трябвало да стане. А, да, някой ако се интересува - цените са 3лв. на парче, при торта над 60 парчета.
Ние се спряхме на Неделя. Класиката си е класика, и поне знам, че ще получим точно каквото сме поръчали  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 22, 2010, 15:09:24 »

Да, ние ходихме до цеха направо и там жената беше много любезна, успя и да ни обясни за пълнежите, за декорациите, които могат да направят и т.н. Даде ни и да опитаме, а отделно свекър ми донесе от единия им магазин същата вечер няколко вида, които да пробваме. Беше ги взел от пазара на Хладилника, че работи наблизо, явно там имат по-голям избор, не знам.
Що се отнася до пълнежите, явно зависи от това на колко етажа е тортата и дали са от тези "слепените". Ние ходихме и в "100 грама сладки", но и там така ни казаха, дори се оказа, че само един пълнеж можело да се ползва, ако искаме този тип торта.
Оф, голяма чуденка ми е тая торта, пък то не остана за кога да търсим – прибираме се няма и 10 дни преди сватбата.  angry
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 22, 2010, 17:00:35 »

Ало, зелените сватби smile
http://weddings.theknot.com/Real-Weddings/68643/detailview.aspx?id=68643&type=3&wedding+details=cake&Sort=KnotPicks&pageIndex=1
http://weddings.theknot.com/Real-Weddings/66711/detailview.aspx?id=66711&type=3&wedding+details=cake&Sort=KnotPicks&pageIndex=2
Имаше едно момиче с цикламени аксесоари, ето една и за нея :
http://weddings.theknot.com/Real-Weddings/67127/detailview.aspx?id=67127&type=3&wedding+details=cake&Sort=KnotPicks&pageIndex=2
« Последна редакция: юни 22, 2010, 17:18:40 от tweety bird » Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 22, 2010, 18:53:48 »

Не ми излиза нищо от линковете - иска регистрация.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 22, 2010, 19:10:21 »

Не ми излиза нищо от линковете - иска регистрация.
Така си и помислих, този сайт иска регистрация да. ами опитах се да я прикача като файл след като съм я запаметила на пц, но ми казва, че не може и да се обърна към администратора, така става винаги като искам да кача снимки, а има интересни неща. Сори smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 23, 2010, 09:53:12 »


Така си и помислих, този сайт иска регистрация да. ами опитах се да я прикача като файл след като съм я запаметила на пц, но ми казва, че не може и да се обърна към администратора, така става винаги като искам да кача снимки, а има интересни неща. Сори smile
Ето тортичките, които искаше да покажеш  Wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 23, 2010, 20:39:10 »

Rossito, kак го направи този номер ?  tease
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #434 -: юни 24, 2010, 16:21:28 »

Втората и третата торта съм ги виждала вече готови в Захаро.... и са даже по-хубави отколкото на снимките!!   Wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines