Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:30:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за гражданския брак ...  (Прочетена 171919 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 30, 2007, 12:18:58 »

и аз имам един такъв проблем.ние сключихме брак януари месец само че в испания-казвам ви беше ужасно,ритуала ако мога да го нарека така беше 3 минути и почна с скандал-тази която ни жени каза че това не било ритуална зала а само претупвали нещата.държа се отвратително и ни развали празника.и сега искам да разбера има ли някакъв вариант в българия да си направим пак ритуал-просто за близките ни и за нас и най вече да изтря тоя спомен от главата си.писах на управителката на пиротска но вече 2 месеца нямам отговор.вие знаете ли дали може-според мен трябва да става защото виждам че има хора които си го правят след църквата в ресторанта-което значи че са го сключили преди това.моля помогнете

а мисля 4е няма да има проблем
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 30, 2007, 14:12:44 »

Според мен трябва лично да се говори с някое длъжностно лице! Не би трябвало да има проблем, щом се плаща  pardon
Но не мисля, че има нужда да наемаш сватбена агенция специално за това! Нека ако някой е правил такъв "театър" или "изнесен ритуал" да сподели коя зала по-точно го е правила!  good
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 30, 2007, 14:38:31 »

и аз предпочитам сама да си го организирам,защото всичко около сватбата ми е голямо забавление.сега си писах с 2 агенции и ми искат по 200лв но да е в ресторант.а аз искам да е навън,на открито.нека някои ако го е правил да помогне с идейки
 Wink smile
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 11, 2007, 22:24:10 »

Вече си имам и дата за подписване  danceg - 15.08.07 от 15 часа   girl_wink . Точно три дни преди официалната сватба  Dance
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 12, 2007, 08:30:20 »

Вече си имам и дата за подписване  danceg - 15.08.07 от 15 часа   girl_wink . Точно три дни преди официалната сватба  Dance
screwball squirrel
Четито, честито!
« Последна редакция: август 31, 2007, 08:59:15 от maria_lakova » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 30, 2007, 14:36:03 »

Момичета прекрасни са ви и чашите и шампанското! Аз още не съм направила нищо по този въпрос. Малко ме разочароваха от ритуалната зала. Може би не е тук темата но ми казаха с най-сърдития тон че каквото си занеса това ще ми направят като ритуал. Ама аз се женя за първи път, откъде да знам какво може и какво неможе crazy
Някой сключвал ли е граждански брак на бул. Витоша 10 ? Добри ли са ? Какво ще ми препоръчате ?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 30, 2007, 14:46:34 »

Момичета прекрасни са ви и чашите и шампанското! Аз още не съм направила нищо по този въпрос. Малко ме разочароваха от ритуалната зала. Може би не е тук темата но ми казаха с най-сърдития тон че каквото си занеса това ще ми направят като ритуал. Ама аз се женя за първи път, откъде да знам какво може и какво неможе crazy
Някой сключвал ли е граждански брак на бул. Витоша 10 ? Добри ли са ? Какво ще ми препоръчате ?

не ти ли обясниха какво трябва да носите кога да занесеш медициските !!! и т.н.

на мен ми дадоха едно листче с всичко необходимо smile

по принцип трябва: чаши, шампанско, халки, лични карти, листа от рози и здравец и предварително занесени медицински !!!! вече там как е не знам трябва да се пита, нали все пак се плаща човек
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 30, 2007, 16:32:43 »

Момичета прекрасни са ви и чашите и шампанското! Аз още не съм направила нищо по този въпрос. Малко ме разочароваха от ритуалната зала. Може би не е тук темата но ми казаха с най-сърдития тон че каквото си занеса това ще ми направят като ритуал. Ама аз се женя за първи път, откъде да знам какво може и какво неможе crazy
Някой сключвал ли е граждански брак на бул. Витоша 10 ? Добри ли са ? Какво ще ми препоръчате ?

Ние бяхме там. Много съм доволна. Длъжностното лице беше една мила жена, която със спокоен и нежен глас извърши ритуала. Имахме и питка. Ако си вземеш питка ще ви направят и на вас ритуала с нея.
Това бяха нашите чаши за ритуалната зала и малко от питката се вижда.
Късмет
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 30, 2007, 21:17:05 »

една дама с дълга гъста просребрена коса ли?ако е тя е най-невероятно милия и чаровен човек който познавам съседка ми е живее в блока на милото сина и ме кара на бала а тя е влюбена в нас като 2ка и адски ме е яд че няма да ни ожени не е в нашата зала cray но не се знае може и да не е тя
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 30, 2007, 21:32:21 »

Благодаря на модераторите че са преместили темата!!!
Благодаря и на вас момичета. В такъв случай няма да сменям залата. Едната дама беше изключително мила и слънчева, но тази която ни пое явно не е била в настроение. За документите имам всичко и ще ги занеса, но за ритуала не разбрах много. Мисля да не нося халките, за да си ги сложим направо на венчавката.
Ще попитам за питката когато отида другата седмица. Благодаря ти Радост! Ще занеса всичко, което трябва, за да стане хубав ритуал.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2007, 08:58:29 »

Мисля да не нося халките, за да си ги сложим направо на венчавката.
Ще попитам за питката когато отида другата седмица. Благодаря ти Радост! Ще занеса всичко, което трябва, за да стане хубав ритуал.
Ама как така няма да носиш халките  Oh my ...
Те се слагат в ритуалната, а после в църквата ги давате на свещеника и той ви ги слага  pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2007, 15:24:15 »

 При нас е в различни дни след като ми казаха че може и без тях реших да не ги нося. Ако я сложа веднъж няма да искам да я сваля laugh , а незная до колко е логично да я сваля от пръста си и да я дам на свещеника.  Абе тоя граждански брак ми е голяма мъгла  laugh laugh
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 02, 2007, 22:11:43 »

Мария, благодаря ти че ме наведе на сериозен размисъл. Ще си взема и халките smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 04, 2007, 09:26:15 »

darling и аз мисля че халките са може би най-важното нещо на церемонията, много добре си спомням когато  жената от ритуалната каза: "нека както пръстените нямат край, така и вашата любов бъде безкрайна" или нещо от този род!!! без халките не ми се връзва въобще!!! crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 04, 2007, 11:08:55 »

Мария, благодаря ти че ме наведе на сериозен размисъл. Ще си взема и халките smile
Моля, моля! То и ти ме наведе на размисъл как така ще се жените без халки!  laugh laugh laugh
Добре, че си си променила мнението!  good Bravo
fanimira е права за думите, които се изричат в ритуала  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines