Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:43:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за гражданския брак ...  (Прочетена 171918 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 28, 2008, 15:02:51 »

Сватбата е на 27.07.08г
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 28, 2008, 15:38:46 »

Колко време предварително се подават документите за гражданското?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 28, 2008, 15:47:07 »

на нас ни казаха в понеделника преди сватбата тя е в събота.............!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 28, 2008, 15:51:39 »

Как така една седмица само? shok
Може би аз не съм си задала въпроса правилно - Кога се записваме за гражданското? Или кога си запазваме дата за гражданското? crazy
Дано ме разберете blush !
« Последна редакция: март 28, 2008, 16:06:06 от eli_m » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 28, 2008, 15:57:34 »

ами зависи от натовареността  *THUMBS*ако е лятото имай в предвид че ще има доста сватби!ние капарирахме ритуалната и запазихме датата 3 месеца по рано даже 4 бяха *THUMBS*доплатихме 20 дни преди самата сватба и 2 седмици преди това занесохме медицинските и попълнените декларации good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 28, 2008, 16:07:55 »

Кleo_20, благодаря за инфото!  give_rose
И аз си мислех три месеца, ама не бях сигурна!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 28, 2008, 16:15:21 »

eli_m  Аз те разбрах кога се носят декларациите и медицинските :girl_impossible:Иначе ние запазихме самата дата доста рано 7 месеца преди сватбата....... give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 01, 2008, 10:42:19 »

Дамммм  smile Колкото по-рано, толкова по-добре. Защото на края нямаш голям избор -ако имаш предпочитания в коя ритуална зала искаш да си... good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 02, 2008, 16:28:00 »

Наистина е доста трудничко,особено,ако искаш събота....направо е пълен ъпсурт....затова ние се принудихме за неделя ....но поне гражданското е това,което ни харесва,а именно ритуална зала "Оборище".
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 02, 2008, 16:59:58 »

Наистина е доста трудничко,особено,ако искаш събота....направо е пълен ъпсурт....затова ние се принудихме за неделя ....но поне гражданското е това,което ни харесва,а именно ритуална зала "Оборище".
ОООО и при нас бяха едни смени на датиии   за ритуална зала "Триадица" shok и докато всичко се напасне с ресторант и църква - УЖАСсссс. Но важното е, че са любезни и можеш да си сменяш решението за дата, колкото искаш   chee
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 04, 2008, 12:17:18 »

Fiamma
 
   Да наистина е ужасно това напасване,защото аз исках точно определен ресторант,и честно казано се съобразявах с него,църквата ме грабна от първия момент "Света София" и за щастие с нея намахме проблем с часовете,а гражданското го уредихме,ще отворят само за нас следобяда smile което значи че няма да има от онези оркестри с тъмните чичковци,които само изнервят положението....а с тях е пълно пред гражданското на Лъвов мост,защото само то работи в неделя следобяда,но ние се уредихме...да не сме там  yahoo
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 04, 2008, 12:35:18 »

Fiamma
 
   Да наистина е ужасно това напасване,защото аз исках точно определен ресторант,и честно казано се съобразявах с него,църквата ме грабна от първия момент "Света София" и за щастие с нея намахме проблем с часовете,а гражданското го уредихме,ще отворят само за нас следобяда smile което значи че няма да има от онези оркестри с тъмните чичковци,които само изнервят положението....а с тях е пълно пред гражданското на Лъвов мост,защото само то работи в неделя следобяда,но ние се уредихме...да не сме там  yahoo
Еййй супер  Bravo Хич не ми е любимо това. А вие в кое гражданско ще сте?  Offtopic И ние сме в СВ. София- уникална е  danceg
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 04, 2008, 12:38:34 »

Еййй супер  Bravo Хич не ми е любимо това. А вие в кое гражданско ще сте?  Offtopic И ние сме в СВ. София- уникална е  danceg
  ще сме в ритуална зала "Оборище"....никой няма да знае,че следобяда в неделя има сватба там от ония,и ще бъде спокойно.Надявам се да не четат форуми в интернет ахаххаххаха smile
Активен
eli83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 06, 2008, 20:59:24 »

Здравейте момичета,
изчетох всичките мнения и нещо се обърках. Ние си записахме час първо за ритуалната зала и после в църквата. Това правилно ли е, тъй като прочетох мнения и за обратен ред на ритуалите?
Някаи от вас ходил ли е в ритуална зала Оборище - до парка заимов? Ако да - моля за мнения.
Мерси.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 06, 2008, 21:31:44 »

първо е гражданския брак, а после църковния, защото за църковния ти искат сключен граждански брак  good

обратния ред не е невъзможен, но не е "позволения" и се прави само по уговорки с поповете в църквата.

Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines