Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:48:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за гражданския брак ...  (Прочетена 173072 пъти)
 
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 15, 2008, 15:40:24 »

Little_Sweet_Didka аз не съм разговаряла с тях по телефона,а лично отидох за да си запазя час.Попитах за часове между 14,30- 16,30 за 25 май и тогава получих този отговор, че е невъзможно...затова го споделям с вас,струва ми се безумно.  shok
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 15, 2008, 15:41:11 »

леге РАБОТИ В НЕДЕЛЯ!!!!съседка много мила и приятна жена венчава двойки на леге!!!!хайде какви са тея работи че не работят в неделя след обяд!а вечерните неделни сватби кой и къде ги прави като това са едни от най посещавани обредни домове!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 15, 2008, 15:42:18 »

амо можеш върви лично в залата да питаш какви са тея глупости!!!!аз направо там бих се набутала и бих си задала въпроса защото е ненормално да не работят след обяд
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 15, 2008, 15:50:18 »

леге РАБОТИ В НЕДЕЛЯ!!!!съседка много мила и приятна жена венчава двойки на леге!!!!хайде какви са тея работи че не работят в неделя след обяд!а вечерните неделни сватби кой и къде ги прави като това са едни от най посещавани обредни домове!!!

И аз това питам? В събота не може църковен брак(през този ден се почитат починалите),а в неделя - работното време в ритуалните зали е ограничено.В кой ден трябва да се женим?!Извинявайте, че пред вас мърморя  nea
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 15, 2008, 15:56:32 »

амо можеш върви лично в залата да питаш какви са тея глупости!!!!аз направо там бих се набутала и бих си задала въпроса защото е ненормално да не работят след обяд

Да,като чета вашите мнения....наистина ще обиколя ритуалните зали.Но в такъв случай каква е ролята на този "дом на радостни обреди"  Girl_hide на Пиротска.Ще ви пиша пак като науча нещо ново.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 16, 2008, 11:58:55 »

При нас проблема е друг: залата в Красно село не работи на 9.08.'08 защото били пости  Oh my ... Все си мисля че с постите се съобразява само църквата, ама.... crazy и така ни пропаднаха половината от плановете  sad  Още ме е яд....
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 16, 2008, 12:09:29 »

Е това с постите вече не го разбира. От кога почнаха ритуалните зали да се съобразяват с постите??????? huhhuh.gif crazy Направо съм потресена от всичко!
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 16, 2008, 13:24:24 »

Леле, момичета, направо не мога да повярвам на това, което чета в постовете!  shok Какви са тия глупости:
първо в Пловдив забраняват църковния брак в събота
Ритуалните зали не работят в неделя след обяд и в дните с пости...
 *crazy*Направо съм потресена!!! Вместо всички да се стараят да направят сватбеният ни ден да е прекрасен и  незабравим, те го съсипват!!! УЖАС!!! Oh my ...
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 16, 2008, 14:26:08 »

Момичета,последното което ми казаха е,че ритуалните зали работят цял ден ПРЕЗ 1 неделя..На 18 Май работят цял ден,а на 25 май - до обяд....На лъвов мост -залата работи всяка неделя...
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #129 -: февруари 20, 2008, 17:49:11 »

Здравейте, по принцип в неделя до обяд работят всички зали, а следобед - една, дежурна. Така ни казаха на нас. При нас се падна Красно село.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 20, 2008, 17:52:05 »

Абе тия хора да не са се побъркали? Може ли една ритуална зала да обслужва цяла София? girl_impossible
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 20, 2008, 18:32:18 »

Предполагам, че опитно са установли, че има малко вечерни сватби в неделя.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 21, 2008, 09:08:48 »

При нас проблема е друг: залата в Красно село не работи на 9.08.'08 защото били пости  Oh my ... Все си мисля че с постите се съобразява само църквата, ама.... crazy и така ни пропаднаха половината от плановете  sad  Още ме е яд....
Това е абсолютна дискриминация, защото в някои от случаите може въобще да не изповядваш християнството като религия, може да не си вярващ и да не искаш църковен брак, може много неща...
Активен
bokita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 21, 2008, 09:58:25 »

При нас проблема е друг: залата в Красно село не работи на 9.08.'08 защото били пости  Oh my ... Все си мисля че с постите се съобразява само църквата, ама.... crazy и така ни пропаднаха половината от плановете  sad  Още ме е яд....

и при мен църковния брак се провали точно поради тази причина, а пък в ритуалната зала ми предложиха да си сменя датата на сватбата като толкова съм искала църковен брак diablo до колкото разбрах венчавки няма да се правчт до 15.08
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 25, 2008, 12:28:49 »

Момичета, мисля че от 1-ви до 15-ти август са Богородични пости и 99% от църквите не правят венчавки по време на тези пости.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines