Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:10:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisilla - 04.07.09  (Прочетена 7857 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 04, 2009, 19:21:21 »

Честито!

Не мога да ви обещая безоблачни дни. Не мога да ви обещая, че няма да заплачете поне веднъж, нито че няма да познаете тъгата,...но мога да ви обещая, че ако запазите любовта си силна и пламенна, ако сте мъдри и търпеливи, ако сте заедно и се поддържате, ще преодолеете всеки един тежък момент, пред който ви изправи животът!


Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #16 -: юли 04, 2009, 20:18:12 »

ГОРЧИВО!
Желая ви много семейно щастие!  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 05, 2009, 09:24:49 »

Честита сватба, мило семейство! Желая ви много любов, разбирателство и щастие!!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 06, 2009, 19:34:55 »

 @}->--Бъдете много много щастливи и влюбени!!!Горчивооооооооооооо.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 07, 2009, 09:09:03 »

Здравейте от мен. Благодаря ви за пожеланията. Беше един луд луд ден. За сега имам само любителски снимки, а скоро ще имам и професионалните. Не знам от къде да почна с разказа. Сега ще кача малко любителски снимки в албума и по късно ще разказвам, че задачките около мен още на са свършили. yahoo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 07, 2009, 11:56:06 »

Ммм нямам  думи...много красиви младоженци сте били,браво и Честитоооо  give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 08, 2009, 14:01:49 »

Сисилия, много си красиваааааааааа Oh my ... Oh my ...
Нямам търпение за разказа и още снимки Eeager Eeager Eeager
И да споделиш  за всички от които си и не си доволна (предполагам ще е полезно за нас-варненските булки)
Още веднъж ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 08, 2009, 14:14:24 »

Svilenche...mn krasiva bulka si bila...napravo si kato v prikazkite....4ESTITO!!!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 09, 2009, 10:24:17 »

Честитооо!! :flower:Пожелавам ви много щастие и много хубави моменти по пътя на съвместният ви живот give_rose give_rose give_rose twohearts
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 10, 2009, 09:01:23 »

Така започвам разказа си.
След установяването на една фризьорка, че е супер некадърна (Ирина от студио Авел  bad) последва търсенето на нов фризьор буквално дни преди събитието и часа беше от 9.30 ч.Малко ранен, но както и да е. В 10.20 ч. бях готова с прическа. Баща ми ме прибра и взех да се мотам насам натам в къщата.Напълних си една голяма дамска чанта с всякакви щуротийки под списък - игла, конец, кърпички и прочие. В 13 ч. гримьорката Маруся пристигна и ме преобрази до 13.40 ч. Между временно вънка се беше смрачило и знаете имаше проливен ненормален дъжд. Маруся ми вика нали няма да плачеш, а аз учудващо дори за себе си бях спокойна и усмихната. Кумата и тя се обажда да ме успокои, викам и спокойно всичко е под контрол.  tease А вън луд порой, чувам се с младоженеца, ами чакали да спре или намалее, че да тръгнат от апартамента. Та джвакайки във водата отишли в кумовете и от там идвам при нас, леко с закъснение се получи всичко следствие времето, добре, че гражданския ни беше в петък и имахме да се съобразяваме само с часа в храма от 18 ч. След тропкане на хорце къде в дъжда, къде в калта се отправихме за фотосесия. Първото направление беше морска гара. Поснимахме се, пак заваля, понамокрихме се и от там в градините на гранд хотел Варна. Роклята ми два пласта вече бяха омърляни и окаляни. Когато ми шиха роклята не исках обрач, но ме убедиха за един тесен само на най ниския пласт за да ми било прогладно на краката, да не ми се опира тюла. От тропкането и бягането на сам на там обрача се пречупи и това за мене беше знак да се отърва от него. smile Преди да стъпим по тревите в Гранда накарах младоженеца и кума да го разкарат. След тази фотосесия закъснявайки се отправихме към храма. Там пък предната сватба закъсняла и тя и пристигаме 18.05 ч., а предната сватба излезе в 18.20 ч. Изрично исках и питах дали ще може да е някой от младите попове, вкл. предния ден като оставяхме документите напомних. Е познайте - възрастния. Малко се вкиснах, той лъхаше на алкохол, а и съм била на церемония при него и знам как се отплесва, а ние нямахме време. Та и при нас се отплесна, оказа се че е бургазлия, а мъжа ми също и той като видя това и като започна едни майтапи, абе весело беше, но пък закъснявахме доста вече. Та после се поснимахме в градината на храма - много е красиво. От там в ресторанта и започна веселбата. Кума каза много трогателна и хубава реч. На няколко пъти ми се насълзиха очите. Прекрасни хора са и двамата - кума и кумата. Ох олях се с писанките  blush, а тя вечерта тепърва започваше в ресторанта... Накратко мина като един миг. danceg

П.С. После ще пиша и в темата за свършената и несвършената работа, има хора от които съм много доволна - като Фотеви и Дж Уили  Bravo и хора от които съм разочарована - цветарски магазин Флореста  beating.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines