Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:04:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pure_love 04.07.2009  (Прочетена 6443 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« -: юни 04, 2009, 09:53:47 »

Е, ето че дойде време да започне и твоето обратно броене. Точно един месец до най-щастливия ден! Пожелавам ти много красива и щастлива сватба, много усмивки и много дълъг и прекрасен семеен живот с твоето момче  give_rose


* b117.jpg (9.4 KB, 150x150 - видяно 2870 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 04, 2009, 11:19:37 »

Честита темичка. Пожелавам ти безпроблемни дни до финала и ще чакам да разказваш как върви подготовката smilesmilesmile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 11, 2009, 14:13:29 »

честита темичка, къде е отчета... Wink
Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #3 -: юни 15, 2009, 15:27:12 »

оххх момичета, много ви благадаря и най-вече на Криси за темичката- безкрайно мили и прекрасни сте всички. Най-сърдечно се извинявам, че до сега не написах нищо, но чак сега ми остана мъъъъничко свободно време и влизам. Нещо в работата настана страшна лудница и нямам време да се обърна, после тичам по нашите си задачки и така. С две думи - време никакво не остава. Подготовката върви някак, останаха има няма 20-тина дни.
Хайде да поразказвам малко:
Датата ви е ясна - 4-ти юли, денят на независимостта - не защато сме чакали този ден, но така се получи понеже аз държах на ритуална зала Красно село, та трябваше да почакаме за нея и това беше първият свободен ден и взехме единственият следобеден час - 16,40 ч.
Ритуалната зала вече я споменах - Красно село
Църквата е "Свети Николай Софийски" на ъгъла на Пиротска и Опълченска - исках да има градинка, а там има хубаво паркче
Празненството ще бъде в хотел Родина, имаме нощувка подарък от хотела така че първата брачна нощ ще изкараме там  smile
Исках розова сватба, но ресторанта просто по никакъв начин не го позволява, тъй като е в кафяво, екрю, бежаво - тази гама и в крайна сметка украсата ще е в златно.
Поканите са от Виолет в златно /като на tasty/ и наистина са страхотни, нямам думи просто. СТрашно много благодаря на Силвето от Виолет. Абсолютно всички казаха, че толкова красиви покани не са виждали и са меко казано очаровани.
Тортата е от Скайлайн на 5 етажа, на снимката е разкошна - надявам се и в действителност да се получи такава - златна със златна украса
Чашите са с две златисти сърца долу на стойката, имам златен бокал за църквата, свещите са със златни орнаменти, късметчетата за хвърляне също са със златни панделки, виното и шампанското също са златни.
Подаръчета за гостите купихме два вида - исках да даваме различни на жените и на мъжете, за да не им се събират еднакви. Стъклени са, за жените две лебедчета - много нежни и красиви, за мъжете - слонче. Купихме и торбички от органза, които пак са със златни орнаменти, а в горната част изцяло зланти.
Уредихме сватбеното пътешествие - 7 нощувки в един много симпатичен хотел на плажната ивица в Коста дел Маресме /Испания/ с разходки до Барселона  danceg
Имаме си медицински
Младоженеца има костюм и обувки, остават риза и вратовръзка
Аз имам рокля, торбе от плата на роклята с пришита дантела от тази на роклята, имам обувки, все още нямам бижута и трябва да отида тези дни на пробна прическа - в салона, в които ще ходя има и грим и маникюр, така че вероятно там ще направя всичко
За украсата и ние ще ползваме агенция Романтика, след като tasty ми ги предложи  smile
Купихме алкохол, остават бирата и безалкохолните
Букета все още не знам от къде ще е
Сега обаче трябва да изчезвам, ще разказвам пак като намеря временце
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 15, 2009, 23:21:26 »

Вече щяхме да те издирваме с лупа къде се загуби  Wink Хайде слънце не остана време. Тепърва настават големите емоции.  give_rose
Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #5 -: юни 16, 2009, 08:52:04 »

хаха, вярно си е. Лелее Криси ти сигурно вече дори не можеш да спиш имайки в предвид колко малко временце остана до вашия щастлив ден  Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 16, 2009, 10:25:02 »

pure_love честита темичка. Вие сте се направо готови, така като гледам. Стискам палци и нататък всичко да мине гладко, ама вземи пусни и няколко снимчици.
Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #7 -: юни 17, 2009, 13:22:24 »

забравила съм да спомена халките, от Сара Трейд са. Ходихме до гр. Раковски, харесахме си ги там, взеха ни размери и след седмица някъде ни ги изпратиха с куриер гравирани  Wink
Вчера взехме риза и вратовръзка на съкровището от Frant на Алабин, някъде из форума някоя мацка беше писала за този магазин и беше споменала, че вратовръзките били по 25 лв. Е нямаше такова нещо, тази която взехме е 42 лв., може и само тя да е толкова - не знам, то аз друга така и не погледнах. Ама тази я харесах доста. И ризката, която взехме от там е 52 лв. и младоженеца вече е готов  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2009, 19:32:32 »

Честита сватба!!!

Рамо до рамо, ръце в ръце, сърце до сърце - нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши Ви пожелавам радост и младост, здраве и щастие, любов и деца!


Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2009, 19:43:08 »

Честита сватба кукло! Дано това е най-красивото ви начало на най-прекрасния ви семеен живот. Тъй като съм сигурна, че Ива от Романтика ще ви е украсила много празнично и ти ще си прекрасна булка вярвам, че ще бъде така.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 05, 2009, 09:31:47 »

Честита сватба! Желая ви много семейно щастие, любов и разбирателство!!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 05, 2009, 19:27:15 »

Честита сватба и от мен!Желая ви много силен и щастлив брак!  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 06, 2009, 19:33:18 »

 Bravo Bravo Bravo Честитооооооооооо!!! Много любов,щастие и разбирателство в семейния живот.
Активен
pure_love
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #13 -: юли 08, 2009, 20:01:34 »

Благодаря на всички ви милички! Сватбата наистина беше уникална, всичко беше повече от прекрасно. Ритуалът в църквата мина приказно. Украсата беше страхотна. Аз бях безкрайно спокойна и щастлива. Стана невероятен купон и всички се забавляваха шеметно. На 18-ти живот и здраве летим за Испания, 8 дни в Коста Дел Маресме, Санта Сузана. Така че прекрасните емоции продължават....
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 09, 2009, 08:42:19 »

Искаме подробности smile  yahoo Снимки снимки  danceg
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines