Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvet_3 - 04.07.2009!  (Прочетена 46909 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 14, 2009, 13:04:51 »

влиза той, а аз му викам - само с една обувка съм къде ще ходя? той почна да се лута. след малко майка му /още не ми е ясно как/ забеляза балона и му вика вътре е обувката. кумът подаде на милото една визица и той прасс - спука балона. обу ме, сложи ми пари както си му е редът. кумата ми даде букетът, а аз започнах да закичвам младоженецът, кумовете, родителите и шаферите. в този момент незнам защо ама се разчувствах нещо, разтрепериха ми се ръцете и ми се насълзиха очите. както и да е справих се. пихме по едно както си му е редът и излязохме навън. в моя край има обичай булката като излезе да хвърля жито с бонбонки и стотинки от една чиния и после да счупи чинията. и аз още притеснена така силно я изтрясках в земята, че свекито подскочи. sarcastic
изиграхме по едно хоро и се насочихме към гребната да се снимаме докато стане време за ритуалите. докато се снимахме обаче започна да вали cray.после като стигнахме в джията започна да се усилва, а гостите вече се бяха събрали. изчакахме малко с надеждата да спре, но то взе че се усили. прибрахме гостите и ги настанихме. наложи се да проведем церемониите вътре cray още не мога да го преживея. всички бяхме притеснени, но се получиха доста забавни ситуации. после започнахме с танците, ядене и пиене. направихме опит да се снимаме с роднини и приятели, но пак започна да вали. незнам какъв беше този късмет, но всеки път като излезнех навън и заваляваше. ужас просто. shok
« Последна редакция: юли 14, 2009, 13:13:43 от tsvet_3 » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 14, 2009, 13:19:19 »

И аз следя разказа с интерес и чакам продължението. Ах този дъжд.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 14, 2009, 14:30:54 »

после танцувахме първия сватбен танц. след това кумът трябваше да си каже речта. той се беше притеснил и не я четеше,а се опитваше да си я спомни.направо незнам какво ще излезе на видеото. ROFL дойде време и за танца с пилето и тортата. много кратко продължи обаче. кумувете бързичко успяха да ги грабнат от шаферите. след още танци и хора бяхме приготвили танцьорки на кумът. събраха голяма публика момичетата. всички станаха да ги гледат и снимат. после кумовете викат "защо не ни казахте?" и ние има викаме " ми нали трябваше да е изненада" и то си беше голяма изненада. последваха букет, жартиер. букета го хвана моя приятелка, която няма никакви намерения да се жени. за хартиерът се разрази страшна битка. беше адско дърпане и разкарване из цели дансинг. кумът, шаферът и братовчед ми се бяха хванали в адска хватка. побъркахме се от смях с тяхното огромно желание да се женят. в крайна сметка братовчед ми като най-якичък надделя и триумфално развя жартиерът. тук вече тая надежди за скорошна сватба.
цялата вечер мина толкова неусетно, че като вдигнах глава минаваше полунощ. потанцувахме още и накрая на закриването с милото танцувахме последен танц и всички се наредиха в кръг около нас. беше супер.
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 15, 2009, 12:38:57 »

Цвети, всичко звучи като една приказка. Чак ми се прииска вече да е септември и ние да изживеем такъв прекрасен ден като вашия. А за дъжда не се притеснявай, цял живот ще ви върви по вода, какво по-хубаво от това smile
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 16, 2009, 11:15:03 »

Цвет, разказът е супер, усеща се че е била весела сватба. Снимките са страхотно...
Аз си чакам разказ на живо!  blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 16, 2009, 20:25:29 »

мила Цвет, тъй като ме нямаше напоследък тук, но да не пропусна:
ЧЕСТИТО Ви брак!
Много щастие, дълъг семеен живот, изпълнен с любов, доверие и дечица, които да ви радват!
Радвам се, че е била чудесна сватбата!
Целувки!!!!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 16, 2009, 20:28:11 »

Благодаря ви момичета! give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 16, 2009, 20:29:37 »

леле, и снимките са страхотни...
Браво, супер сте били, еййй Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 21, 2009, 09:12:43 »

 Bravo иха, много сте готини... ама този дъжд, егати си и работата, но нищо  Wink ще ви върви по вода. При нас аха да завали, но непосмя... чак като сме били в ресторанта е валяло.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 20, 2009, 14:27:33 »

момичета с голямо закъснение успях да намеря време да смаля снимките и да си направя албум. ако ви е интересно http://album.svatbata.bg/tsvet_stan
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 20, 2009, 14:36:01 »

Страхотни сте, особено на фотосесията толкова много си отивате един на друг  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #146 -: август 21, 2009, 10:30:31 »

Браво, много приятен за разглеждане албум  good
А за снимките, аз и преди бях писала, че независимо, че е валяло, имате една превъзходна фотосесия!  Bravo
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 21, 2009, 12:26:02 »

Честито на младото семейство!!!
Много семейсно щастие Ви желая и един топъл и уютен дом с много детски смях, много красив албум,а по разказите личи,че и настроението е било  yahoo.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 21, 2009, 13:20:19 »

много ви благодаря момичета give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 15, 2009, 12:25:20 »

момичета в неделя заминаваме на сватбено пътешествие в турция. дано да е хубаво времето, за да можем да си починем с милото. иначе ето това е хотела http://www.hedefrosegarden.com/. като се върна ще ви показвам снимки Wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines