Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvet_3 - 04.07.2009!  (Прочетена 47142 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 19, 2009, 17:25:30 »

ми тя фризиорката ми я развали още в салона ама ще пусна снимчици в галерията после да ме видите. направихме два варианта на предната част и сега се чудя кой да избера. вчера облякохме и шафера и аз си купих бижута. май са тези които веси си беше харесала ама и на мен ми харесаха а и не се усетих в магазина blush младоженецът си купи обувки, но още няма риза и вратовръзка. каза че си е харесал две ризи и ще ме води да ги видя и да изберем.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 19, 2009, 17:41:27 »

готово качих снимките и чакам мнения. tease
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 19, 2009, 21:00:02 »

На мен честно казано първия вариант по ми харесва. А отзад прическата е супер направо. И бижутата ти са много стилни.  Bravo Bravo Bravo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 19, 2009, 23:12:37 »

Цвети, аз съм за 2-я вариант.Много добре се е справила фризиорката ти, като се има на предвид че тя в деня ще си подреди косата и ще изглежда още по-добре  Bravo прическата е съвсем различна като е на твоята коса, от тая на Лази.А бижутата са невероятни просто, много харесвам такъв стил, изчитени и суперррр нежни. Нямам търпение да идва 4-ти и да те видяяяя  yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 20, 2009, 00:50:28 »

Цвет аз съм за първия вариант,някак си по ми допада.Иначе прическата е страшно хубава.А бижутата са направо върха,ще споделиш ли от къде си ги купила и колко струват,ако нямаш нищо против де. blush
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 20, 2009, 08:18:24 »

Мила, и аз съм за първия вариант - но най-важното е ти с коя прическа се чувстваш по-добре   Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 20, 2009, 09:01:56 »

И аз съм за първия вариант - с един ред камъчета. Идеален акцент към роклята.
А за бижутата - страхотен избор си направила. Честита покупкаааа. И да изберете хубава риза за младоженеца, колко хубаво, че иска да се съветва с теб.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 20, 2009, 09:29:09 »

благодаря ви момичета. аз още се чудя кой вариант да избера. на мен като че ли ми допада повече втория вариант, но разположението на фуркетите нещо не ми хареса  sad и още ще го умувам. на сватбата може да измислим и трети вариант  sarcastic.
lady_in_love бижутата са сребърни и ми излязоха 55 лв. купих ги от гранда. там има едно малко стъклено като сергийка и има много такива неща.
valia_diva незнам какво му става на младоженеца ама напоследък иска да се съветва за всичко с мен. дори днес ще ходим да си избираме чашите за чупене заедно  sarcastic
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 20, 2009, 09:46:25 »

това е много добре - моя два дни ме пита какъв цвят риза да си търси, но като му кажа, че искам с него да обикаляме за дрехи, се дърпа, че брат му му напълни главата с бръмбари.
Тук на центъра имаше в едното левче 6 чаши за 6 лв. или нещо подобно. Ако сте навити може да делим комплекта, даже може да отскокна за 5 минути да проверя и пак да ти пиша
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 20, 2009, 09:59:28 »

то милото е намерило някакъв магазин където ги продават на бройка и ще ме води там да изберем от кой вид. pardon
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 20, 2009, 10:16:36 »

ей сега проверих. в "Евроленд" продават на бройка - 2лв/бр. По принцип имат 2 вида, но в момента нямат в наличност. Имат по 1 бр само и от двата вида. Чакат да им докарат, но не казаха кога.  sad Те ги получават в комплект и ги разделят точно за това - за младоженци. 
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 20, 2009, 10:24:04 »

аз сега питах милото къде се намира този магазин и ще се опитам да ти обясня. зад сградата на пловдивинвест /на руски/ има кооперации и там някъде е магазинчето - в кооперациите отдолу.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 20, 2009, 10:29:35 »

Ясно, говорим за различни места.  give_rose Като направите покупката ще кажеш. Аз във вторник имам среща в нашия ресторанти и ще разбера дали със сигурност ние ще си носим чашите за чупене.
А на вас в ресторанта казвали ли са ви дали трябва и кумувете да чупят чаши или само младоженците.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 20, 2009, 10:32:35 »

нищо не са ни казали, но доколкото съм виждала сватби там мисля че само ние трябва да чупим чаши, а и доколкото знам такава е традицията. така че смятам само ние да чупим чаши.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 20, 2009, 18:05:27 »

днес бяхме по магазините купихме си жартиер, късметчета за хвърляне, листенца от рози, книга за пожелания, изкуствени розички за букетът за хвърляне, свещи. качвам снимки в галерията на всичко и на обувките на милото. ходихме да купим чашите за чупене, но магазинът беше затворил. все пак ги видяхме през витрината и си избрахме. в понеделник милото ще отиде да ги вземе.
искам специално да благодаря на веси че ме заведе до това складче в асеновград. беше супер, точно това което ми трябваше. give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines