Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:33:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvet_3 - 04.07.2009!  (Прочетена 47164 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 08, 2009, 10:09:10 »

Цвети честито  weddingday
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 09, 2009, 13:34:50 »

Я каква красива булка си била мила Цвети. Извини ме, че чак сега пиша, но малко отсъствах.
Пожелавам ти безкрайно семейно щастие и разбирателство. Бъдете си винаги опора в добри и трудни моменти. От все сърце се надявам щастливите мигове да са повече от всичко останало. А от силната ви обич да се зародят прекрасни дечица.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 10, 2009, 09:12:50 »

 nazdrave Честито и от мен!!!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 10, 2009, 14:23:42 »

момичета качих си снимките във фейсбук. пускам линка дано да работи. http://www.facebook.com/album.php?aid=2012354&id=1399854917&saved#/album.php?aid=2012354&id=1399854917&ref=nf
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 10, 2009, 18:34:09 »

Цвети току-що рагледах албума ви, страхотни сте, от всяка снимка лъха любов и топлина, останете си завинаги така.  give_rose
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 10, 2009, 21:17:48 »

Цвети, страхотна си! Зареди ме с много положителна енергия, снимките са много хубави и интересни. Очакваме да ни разказваш smile А имаше ли леки гафчета, защото на сватбата на една моя позната кума повръщаше в тоалетната ( с извинение) smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 11, 2009, 11:58:58 »

Цвети,мила снимките ви са повече от прекрасни,страхотни сте.Толкова романтично се е полуяила на гребната база и особенно черно белите снимки,и аз като теб много харесвам такива. :girlhide:Личи,че всичко е било много красиво и емоционално.И едно въпросче от мен,мила,от къде ви беше тортата.И по точно с какво е,защото ми стана много интересно?
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 11, 2009, 12:55:37 »

Цвети снимките ви са прекрасни, но това е така защото вие сте такива. marriage Страхотни сте. heart Пожелавам ви много, много любов!!! Бъдете истински щастливи през целия си живот.
Искам да те попитам, виждам, че церемонията от съвета ви е преместена в ресторанта, нашата също ще е така, но гостите са настанени предварително, нали? Защото и ние мислим да направим така. Като влезем, те да ни посрещнат.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 11, 2009, 13:17:02 »

lady_in_love тортата или по-точно малките тортички за гостите и голямата торта за разрязването бяха от "сладък рай". тортичките бяха с крем фрио и с шоколадови сърца. голямата торта беше със захарно тесто отгоре и с крем фрио вътре и украсена с шоколадови сърца. доста добре се получи, а и в сладкарницата ни направиха пробно да ги опитаме два варианта.
ani_4ka_p при нас валеше дъжд и не можахме да си проведем церемонията в градината cray. иначе гостите ги настанихме предварително, но те станаха и се събраха около нас за да ни виждат и снимат. така че не се притеснявай, а и в ресторанта си знаят работата и ще ви кажат как се прави.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #129 -: юли 12, 2009, 11:43:33 »

Наистина много хубави снимки!  Bravo good Моделите също  give_rose

И при нас се очертава вероятност да вали, което много ме притеснява от гледна точка на фотосесията и изнесения ритуал (въпреки, че него може да го преместим в една закрита част на градината). Но като гледам вашите прекрасни снимки, ми остава надеждата, че и при нас ще се получи  pardon
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 12, 2009, 13:19:45 »

Еее, много гадно така като си направиш някакви планове и то пък времето вземе да ги развали. Но всяка една сватба си е уникална по рода си, а вие сте били много сладки, Цвети. Какво да кажа - Цветенца give_rose give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 13, 2009, 10:54:44 »

Айде и аз да кажа - прекрасни сте, а снимките са невероятни, а ти се ритесняваше дали ще има време и място за фотосесията. Получило се е страхотно на гребната база и много оригинално.
Съжалявам, че дъжда е попречил за изнесения ритуал, но така ще ви върви по вода цял живот  blum
Нямам търпение скоро да си организираме среща и двете с Веси да споделяте преживяното от тези прекрасни дни.  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 14, 2009, 08:27:43 »

ще се опитам да ви разкажа как мина моят сватбен ден. от вълнение не можах да спя много и се събудих към 8:30. след това установих че от бързане предния ден съм забравила да включа бойлерът, а трябваше цялото семейство да се къпем и да ходим на фризьор. приех спокойно нещата и веднага включих бойлерът. докато чаках водата с майка ми се заехме да правим украси. сложихме венец от изкуствени цветя на вратата и хванахме мъжете да надуват балони в несвяст. изкъпах се и отидох на фризьор. бях започнала вече да се притеснявам, но кумата също пристигна в салонът и  започна да разказва смешки. всички добре се посмяхме и аз се поотпуснах. майка ми отиде да вземе балонът с обувката и малките балончета вътре. минах и на грим. прибрах се и с помощта на майка ми се облякох без да си разваля гримът и прическата. помотах се малко и започнаха да пристигат роднините. нашите се занимаваха с тяхното упътване и събиране, защото дойде фотографката и се заехме да ми прави фотосесия. по едно време някой ми каза че братовчедка ми била припаднала. много се уплаших, но бяха извикали бърза помощ и след прегледа тя беше добре. милото ми се обади и каза че тръгват към нас. набързо се организирахме. сложихме пазачи пред вратите и зачакахме. седях си вътре и чувах само неясни крясъци, изобщо не знаех какво става. най-накрая милото влезе.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 14, 2009, 10:34:20 »

ееее цвети, в най-интересния момент прекъсваш разказчето smile, защо си толкова лоша и ни държиш в напрежение smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 14, 2009, 10:47:48 »

изскочи ми работа.  sad ще го продължа при първа възможност.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines