Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 17:04:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mi6kata_85- 27.06.2009г.  (Прочетена 14944 пъти)
 
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 21, 2009, 23:25:33 »

Честито и от мен, макар с голямо закъснение!
Разгледах снимките ви, прекрасни сте, красиви, усмихнати, с две думи прекрасно младо семейство. Желая ви вълненията, които сте изживяли в този ден, да ви съпътстват цял живот. Бъдете щастливи и на много малки дечица да се радвате!


Разглеждайки снимките, установих, че май сме съгражданки, бракосъчетало ви е същото длъжностно лице, което ни венча и нас преди две години(дори беше със същото червено ..... pardon). Спомена, че тортата е правена в Горна, от Деметрата ли е, нашата беше от тях?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 22, 2009, 07:28:16 »

 Дааа и аз съм от Горна! Благодаря ти за пожеланията(не е късно, защото аз още съм на тая тема  smile и не зная до кога...ама е хубаво).  Тая жена с това червено ме разби на ритуала...през цялото време що не се разревеше, защото забравила да си смени обувките и накрая като го изцепи пред всички гости щях да падна laugh.   А тортата е от "Жанета" - аз си я избирах каква да е на вкус и украса..и съм много доволна от майсторката,която я прави(после отидох специално да я поздравя) smile
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 22, 2009, 09:46:54 »

Ей,  funnytooth как ще каже, че е забравила да си смени обувките? Сигурно никой не го е забелязал до момента, в който не го е казала. На вашата сватба пак изглежда по-добре, на нашата не си беше боядисвала косата и беше една израстнала. По принцип длъжностните лица гледат да изглеждат добре, но с тази жена май не е точно така, както и да е, инъче си бях доволна от ритуала.
Поздравления за тортата, изглежда много хубава. А колко души беше сватбата ви, изглеждаше ли празно в ресторанта? Защото до колкото знам там местата са около 350-400, и мнението на съпругът ми примерно е, че 100 души щели да се изгубят, аз не мисля така.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 22, 2009, 10:29:20 »

Наистина ако не беше го изръсила това за обувките никой нямаше да разбере, а иначе кума я успокои и и каза че белите обувки и подхождат на бялата лентичка...  girl_haha girl_haha

Гостите ни бяха настанени само в лявата част амфитеатрално, а ние седяхме срещу тях в другата част.Зад нашата маса никой не седеше, а имаше украса,която се спускаше по колоните... Иначе бяхме 90 човека, ама много добре си изглеждаше - нямаше хора с гръб към нас. Украсата на нашата маса и на главните маси беше много хубава... дело на "Сиана".А между другото си накупих всичко необходимо от "Сиана" и съм много доволна от тях smile...лоша дума не мога да кажа.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 22, 2009, 13:19:53 »

До сега ви разглеждах пак снимките и установих, че живеем на една и съща улица. Е ние сме на квартира де(до парка, в края на улицата). Сетих се, че връщайки се от някъде с колата, видяхме навързаните балони пред къщата ви и ми стана така готино, викам си имали сме сватба в "махалата" или булка или младоженец. Сега разбрах, че ти си била тази булка. Между другото и част от оркестъра бяха на нашата сватба, този къдравичкия Борко, те ни бяха през цялата сватба и в ресторанта. Вие в ресторанта с каква музика бяхте? Стана ми интересно с този голям трибагреник, какво сте правили, кой го донесе на дансинга? И още нещо хорото с точилката и престилката също много ми харесаха, от кумовете ли ви бяха?
Много се развълнувах покрай вашата сватба, припомних си и неща от нашата  girl_in_love
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 22, 2009, 21:17:32 »

супер много се радвам Bravo колко е малък света...по точно нашия малък град де smile и аз се развълнувах.. girl_wink
В ресторанта бяхме с оркестъра, който си е там(Ориент Експрес) и диджей.
Трибагреника беше специално от домакините(по точно Галин) за нас под съпровода на песента "Кой уши байряка...." - запазена марка на заведението smile всички много се кефеха..(персонала го носеше)
Точилката и престилката бяха от кумовете(младоженеца отказа да е глава на семейството,а и аз отчупих по-голямата част от питката....и кумовете това и чакаха и така ни нагласиха... :laugh:беше много смешнооо smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 27, 2009, 07:12:48 »

Честита месечинка, мишке smile Да сте живи, здрави и все така влюбени и хайде скоро чакаме още един член във вашето семейство!!!
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 30, 2009, 20:45:16 »

Хей мерси колежчице! Аз малко със закъснение май ти отговарям.. smile

Остава ми още един работен ден и идва така дългоочакваната ми отпускааааааааа.. danceg. С моя мишок ще ходим на моренцееееее. Нямам търпение вече... smile smile smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines