Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Януари, Февруари, Март  (Прочетена 141439 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: септември 23, 2009, 11:08:29 »

Теооо, честити сини гащи  baby_boy Bravo
tasty Спокойно и аз съм имала завишен пролактин, значи нормалното е е пролактина да е висок по време на бременност, не е нормално да е висок ако не си бременна и за това понякога има липса на цикъл когато е много висок. той играя важна роля за кърмата. Всичко е наред и док ти е казала  good
Valentinche Добре дошла  Welcome лека бременност  pqz  stork-boy
Маметаа, аз май ще си пиша все тук, що няма мами априлки бе  crazy, като се сетя прди колко априлки имаше, сега майски и юнски мами да очаквам а  huhhuh.gif
Аааа може още да не казват, а като съм нетърпелива рано се издадох   blush
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: септември 23, 2009, 11:10:38 »

Абе в  нашия форум явно ще е повече за момченца smile
Честити сини гащи на мамите smile
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: септември 23, 2009, 11:19:09 »

Благодаря ви за милото посрещане  give_rose

Честити сини гащи, Тео!
Рони, сигурно скоро ще се появи и някоя мама-априлка  smile
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: септември 23, 2009, 11:22:20 »

Valentinche Здравей и Добре дошла  Welcome при нас  и при кандидат свекървите  pleasantry  желая ти лека бременност и здраво момченце накрая  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: септември 23, 2009, 14:37:29 »

сега така ме уморихте с толкова четене, че не знам какво ще напиша:)
мили мамички - гери, тео, жалентинче, честити мъжки новини.

xryspa - добре дошла, малко си закъсняла, така че имаш много да разказваш.

аз да се отчета, че пътувахме през празниците до Венеция, всичко беше прекрасно и чудесно, но в събота вечерта бебо отново показа рога.

получих страшно кървене, ама много кръв, ведна бърза помощ, болници във венеция, оказа се, че за щастие беби е добре ама имаме леко отлепване на плацентата. самолета ни беше във вторник, скандали с италианските доктори, за да ни пуснат да си ходим.
Тази сутрин бяхме при нашата докторка, за щастие проблемът отива на подобрение, мястото зараства, от вчера спря и кървенето, но сега пазим леглото у дома.  blush
но няма начин. Съжалявам, че прекрасните новини помрачих с лоши такива, но исках да ви споделя, защото много се обяснявах на Вер за утрогестана, та сега пак сме си на него smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: септември 23, 2009, 14:53:00 »

Ивеее, пази се душко, лежи и мъти сега - всичко ще е наред.
Аз поради това се отказах да пътувам - ще трябва ние с тебе повечко да се пазим  smile
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: септември 23, 2009, 16:17:20 »

Иве, успокой се, важното е, че проблемът е бил овладян навреме! Повече почивка - и на мен много ми се пътува (всички около мен ходят нанякъде), но какво да се прави.
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: септември 23, 2009, 16:28:16 »

С риск да стана натрапчива (с тези пост след пост  blush), но вижте какво ми изпрати една приятелка за възпитанието на децата: http://vbox7.com/play:eb92bdcf

За нас ще важи на по-късен етап, но ми се струва много вярно..
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #488 -: септември 23, 2009, 16:45:32 »

Иве, спокойно с повечко почивка всичко ще е наред. Аз в 10-11 г.с. също прокървих, но с утрогестан и пазене на леглото всичко се нормализира. Лекарите ми бяха забранили дори да чистя, а какво остава за пътуване.
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #489 -: септември 23, 2009, 16:48:09 »

иве,тъкмо днес се сетих,че не си писала отдавна,а ти-виж какви ги вършиш  girl_impossible!много, много почивка и спокойствие,докато се възстановиш и много да пазиш мъника!!!големи преживявания явно си имала и от вълнение и превъзбуда се е случило това,май.така,че ще понатискаш леглото няколко дена и пак ще сте във форма-стискаме палци Wink!
клипчето е добро-вярно, че децата взимат пример от нас!!!лошото е,че взимат пример и от други!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: септември 23, 2009, 17:17:13 »

Привет,
първо на Ивето да й кажа че има мойте стиснати палци всичко да се оправи, мила почивай си че дребен нещо не се кефи на самолетите явно  blum
Валентинче добре дошла при нас, в групата на зимните бебчовци и в групата на бъдещите свекита  danceg
Тасти нормално е да е завишен пролактина, той е хормона който отговаря за произвеждането на кърма, по време на бременност обаче завишени са и естрогена и прогестерона, които пък подтискат неговото действие. С рабдането на плацентата нивото на естрогена и прогестерна драстично спада, а на пролактина си остава все така високо и така вече си започва произвеждането и отделянето на кърма  good
Санте честита мома, аз може и да съм ти честитила вече ако си казвала ама нали знаеш че бременните са с половин мозък  blum

Моя мъж не знам какъв мъж ще бъде, ако знаете как се вълнува на сериалите и как ме рита силно.... като чуе Инджито и направо ми се струва че ще ми избуши корема  funnytooth
Аз днес вече съм добре, че нали вчера имах едни тоалетни проблеми та беше мани мани, ама вече всичко е наред  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: септември 23, 2009, 20:16:42 »

Иве,трябва само да лежиш.С първата ми бременност имах такова нещо-лежане и ставане само до тоалетна.Сутрин ти слагат всичко на масата и ставаш само до 00.Сигурно са ти предписали и магнезий и но-шпа-но да знаеш че с лежане и лекарства се оправя.
Валентинче-добре дошла при нас.
На всички мами които вече знаят пола - ЧЕСТИТО.Вярно че много момчета-баба ми казваше,че когато се раждат много момчета е на война-дано да не е права smile.Лошото е,че момченцата ни с толкова малко моми много ще си съперничат,но...
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: септември 23, 2009, 20:19:10 »

Герка,ако ме питаш твоя мъж ще да е мъж на място-хем ще го дразнят сапунките хем ще е патриот и непримирим срещу турския наплив и завземане на ефира.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: септември 23, 2009, 20:57:58 »

Здравейте момичета!
Утре съм на ендокринолог ще го видим каква е хавата, но днес бяхме на лекар.
Макар да имах вътрешно усещане, че е мъж, ще имаме мома, твърди червени гащи за нас  Wink Е важното е бебката да ни е жива и здрава и само да ни радва. Почваме да гледаме розово  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: септември 23, 2009, 21:04:27 »

tasty Честити розови гащи  Bravo  baby_girl  -а някой каза че си нямаме моми - ейй  Girl_hide имаме, имаме... girl_wink
И аз имам усещане за мъж, пък живот и здраве да видим. успех утре на прегледа, според мен няма нищо тревожно  smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines