Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 09:49:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Януари, Февруари, Март  (Прочетена 143592 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #45 -: юли 03, 2009, 09:55:28 »

Объркването според мен идва от това, 7 + нещо си се брой за 8-ма седмица, т.е. 7 пълни седмици + няколко дни = 8-ма седмица. Термина в крайна сметка се пада 39+6 - тия ден (последния ден на 40-та седмица).
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 03, 2009, 09:59:05 »

A според линийката на kali_gali съм в 7-мата сед и 3 ден и за това ми го дава в 8ма седмица, нали знаете всеки сайт различко.... този изчислява с точност изглежда  smile

kali_gali приятна ваканция ти желая да си изкарате хубаво и ти се пази мила  give_rose
Активен
monica
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 04, 2009, 22:10:12 »

Здравейте аз също съм бедеща майка. Моето бебче трябва да се роди на 01.03.2010. На мен ще ми е първо дете а на бъдещия ми съпруг второ.
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 06, 2009, 14:50:45 »

Здравейте, бъдещи майчета,

много се радвам да се запиша и аз сред вас. Очакваме нашето първо бебче да се появи на 01.03.2010 г.

Сега съм в 6-та седмица и днес гинекологът установи сърдечните пулсации, т.е. засега всичко е о.к., дано и занапред да е така, пожелавам го и на всички вас, майчетата очакващи малките си съкровища!
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 06, 2009, 18:31:39 »

SylvieBG, браво, много се радвам за теб:) явно тази година наистина доста еднакво сме я подкарали, макар че аз съм преди теб - чакаме бебе на 30.12:)
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 07, 2009, 09:04:13 »

Браво, Кате!

Много се радвам за вас! Вашето идва точно по Нова година, с малко късмет, може да е първото за новата година. good

Наистина еднакво сме я подкарали, не знам коя от двете повлече крак...
 
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 14, 2009, 12:39:56 »

Здравейте и аз чакам бебе вече! По мои изчисления трябва  да се роди около 19 март! Тогава и таткото ни има РД! Да го бях планувала нямаше да се получи толкова добре Wink Явно бебето си е знаело кога да дойде! Предстои ми първи преглед и скоро ще пиша с точност! Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 14, 2009, 14:42:38 »

Добре дошли и от мен  give_rose
SylvieBG, vanessssa как сте? Как се чувствате?

Аз днес трябваше да съм на преглед, но доктора ми го няма, отишъл на София, та сега или в четвъртък или другия вторник. Ама в четвъртък съм на работа от 10 и трябва все да бързам и да съм под напрежение  nea
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 14, 2009, 18:14:31 »

Чувствам се прекрасно Гери! Явно двете чертички дават крила! Иначе доста ми се спи и ме домързява, ама това и друг път се е случвало blush blush blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 16, 2009, 22:48:27 »

Аз днес бях на преглед. Бебчо си има тукащо сърчице, а през целия преглед не спря да мърда с ръчички и краченца  give_rose Чувството е уникално, сега когато го видях толкова малък и беззащитен, така зависещ от мен, просто начина ми на мислене се промени. Сега наистина се храня заради него, дишам заради него и живея заради него. Толкова е неуписуема красотата на този момент, да гледаш как малката точка в теб протяга ръчички сякаш иска прегръдка.....
Нямам думи просто, пожелавам на всеки един това щастие!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #55 -: юли 17, 2009, 08:39:42 »

Gergancheto много хубаво си го написала - върна ме няколко месеца назад. След като видях сърцето как тупти и малката как мърда просто нямах никакво търпение за всяка следваща среща с нея  heart Ще видиш от тук нататък какви още по-хубави моменти те чакат - как ще усетиш ритничетата, как ще виждаш че ти се мърда корема от движенията и как ще усещаш, че с всеки изминал ден твоето съкровище расте ...
Добре дошли и на всички нови мами - лека и безпроблемна бременност на всички  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 17, 2009, 09:45:18 »

Герганче,чудесни новини имаш.Дай снимка да го видиме и твоето бебче.
Аз съм на лекар чак на 03 август и вече нямам търпение.А да ви кажа вече си имам малко коремче,а вие?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 17, 2009, 10:51:36 »

Кали ще снимам снимката и ще ти я покажа, ама доста е размзана защото дребчо не спря да мърда. Аз на теб само да ти кажа новини около мен вече само тука, няма да  пиша в другия форум, нещо не ме кефи..... питаш нещо и никой не си прави труда да ти отговори, сигурно даже не четат какво си писал  crazy Доста тъпа работа, та да знаеш само тука да си ме търсиш  blum
Доктора вчера ни каза че отговаряме на 12г.с. , демек малко сме по големи отколкото трябва, ама то с такъв голям баща.... няма начин  danceg
И тука да си питам нещо, на една моя приятелка с точно един месец по напреднала бременност от моята, миналия месец по това време (когато е била в мойте сегашни седмици) докито й е изписал Матерна на Центрум и е казал да спре фолиевата. На мен вчера не ми каза, ама все си мисля че просто е забравил.... чудя се дали да почна Матерната  crazy
А коремче аз не мога да разбера дали имам защото цял живот както мама казва съм с "жабешко коремче" такава си ми е й стойката, все съм изпъчена и с коремче напред...та не знам, май нямам  blum
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 17, 2009, 10:56:08 »

Гери,аз още пия фолиав,но съм решила като свърша опаковката да си купя витамини-даже съм си купила-комбинирани с фолиева.Ще питам докторката,но предполагам,че ще ми каже да ги пия.Ти не си ли доста повече от мен като седмици-аз сега съм в 11-та?
А за другия форум-просто там много народ много нещо,голямо писане пада и за това така се получава.Иначе пък там като се разтърсиш всичко можеш да намериш.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 17, 2009, 11:09:35 »

kali_gali кога ти е била последната менструация?  crazy Иначе тия Матерната са точно сбор от витамини със същата доза фолиева която приемам и в момента  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines