Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Януари, Февруари, Март  (Прочетена 141422 пъти)
 
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 16, 2009, 08:52:57 »

охооо симптомите дойдоха още преди да ми закаснее  smile малко ми се гади, мнооооого ми се спи, цигари не понасям, не ми се яде мн мн, май че общо взето е това ама се надявам по нататък да отминат, че това спане по цял ден нещо....  angry
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #16 -: юни 16, 2009, 10:38:21 »

охооо симптомите дойдоха още преди да ми закаснее  smile малко ми се гади, мнооооого ми се спи, цигари не понасям, не ми се яде мн мн, май че общо взето е това ама се надявам по нататък да отминат, че това спане по цял ден нещо....  angry
При мен тия всички симптоми бяха до края на 3-я месец. А сега така ми се иска да мога да спя ама нямааааа (заспивам към 3-4 сутринта и се събуждам към 8:30 и немога повече да заспя, дори и през деня) - така че спи докато можеш както се казва  girl_wink И лека и безпроблемна бременност на теб, а и на всички нови мами в темичката  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 16, 2009, 12:10:45 »

И на мен много ми се спи...иначе не ми се гади, абе нищо, ама пусто спане  .... направо не издържам  girl_impossible
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 16, 2009, 13:00:05 »

ами да се надяваме, че ще ни мине след 3 мес.  smile то и времето малко е такова, че нито за разходки става нито нищо  blum 
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 16, 2009, 14:41:45 »

  Ако преди 2 месеца някой ми кажеше, че отново ще се чувствам бодра и жизнена като малко дете и че няма да гледам цифрите на кантара с ужас просто нямаше да му повярвам. Но това е факт. Ще видие, че съвсем скоро ще се чувствате по-бодри, по-енергични, по-щастливи и 100 пъти по-красиви отколкото преди да забременеете независимо от допълнителните килограми и подскачащото във вас човече smile
  Пожелавам ви лека бременност на всички и много щастливи емоции. И не се притеснявайте за нищо, бъдете само позитивно настроени и щадете себе си и околните  good
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 17, 2009, 08:41:19 »

момичета искам да ви питам нещо ама незнам тук ли му е мястото... та, позволен ли е секса по време на това така както го казват тримесечие опасно, защото ние снощи правихме секс и не можах да мигн аот болки в яйчниците  cray моля кажете ми
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 17, 2009, 10:19:24 »

МОМИЧЕТА ИМА СИ ТЕМА ЧЕСТИТО!

Маца 89 говори с гинеколога си, аз доколкото съм запозната не е забранено просто трябва да сте внимателни, но това е ако всичко е наред.Така че ако не се чустваш добре говори с гинеколога си.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 17, 2009, 10:27:59 »

Мила маца, най-добре е да питаш лекаря си. Просто е доста относително. Аз си правя секс от самото начало до сега, но ми е малко ниска плацентата и при определени пози имам болки затова ги избягвам. Има мамчета, които нямат никакви проблеми изобщо при правенето на секс от началото до края на бремеността. При други бременности пък е съвсем противопоказен секса.
  Моята лекарка ми беше препоръчала да пия по една таблетка Но Шпа преди и след секс. Полза има при болки и спазми по време на бременост, но наистина по-добре се консултирай с лекар. Важното е да не се шашкаш и да не се притесняваш за звъниш на лекаря си всеки път когато е необходимо.
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 17, 2009, 10:35:12 »

така ще направя значи .. направо него ще питам, аз исках да се допитам до вас, защото следващата ни среща с лекаря ми е на 01.07 а не исках да го притеснявам да му званя за такъв въпрос, но за сега ще внимаваме и ще видим той какво ще каже, благодаря ви много  give_rose
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2009, 10:58:59 »

   Маца, през досегашните месеци на бремеността си съм научила едно много важно нещо - Моето притеснение е много по-важно от това да притесня лекаря ми. С други думи по-добре да притесня него като му се обадя в 8 сутринта или в 12 през нощта отколкото аз да съм притеснена и неспокойна дори и за 10 минути.  Докато си бременна забрави всяко неудобство, нахалствай и досаждай защото тук не се отнася за теб, а за едно мъничко човече, което не може само да се обади на доктора и да пита, нито може да си каже ако нещо не му е наред. А и ако не сме ние напористи и нахални никой няма да ни обърне нужното внимание защото никой, ама съвсем никой не може да разбере какво е да си в това положение докато не му се случи (включително и аз си мислех до скоро - "какво пък толкова - един корем...")
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 17, 2009, 11:07:29 »

Addi права си мила, че на тези времена трябва да си нахален за да си добре самия ти, но ще се науча аз още нищо незнам те първа започвам   Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 17, 2009, 17:07:46 »

Маца моя доктор си ми каза да ограничим секса, не ми го забрани на 100% ама ако може да го сведем до минимум  good Та за този период един път сме правили секс и то в поза в която се чувствам добре. А сега ако тръгнем аз сигурно ще заспя по време на половия акт  sarcastic Та думата ми е да питаш лекаря и да правиш секс в поза която не ти причинява болка по никакъв начин  good
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 17, 2009, 21:23:35 »

ами за сега сякаш нямам оплаквания откъм позите в смисал за някакви болки, но незнам защо точно ме заболя така и дали е от секса, но ще питам, а иначе днес като си говорихме с мъжлето решихме и ние малко да се ограничим и повечко да внимаваме  smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 19, 2009, 13:34:51 »

Хайде и тук да се запиша-честитона Маца,Гери и Дени-момичета,лека и безпроблемна бременност и по едно,а защо не и по две прекрасни и здрави бебчета на финала.Аз съм в 6-та седмица и с термин 12.02.2010г.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 02, 2009, 14:45:35 »

Хайде малко да раздвижим нашата темичка.Току що се връщам от доктор.Бебо е пораснал доста,но ме притеснява че докторката каза,че вижда леко разрехавяване което ще рече не добре закрепена плацента от едната страна и вероятност за прокървяване.Много се притесних защото утре тръгваме на почивка вТурция и ще пътуваме 14 часа.Предписа ми но-шпа.Дано всичко да е наред,но ще съм си притеснена през цялото време.
Хайде другите момичета от темата да се включват как се развиват.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines