Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:43:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161756 пъти)
 
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 13, 2009, 17:07:44 »

Тортата на нашата сватба беше от сладкарския цех на Интерхотела. На външен вид не са толкова невероятни като тези, които правят в София, но като се украси с живи цветя става много красиво. На вкус на мен ми хареса, а и цената си е направо евтино според мен - 2.5 лв. за парче. Аз се спрях на този вариант за торта главно заради това, че той носи най-малко усложнения. Да си поръчате торта от София и да ви я транспортират до Търново си е рискована работа, а и транспорта няма да е без пари. Така че по-добре да дадете 50-100 лв. повече за тортата и да си я вземете от Търново и да ви е сигурно че ще имате в сватбения си ден прясна торта. И аз първоначално мислех да я поръчам от София, но после реших да не усложнявам и с това организацията на сватбата, която и без това не е просто нещо и не се знае от къде могат да се объркат нещата.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 13, 2009, 17:10:09 »

на 100 гр сладки са между 3.8 и 4.5 последно като разпитвах, казаха че не е проблем да ги доставят до търново
в джани, където правят разкошни торти и по снимка цената на парче е 2.8 лв, там обаче не съм питала за доставка извън софия
миличка ами то същото излиза и като сметнеш и доставката може и повече дори да стане а пък на Лучия си избираш какви да са блатовете какви да са кремовете казаха че всичко правят както ти искаш
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 13, 2009, 17:14:46 »

Тани4ка за жалост си много права-така е един гледа колко са му големи паржолите,друг колко му струва
парче торта- ако може да е 1.20лв ама да е най-хубавото,и така но това е и въпрос на манталитет и възпитание.То не може да  си на 25 години и да имаш три снимки у вас - една като си се родила една от първи клас и една от бала и да си поръчаш качествен сватбе фотограф за 400-500лв.
колко според теб трябва да стъра фотографа...защото аз съм питала и в Пловдив доста добри фотографи техния хонорар също беше толкова мисля че над 350-400лв е вече много пресилено леко казано...тук ми прави впечатление че всичко е много по скъпо от колкото в Пловдив-давам го за пример защото съм живяла цели 8 год, и всеки мисли , че като поиска повече за някой ъслуга значи е много по добър няма такова нещо....пълен фал е това поведение shok
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 13, 2009, 17:20:36 »

Аз мисля,че не е нужно да влизате в излишни полемики :

1.Има тема за обслужването и неговото качество
2.Г-н happyfoto съм го предупредила на лични да не прекалява.Следващата стъпка е да се обърна към Тео за съдействие.
3.Не обръщайте темата на чат и без това почна да става леко хаотична.
4.Предупреждавам ви като модератор,защото редовно модерирам тази тема.
Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #394 -: март 13, 2009, 17:23:55 »

много ми е припряно днес... къде отидоха постовете за фото книгите,че напреди ги четох и много се запалих,и тъкмо щях да се регвам да питам нещо и то дойде време детето да яде и после сядам и не мога да ги намеря sad искам да направя една със снимки на бебето и една със снимките от нашата сватба,все пак 300 лева нищо не са за един такъв спомен.
колкото до тортите,да се вкюча и аз: ами момичета какво да ви кажа.. и хубава и лоша да ви е тората... едва ли някой ще я помни кой знае колко след сватбата... тя се изяжда.минава и заминава...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 13, 2009, 17:24:02 »

миличка ами то същото излиза и като сметнеш и доставката може и повече дори да стане а пък на Лучия си избираш какви да са блатовете какви да са кремовете казаха че всичко правят както ти искаш
аз това казвам че излиза същото а и да е малко по скъпо не може да се сравняват тортите на Лучия с тортите на 100 гр сладки - вторите са много по-добри
Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #396 -: март 13, 2009, 17:27:52 »

аз това казвам че излиза същото а и да е малко по скъпо не може да се сравняват тортите на Лучия с тортите на 100 гр сладки - вторите са много по-добри

 тортите на лучия са толкова прехвалени,че са толкова хубави само на приказки... не са никак лоши,ама не са и върха на сладоледа...торта...все едно от обикновена сладкарница като Доналд - само че на Лучия дизайна е по-засукан...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 13, 2009, 17:31:50 »

искам да направя една със снимки на бебето и една със снимките от нашата сватба,все пак 300 лева нищо не са за един такъв спомен.

Погледни тази тема - има доста предложения и алтернативи на т.нар. Сватбен Бук или книга, които ще ти излязат доста по-малко от 300лв.
Говоря основно за сайта Blurb.
« Последна редакция: март 13, 2009, 17:34:12 от bubka » Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 13, 2009, 17:33:01 »

много ми е припряно днес... къде отидоха постовете за фото книгите,че напреди ги четох и много се запалих,и тъкмо щях да се регвам да питам нещо и то дойде време детето да яде и после сядам и не мога да ги намеря sad искам да направя една със снимки на бебето и една със снимките от нашата сватба,все пак 300 лева нищо не са за един такъв спомен.
колкото до тортите,да се вкюча и аз: ами момичета какво да ви кажа.. и хубава и лоша да ви е тората... едва ли някой ще я помни кой знае колко след сватбата... тя се изяжда.минава и заминава...
Струва ми се че си напълно права. Само в очите на булката тортата е от такова голямо значение, това важи и за доста други неща от сватбата smile, но какво да се прави такива сме си  Wink
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 13, 2009, 17:34:33 »

Тортата е част от атракцията на сватбите и всеки я чака с нетърпение тя е важна част от нея и затова освен красива трябва и да е сладка за да е сладък живота на младоженците..затова и се обръща такова внимание
Активен
happyfoto
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 37



« Отговор #400 -: март 13, 2009, 17:38:17 »

Тани4ка на вашата сватба какво подарявахте на гостите когато ви поздравяваха?
Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #401 -: март 13, 2009, 17:43:25 »

торатата я чакат с нетърпение само младоженката и тия дето са се довлекли на сватбата да клюкарят и злорадстват (винаги има такива).аз досега за горчива или кисела тората не съм чувала...тя все си е сладка. на сватбата е по-важно да се забавляват младоженците и гостите,за това са се събрали - да празнуват,а не просто заради яденето...
според мен много по-голяма атракция от тортата е на първо мястото роклята на булката,а след това организацията на самото тържество - дж,оркестър,водещ,кой както е предпочел...
защото после е много по-добре гостите да казват:еййй ама как се забавлязахме,а не "умряхме от тъпня,ама поне тортата беше хувата"
ако тържеството е хубаво тортата е просто една подробност,навлязла през последните 20 години у нас и наложила се като мода...
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 13, 2009, 17:43:41 »

Ами подарявахме наша снимка......явно ние сме от тези, които оценяват важността на снимката  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 13, 2009, 17:47:04 »

Ами подарявахме наша снимка......явно ние сме от тези, които оценяват важността на снимката  smile
интересно е че пита какво сте подарявали
да не се  окаже че е вашият фотограф
Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #404 -: март 13, 2009, 17:47:35 »

тези коментари дето ги правиш са леко обидни
ти знаеш ли ние, търновските булки, колко снимки имаме в къщи и дали някой от нас не е дипломиран фотограф да речем beating
и да ти напомня това е форум за търновски булки, а не за фотографи, които се заяждат и се мъчат да си правят реклама
след първия ти пост имах желание да погледна творбите ти за какво сатава въпрос, но сега не искам въобще да те виждам Mad girl

 с извинение,че се намесвам...ама ти и да си дипломиран фотограф ще тръгнеш ли да си снимаш собствената сватба...?между разписването в общината и ритуала в църквата ще си сложиш апарата да наснимаш гостите ли?не се заяждам,просто примера ми се видя нелогичен...
сори за офф-а
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines