Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161564 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 13, 2009, 12:03:09 »

цветовете на нашата сватба са резидаво и жулто....резидава окраса с жулти букети по средата на масите, столовете и покривките са бели със зелени панделки и зелени малки покривчици и пред всяко място тежбълче от зелена ябулка по средата е бъкета в жулто и тук таме зеленко , колоните на рестораната са облечени в бяло и горния и долен край зелена панделка така като се жлезне се вижда цялата декорация която с жълтите цветя грее.Аранжировката е поставенав голяма чаша като за шампанско и в нея на дъното има зеленикави камъчета...в3идях една маса направена така и беше невероятно...аз ше имам изнесен ритуал и агентката ми каза че ще ми окраси и пейките за да стане завършено освен това ще имам и много балони около 200-250...оххх получи се много хубаво да знаете ресторанта се промени само с една маса а пък да не говорим с всички...и цветята така ухаят..по средата на аранжировката рещихме да сложим голяма резидава свещ която ще буде запалена нали сватбата е вечерна...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 13, 2009, 12:17:11 »

аз това не съм го решила още
за сега мисля да има украса само на нашата маса с живи цветя - основния цвят е белия за друго - не съм го измислила още  pardon
 със сигурност няма да обличаме колони и столове, ресторантът не е много голям и ще стане претрупано, а калъфите на столовете по принцип не ги харесвам въобще, последния път се омотах в един и щях да се пребия по време на сватбата pardon
и ние ще имаме изнесен ритуал, но не сме решили дали ще е в градината на ресторанта или на закрито, просто още не съм виждала градината
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 13, 2009, 12:33:14 »

liva82, всичко звучи страхотно Bravo. Много оригинални идеи и със сигурност ще бъде много красиво. Моята рокля е слонова кост, няма някакъв елемент с ярък цвят по нея. Затова реших, че освен това бяло ми трябва някакъв контрастен цвят. Мисля да е цикламено, весел цвят е, свежичко. Но напоследък се чудя дали да не го комбинирам и със зелено. Да сме с тема пролет. Гледах няколко снимки в такива цветове и ми харесаха. Пък и е някак по-нестандартно и раздвижено. Ама се изказах tease. Ето снимчици да добиете представа:



Какво мислите?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 13, 2009, 13:06:15 »

много ми харесва,супер свежарско, но на мен самата обстановка не ми позволява такива цветове,защото преобладават златно и тъмно червено smile иначе като комбинация много ми харесва smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 13, 2009, 13:12:14 »

и на мен ми харесват и снимките и описанието на лива  Bravo
аз си мисля за бяло и пепел от рози примерно, тази година съм на розова вълна pardon
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #365 -: март 13, 2009, 13:54:18 »

Аз съм се спряла на лила, екрю и зелено. Много ми хареса една украса, която видях в бордо и златно и  още съм в размисъл. Столовете задължително облечени в калъфи, но с каква панделка още не съм решила и много топки от балони, спускащи се от тавана на ресторанта. По масите ще има икебани от живи цветя, поръчала съм оргидеи, рози  и зеленина. От агенцията ми предложиха към икебаната да има и дребни маргарити. Мисля, че ще стане добре с тях.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 13, 2009, 13:55:33 »

розаво и бяло е страхотно....стига цветовете на ресторанта да го позволяват...това също наистина е важно аз като търсих ресторант имах ясна представа как ще изглежда декора затова ми бе много трудно да намеря точния ресторант....то си беше цяло чудо Bravo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 13, 2009, 13:59:15 »

много харесвам тортите на етажи които са квадратни но ми казаха че трудно се режат защото се разделяло блат от блат и парчето не стояло красиво.....а инъче моята ще е резида с бяло
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 13, 2009, 14:18:47 »

Идейте на всички звучат прекрасно. Сигурно ще се получат много впечатляващи резултати. Вече нямам търпение да разглеждам снимки  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 13, 2009, 14:21:22 »

много харесвам тортите на етажи които са квадратни но ми казаха че трудно се режат защото се разделяло блат от блат и парчето не стояло красиво.....а инъче моята ще е резида с бяло
къде ще поръчваш твоята?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 13, 2009, 14:36:35 »

О, да, кажете за тортите, че аз идея си нямам от къде ще поръчвам. Много съм доволна от тортите на "Лучия", но те не са много евтини. Ето техен сайт: http://elabg.com/?m=1.] [url]http://elabg.com/?m=1.[/url]. А иначе агентката ми каза за един сладкарски цех в Горна Оряховица, където тортите били по-евтини и пак били хубави. Мисля, че се казваше "Деметра".
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 13, 2009, 14:37:57 »

къде ще поръчваш твоята?
в лучията при това съм се спряла на торта ЛУЧИЯ ТАКАВА ДА Е СВАТБЕНАТА ДЕ ТАКА НАПРАВЕНА ОТ ВЪТРЕ...НО СА ИМ ДОСТА СКЪПИ ТОРТИТЕ 400ЛВ МИ ИСКАТ ЗА 100 ПАРЧЕТА
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 13, 2009, 14:39:13 »

О, да, кажете за тортите, че аз идея си нямам от къде ще поръчвам. Много съм доволна от тортите на "Лучия", но те не са много евтини. Ето техен сайт: [url]http://elabg.com/?m=1.]http://elabg.com/?m=1.] [url]http://elabg.com/?m=1.[/url]. А иначе агентката ми каза за един сладкарски цех в Горна Оряховица, където тортите били по-евтини и пак били хубави. Мисля, че се казваше "Деметра".
ОООО не се лъжи на тази Деметра не са им хувави тортите хич bad
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 13, 2009, 14:49:23 »

liva82, а дали "Лучия" правят такъв тип торти от гладките (не знам точно как се казва това, с което е покрита тортата  pardon):



Тортите, които са на сайта им, са сметанени, които аз не ги харесвам.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 13, 2009, 14:51:55 »

liva82, а дали "Лучия" правят такъв тип торти от гладките (не знам точно как се казва това, с което е покрита тортата  pardon):



Тортите, които са на сайта им, са сметанени, които аз не ги харесвам.
правят миличка, но като ми9 казаха как се режи сърцето ме заболя чак всеки блат се разделя от този на който лежи....представи си тогава каква картинка ще е парчето...като обелено ще е ./.. :'(
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines