Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:41:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161734 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 12, 2009, 13:47:05 »

а каква ще ти е прическата, опиши ако искаш smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 12, 2009, 14:09:09 »

а каква ще ти е прическата, опиши ако искаш smile
Идея нямам blum
На 30.04 ще ми бъде пробната прическа, дотогава трябва да съм избрала рокля(още не съм), и така Wink.
Малко изостанах с графика, но до края на март едва ли ще имам време да свърща нещо повече, от това което съм свършила досега: час в ритуалната, капаро за ресторант, капаро в сватбена агенция, капаро Джей, покана на кумове и май това е за сега good. Като гледам другите колко са напред, направо се плаша blush За сега май най-много закъснявам с поканите, но се надявам да ги приключа скоро pardon
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 12, 2009, 15:05:47 »

На мен ми направиха прическата и грима в един козметичен салон близо до Интерхотела, мисля че се казва "Чар". Тогава цените бяха такива: прическа от 40 до 70 лв, в зависимост от сложността, а пробната прическа струва наполовина; грима беше някъде около 20 лв. Аз съм много доволна от преобразяването което ми направиха там  smile.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 12, 2009, 15:20:44 »

Да, Таничка, като гледам в сайта на "Сиана", те с този салон работят и най-вероятно към тях ще се обърна за грима. girl_wink
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #334 -: март 12, 2009, 19:45:27 »

Момичета кога изписахте толкова нещо blush Oh my ... направо ме смаехте,браво а колкото до фризьор и гримьор мога да ви препоръчам на едно местенце.То е до църквата Света Марина зад Патриарх Евтимий,там има много добра гримьорка,имам приятелка която е си прави грим всеки път там тя е от тези  :girl_drink:дамските клубове :girlhide:и не вземат скъпо. Я ми изяснете това със сватбеният албум, мале колко съм боса в някой неща на нас ни предложиха но аз чесно казано не съм се змислила  nea :huh:насочете ме  да погледна нещо

И това с разбулването ,искам да кажа ,че ме побиват тръпки,аз нямам було имам едно единствено цвете в косата Girl_hide.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 12, 2009, 20:26:56 »

aurora, не знам какво точно не ти е ясно за сватбения албум. Аз доколкото знам той представлява луксозен албум с подбраните най-хубави снимки по хронология от ключовите моменти на сватбата. Иначе за самия албум, аз съм виждала по магазините такова животно, така че принципно би могло да си го закупиш, сама да си подредиш снимките и да ти излезе по-евтино, но пък да ти го подготви фотографът определено си има предимства. Не знам точно как изглеждат професионалните сватбени албуми, направени от фотограф. Трябва да помагат вече омъжените момичета. Ето примерно как изглежда един албум, купен от магазин:



А виж и тези книги, също са интересна идея:

http://www.precisestudio.com/?t=item/show&target=5
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 12, 2009, 21:07:48 »

моя фотограф ме прдупреди , че за да се запазят снимките трябва м/у листите да има оризова хартия както едновремешните албуми...оххх дано ме разбрахте
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 12, 2009, 21:09:53 »

Да, аз се сещам за оризовата хартия, бебешките ми снимки са в такъв албум. А да ви питам, някоя от вас знае ли къде се продават точно от тези старите албуми? Има ли ги все още?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 12, 2009, 21:11:34 »

aurora може ли да ми пратиш на лични инфо за гримьора за който пишеш и подробно обяснение къде се намира, че аз нещо не разбрах
а да ви питам как е точното наименувание на църквата, която е надолу към царевец?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 12, 2009, 21:13:13 »

Да, аз се сещам за оризовата хартия, бебешките ми снимки са в такъв албум. А да ви питам, някоя от вас знае ли къде се продават точно от тези старите албуми? Има ли ги все още?
точно същите не съм виждала, но съм виждала по сувенирните магазини едни албуми, които са състарени, даже си миришат на старо и са с оризова хартия  girl_wink аз лично съм вземала такъв като подарък,много ми харесват, даже беше от търново купуван подаръка ама преди доста време, не знам магазина дали го има още
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 12, 2009, 21:14:07 »

Да, аз се сещам за оризовата хартия, бебешките ми снимки са в такъв албум. А да ви питам, някоя от вас знае ли къде се продават точно от тези старите албуми? Има ли ги все още?
има ги по фото магазините ги има малко по скупи да и е важно 4е снимката се лешпи само от едната страна защото в противен слъчай се деформирала т.е на гърба на листа на който е залепена не се слага снимка good
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 12, 2009, 21:17:52 »

anbibian, ако питаш за катедралата, доколкото знам тя се казва "Св. Рождество Богородично". А пък за старите албуми питам, защото мисля, че сватбената книга с пожеланията на гостите може да се направи от такъв албум и той да се облепи с нещо.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
girl_impossible
« Последна редакция: март 12, 2009, 21:19:26 от ¤ Enigma ¤ » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 12, 2009, 21:22:52 »

Енигма разпитай близки и познати, някой може да е скътал такъв албум в някой шкаф и да го е забравил. Аз имам още от детските си години и си ги пазя у дома, не използвани. А за църквата да тя беше май, а каква е разликата между обикновенна църква и катедрала. Катедрала ми звучи нещо като католическо.
http://www.fototo.be/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=569
а това е още един сайт за такива сватбени книги
знаете ли в търново дали ги правят някъде
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 12, 2009, 21:23:11 »

anbibian, ако питаш за катедралата, доколкото знам тя се казва "Св. Рождество Богородично". А пък за старите албуми питам, защото мисля, че сватбената книга с пожеланията на гостите може да се направи от такъв албум и той да се облепи с нещо.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
girl_impossible
сега ще ти обясня сватбената книга- е книга в която гостите ти пишат пожеланията, а дръгото е фотокнига на нея снимките ти са като книга не като залепени на лист , а част от листа разбиращ ли това нещо също е страхотно...но книгата за гости е съвсем различно нещо има и кътия за гости... в нея се пъхат листчета които стоят пред всяко място и гостите ги пъхат в кътията раздавана от шаферките и на 1 вата годишнина се отваря за да се четат пожеланията
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 12, 2009, 21:24:32 »

Енигма разпитай близки и познати, някой може да е скътал такъв албум в някой шкаф и да го е забравил. Аз имам още от детските си години и си ги пазя у дома, не използвани. А за църквата да тя беше май, а каква е разликата между обикновенна църква и катедрала. Катедрала ми звучи нещо като католическо.
http://www.fototo.be/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=569
а това е още един сайт за такива сватбени книги
знаете ли в търново дали ги правят някъде
да Венци Йорданов ги прави , но е фотогкнига струва някъде 800-850лв
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines