Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161571 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 10, 2009, 22:29:01 »

бутуниерите са ми от орхидеи и цената 6те им е май 5лж но аз ще закича само най близките ми
а този, който ще ти ги прави в търново ли е или от горна оряховица? На мен ще ми трябва за милото бутуниера с бяла роза. Пък късмети не мога да харесам. Те едни малки с по един бонбон вътре. На времето имаше с по три бонбона много красиви, сега май не правят такива.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 10, 2009, 22:29:37 »

Ами не знам дали искаме да си избираме личен лекар,то вярно че все някой ден ще трябва да изберем,ама ние не живеем в България сега и само заради медицинското не ми се занимава пък и което е нямам и идея на кого да се доверя сега.Така че ще видя да отидем при някой и да си минаваме по реда...психо,михо няма начин blum
 аз пук те съветвам да си имаш личен лекар, винаги когато си идваш ако нещо ти се наложи ще има към кого да се обърнеш леле лекарката в мен надделя... blush
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 10, 2009, 22:31:04 »

а този, който ще ти ги прави в търново ли е или от горна оряховица? На мен ще ми трябва за милото бутуниера с бяла роза. Пък късмети не мога да харесам. Те едни малки с по един бонбон вътре. На времето имаше с по три бонбона много красиви, сега май не правят такива.
не от Пловдив....всичко ми е от там защото е по хубаво поне според мен и по достъпно е всичко.... yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 10, 2009, 22:32:29 »

не от Пловдив....всичко ми е от там защото е по хубаво поне според мен и по достъпно е всичко.... yahoo
за кусметите не се впрягай...те просто се хвърлят все пак спомена за гостите е технияте подаръчета и спомена от тържеството
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 10, 2009, 22:36:45 »

за кусметите не се впрягай...те просто се хвърлят все пак спомена за гостите е технияте подаръчета и спомена от тържеството
вярно ама като знам аз как се радвам като си хвана късметче и ми се иска да са по-готини и моите хора да им се радват много girl_wink Ти ще се жениш в ГО, а си си наела агенция от Пловдив ли? Извини ме ако си писала някъде пък не съм дочела. give_rose
« Последна редакция: март 10, 2009, 22:38:31 от anbibian » Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 10, 2009, 22:38:56 »

anbibian, визитката на флориста я забравих във ВТ, като се прибера, ще ти пратя координатите му на лични. Обещавам!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 10, 2009, 22:40:56 »

anbibian, визитката на флориста я забравих във ВТ, като се прибера, ще ти пратя координатите му на лични. Обещавам!
Много ти благодаря за пореден път girl_wink
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 10, 2009, 22:47:37 »

вярно ама като знам аз как се радвам като си хвана късметче и ми се иска да са по-готини и моите хора да им се радват много girl_wink Ти ще се жениш в ГО, а си си наела агенция от Пловдив ли? Извини ме ако си писала някъде пък не съм дочела. give_rose
ще се женя в Лясковец, ресторанта е към тази община а агенцията ми е от Пловдив
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 10, 2009, 22:50:49 »

Просто тя ми допадна най много а и каза че правят в цяла бг аз гледах снимки и тяхно жидео и съм много очарована
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 10, 2009, 23:07:28 »

Момичета вие сте били изключително активни днес  smile, не мога да смогна да прочета всичко.
anbibian, по принцип се намират такива хубави късметчета, каквито ти искаш, но в Търново не съм виждала такива, виждала съм във Враца, но предполагам, че не плануваш да посещаваш града. Имай в предвид обаче че такива късметчета са доста скъпи ( някъде около 5 лв.), но те са си истинско произведение на изкуството. По принцип се хвърлят повече  късметчета (поне аз исках да хвърля много, за да има за повече хора) и прецених, че не си заслужава да се дадат толкова пари за това.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 10, 2009, 23:15:39 »

Сега видях, че сте обсъждали бутониерите от естествени цветя. Доста скъпо ще ви излезе, ако решите за всичките ви гости да има такива. Ние поръчаме такава само за младоженеца и не ви ги препоръчвам въобще. Първо се разпадат ужасно бързо (аз го очаквах), но по лошото е че цапат дрехите (което не го очаквах). Все пак ако решите да имате такива, да знаете че петната от тях могат да се премахнат ако по най бързия начин ги изчистите с мокра кърпичка.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 10, 2009, 23:29:46 »

ще се женя в Лясковец, ресторанта е към тази община а агенцията ми е от Пловдив
тази агенция, която ползваш имат ли сайт да разгледам
аз за сватбения албум доста мисля напоследък, нещо не ми харесват, попаднах на два сайта на фотографи единия от пловдив другия от добрич и като видях какви, не албуми, а сватбени книги правят, направо не повярвах, че в търново са толкова назад
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 11, 2009, 08:11:18 »

тази агенция, която ползваш имат ли сайт да разгледам
аз за сватбения албум доста мисля напоследък, нещо не ми харесват, попаднах на два сайта на фотографи единия от пловдив другия от добрич и като видях какви, не албуми, а сватбени книги правят, направо не повярвах, че в търново са толкова назад
ето саита http://ninabg.com/
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 11, 2009, 08:13:38 »

ето саита http://ninabg.com/
относно фотографа аз съм се спряла на Венци Йорданов той най ми хареса, цените в Пловдив за фотографи са същите от порядъка на 300-350лв като  разбира се има различни пакети с различни услуги
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 11, 2009, 08:30:40 »

liva82 що се отнася до куверта сме се спрели на най-евтиния,а самото място толкова ме грабна,че почти не съм се интересувала от други.Толкова е красиво,че и да нямам украса.....гостите ми пак ще ахнат.Лично на мен много ми харесва,красиво е,а и май-в България няма нещо подобно smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines