Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161568 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 10, 2009, 21:53:27 »

а твоята по късно беше нали give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 10, 2009, 21:55:04 »

Хихи, много си бърза, аз докато напишааа. Еее, че то не останало, ей сега ще дойде 3-ти май tease. И аз съм май месец, ама чак на 30-ти. Ох, ама аз обърнах темата на чат и вече ще ми се карат. Ще се преорентирам към леглото, че почнах да дремя на компютъра. Лека вечер!
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #272 -: март 10, 2009, 21:56:18 »

Enigma комплименти за избора ,много е хубаво blush дано ви направят чудесна сватба и хората които ще се грижат за организацията.Местенцето е добро yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 10, 2009, 21:59:44 »

Ресторанта-Лесопарка е чъдесен,но е доста далечко...и там ставало топло чак август месец huhhuh.gif
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 10, 2009, 22:00:51 »

ще ви споделя мнение на 03.05 и ако съм доволна ще пиша аз ше съм първата сватба там за сега girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 10, 2009, 22:03:55 »

Аз се радвам, че има толкова булки в Търново да си споделяме впечатления.
От къде си пазарувахте дреболийките, момичета, късметчета, бутуниери такива работи. Насочете ме към някое място, стига да не е към агенция, която ги продава, нещо не ми допадат там нещата.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 10, 2009, 22:07:45 »

ами подаръците за гостите, куметите ,бокала са ми подарък от агенцията...остават ми чашите само... yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 10, 2009, 22:10:13 »

Аз се радвам, че има толкова булки в Търново да си споделяме впечатления.
От къде си пазарувахте дреболийките, момичета, късметчета, бутуниери такива работи. Насочете ме към някое място, стига да не е към агенция, която ги продава, нещо не ми допадат там нещата.
..а за бутниерите предпочитам от живи цветя не си падам по изкуствените нещо...те са ми от цветарката която ще ми аранжира сватбата и която ще направи букета ми
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #278 -: март 10, 2009, 22:16:29 »

Ами не знам дали искаме да си избираме личен лекар,то вярно че все някой ден ще трябва да изберем,ама ние не живеем в България сега и само заради медицинското не ми се занимава пък и което е нямам и идея на кого да се доверя сега.Така че ще видя да отидем при някой и да си минаваме по реда...психо,михо няма начин blum
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 10, 2009, 22:17:51 »

Аз се радвам, че има толкова булки в Търново да си споделяме впечатления.
Ех, как да си легна да спя, не мога да се откъсна от форума tease. И аз много се радвам, а още по-хубаво ми е, когато съм полезна на някого. Затова гледам да споделям как си организирам сватбата, защото знам колко ми бяха полезни мненията на момичетата, които вече са минали по този път.
А за чашите аз много се чудя какво да правя. Бях питала в съответната тема дали някой знае къде се продават чаши на Бохемия във Варна, ама никой не ми отговори sad. Просто всичките тези ужасно кичозни ритуални чаши ме побъркват. Освен това и не ми харесва формата им. Накрая наистина ще си купя едни изчистени тип лале и хайде по живо, по здраво. Бутониерите на близките ще са от естествени цветя и мисля да ги прави флористът, който ще ми прави и букета. А на останалите гости ще си ги направя сама, има доста идеи в "Дреболийки". Много обичам да се занимавам с такива неща. А за халките, аз си имам един фаворит на Булгари, изнамерих едни техни доста добри имитации във Варна и накрая ще си взема такива. Все пак двете струват към 500 лв., а оригиналната едната е 3,800 $ shok
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 10, 2009, 22:19:39 »

ами подаръците за гостите, куметите ,бокала са ми подарък от агенцията...остават ми чашите само... yahoo
какво е кумети
като каза подаръци за кумовете, на тях какво им се подарява? или който каквото иска
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 10, 2009, 22:23:24 »

liva82 и Енигма, дайте инфо за хората, които ще ви правят букетите и кординати на личния може да ми пратите като наближи времето да си действам girl_wink Колко излизат бутониери от естествени цветя.
Сигурна съм че са много красиви все пак са си живи, ама като ги знам моите приятлки те ще искат да си я запазят за спомен за след сватбата, а ако са живи трудна работа. Но за младоженеца ще искам от естествени цветя да бъде.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 10, 2009, 22:23:54 »

Ами не знам дали искаме да си избираме личен лекар,то вярно че все някой ден ще трябва да изберем,ама ние не живеем в България сега и само заради медицинското не ми се занимава пък и което е нямам и идея на кого да се доверя сега.Така че ще видя да отидем при някой и да си минаваме по реда...психо,михо няма начин blum
права си не ти трябва да се занимаваш тогава good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 10, 2009, 22:24:52 »

кумети е грешка моя исках да кажа късмети...  blush за кумовете още мислим...но те са си харесали от тези скупи сервизи за хранена които имат всичко и май това ще вземем
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 10, 2009, 22:26:48 »

бутуниерите са ми от орхидеи и цената 6те им е май 5лж но аз ще закича само най близките ми
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines