Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161900 пъти)
 
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 05, 2009, 10:25:00 »

 smile Събитието ще бъде в Калоянова крепост и съм много щастлива, защото там е много хубаво danceg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 05, 2009, 11:13:55 »

Аз без тази карта нямаше да се оправя, отдавна не съм идвала в Търново, бях позабравила кое къде се намира.
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #197 -: март 05, 2009, 11:23:42 »

Mi6kata колко е куверта в Калоянова крепост? И как стои въпроса със затварянето на заведението за сватбата, тъй като е доста голямо или имате 500 човека на сватбата? На мен също много ми харесва това заведение, но ме притеснява факта, че е с много места.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 05, 2009, 11:45:08 »

 :)Аз не се притеснявам от факта, че има 500 места, нашите гости ще бъдат около 100.Притесняваше ме това, че в събота винаги канят някой изпълнител, но казаха,че щом ще има сватба изпълнителят ще пее в петък.. Bravo А не вярвам да пускат на свободна консумация, когато има сватба, но ще взема да ги питам де за всеки случай...А кувертите им са с различни цени-най-евтиния,който ни предложиха е 35.30 лв.,съответно по-скъпите са и по-хубави де.. smile
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #199 -: март 05, 2009, 14:19:28 »

Ей душички златни сте Bravo Намерих я аз тази Сиана,ама аз като съм си блейка 8PИ в крайна сметка май аз ще си направя всичко -по-лесно с агенция ,ама пък емоцията да си направиш всичко сам е незаменима,не я давам на никого.И ние мислим на Арбанаси да си спретнем сватбата,че по-живописно сред природата,къде да се навираме в Търново,все пак имаме гости от далече и ще им е по-интересно на Арбанаси.Ама къде точно ще бъде...още мисля по въпроса.Пък и често да ви кажа малко не ми се искаше да се съобразявам с агенцията с кой ресторанти работят,кои оркестри и диджеи-за мен музиката ,обстановката е много важна-не искам да ме ограничават с избора ми само с 1 или 2 ресторанта.Където ми е на сърце и с който оркестър искам с него ще е goody banana Те са си прави хората,че си работят с едни  исъщи екипи ама...аз не си го представям точно така. girl_impossible
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 05, 2009, 14:34:06 »

Какво имаш предвид, че работят с едни и същи екипи? Аз съм си наела само фото и видео и не мисля да ползвам друга услуга, сама си наех ресторанта и сама ще си избера ди джей, а украсата ми я правят от ресторанта? Кво ако не ползвам други услуги ще се разсърдят ли? Какво ти беше впечатлението там?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 05, 2009, 16:02:02 »

Enigma с тази карта на Сияна направо ме разби, може да ти плащат хонорар или поне да ти свалят от цената за сватбените услуги  good
sarcastic хихи, само дето няма да съм с тях. А иначе човек като се рови в интернет, намира разни полезни неща, че и аз така blum. А иначе от къде си взехте халките?
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #202 -: март 05, 2009, 16:33:41 »

Ами имах предвид че ако наема агенцията за цялостната организация на сватбата примерно не искат да работят с оркестъра който аз искам,те си имали там някакъв и с моя няма как да стане.Отделно аз искам да направим сватбата в Арбанаси Палас,ама Менделсон примерно работят само с Люляка.Иначе ако реша с тях трябва да е в техния ресторант,с техния оркестър(който не го и знам кой е) а отделно 700 лева само за един оркестър дет не го и знам какав е..не ми се дават.Така че мисля да се спра на варианта да работя с агенция само за камерата,фотографа и украсата.Другите неща сама ще ги творя yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 05, 2009, 18:51:17 »

Много добре си решила  Bravo А с коя агенция ще работиш за фото и видео, хареса ли вече някой? В Сияна какво ти казаха? Това за Менделсон е адски тъпо, ми като работят само с един ресторант да си останат без клиенти, ние си решаваме къде, какво beating Като нещат да го направят както на нас ни харесва ще си намерим друг.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 05, 2009, 20:50:27 »

Да наистина е много глупаво. И аз бях чувала, че всяка агенция има ресторанти с които предпочита да работи, но чак пък такива ограничения са абсурдни.
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #205 -: март 05, 2009, 21:41:49 »

Ами питах я аз въпросната госпожа от Менделсон и тя ми каза:Дааа ,ама ние Люляка работим,10 години вече..бла бла бла...Хубаво викам си аз,Люляка,поразпитах една приятелка дето ходи на сватба там и тя ми каза само едно-Не си прави сватбата там.Да ви кажа не ми се рискува да разбера лично защо не трябва girl_wink Иначе за видео и фото май реших да е Рабел.Доста добри ми се видяха нещата им:)Е има още време нищо не съм решила или капарирала,така че още имам възможност да обмислям  yahoo
Така че и аз вече започвам с приготовленията..леле колко се вълнувам ,направо не мога да спя вече само рокли,украси ...и тем подобни са ми в главата.Моито миличко кат ме гледа и направо се радва че не е при мен точно сега,че щеше и той да се включи в обиколките,а както мрази... Eeager
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 06, 2009, 08:51:11 »

 sad Направо ще полудея вече!! Тези избори дето се задават и дето ги тръбят толкова ще ми объркат плановете ми се струва и не знам какво да правя,а чак началото на април ще се разберат точните дати за гласуване sad Толкова ми е напрегнато - тая сутрин,споменали че ще бъдат края на юни girl_impossible Май ще трябва да си мисля и резервен вариант...като записвах час за ритуалната зала жената там ме предупреди ама аз викам "е точно пък на мойта дата ли ще бъдат" и не го взех присърце ама сега... cray
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 06, 2009, 09:58:39 »

Цитат
  Направо ще полудея вече!! Тези избори дето се задават и дето ги тръбят толкова ще ми объркат плановете ми се струва и не знам какво да правя,а чак началото на април ще се разберат точните дати за гласуване  Толкова ми е напрегнато - тая сутрин,споменали че ще бъдат края на юни  Май ще трябва да си мисля и резервен вариант...като записвах час за ритуалната зала жената там ме предупреди ама аз викам "е точно пък на мойта дата ли ще бъдат" и не го взех присърце ама сега...

 Здравейте на всички! Надявам се да ме приемете при вас! Току що се регистрирах за да успокоя всички, чиито дати са около изборите. Ние преди два дни записахме датата в съвета и възникна същия въпрос. Там ни успокоиха, че от общината се издава някакъв документ за младоженците, който разрешава употребата на алкохол в ресторанта. Не ми разясниха повече, защото имало време. Също и да спомена, че става въпрос за гр. Дряново. Може да попитате във Велико Търново.
 Що се отнася до агенциите ние в понеделник бяхме във В. Търново и влязохме в една единствена "Рабел". От там си взехме чашите, шампанското и капарирахме украсата за ресторанта. Много учтиви бяха. Успех на всички в подготовката.  Wink
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 06, 2009, 11:52:22 »

sisonik, добре дошла при нас и успех с подготовката smile. Кога е датата на вашата сватба?
mi6kata_85 не се притеснявай за тези избори. Вие няма да сте единствените, които ще правят сватба в този ден. До сега много пъти са се провеждали избори и винаги е имало такива, които правят сватба по това време. До сега не съм чула някои да не е могъл да се ожени заради изборите  smile. Лошото е само, че сега ти нарушават спокойствието  sad
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #209 -: март 06, 2009, 13:47:12 »

Mi6kata стига се притеснява за тези избори, във всеки ресторант ще сервират алкохол особено на сватба. А относно агенциите не е лошо това, че предпочитат да работят с определени ресторанти, тъй като познават обстановката, персонала и т.н. знаят какво могат да очакват, а относно Менделсон моето мнение е: за всеки влак си има пътници който предпочита се ожени в градина, ритуалът да е там на място, но пък за сметка на това сватбата да е регламентирано 5 часа отива там, който иска друг тип сватба отива на друго място. Освен това никой не може да ме задължи да наема точно от определено място услуги. Това си е моят ден и искам да съм обградена от професионалисти, а както се досещате не може агенцията да е добра във всяко нещо и във фото и във видео и в музикално офрмление. За това предпочитем да си наема хора от където съм решила и да се чувствам добре. Успех на всички в подготовката!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines