Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:28:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161761 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 26, 2009, 10:46:13 »

Ти кой ди джей избр?
Това с  изтървахме коня е било брутално  funnytooth Макар, че ако се случи на моята сватба, а аз съм върло против чалгата по скоро ще се спукаме от смях, ама не бих се ядосала за глупости на моя ден. А и моите хора не слушат такава музика.
За гласа му вярно помня го, че поръмжаваше  ROFL, обаче аз не искам да ми води ритуалите, а да обясни на моята приятелка как да го направи. Това двд скоро дето го гледах с една сърцераздирателна водеща с напевен глас като на литургия и ги приказва едни  angry не си го представям това, тя майка ми ще се разреве като го чуе това, че и аз pardon
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #181 -: февруари 26, 2009, 20:01:54 »

Ето ме и мен. Girl_hide..така сега на въпросите относно DJ tera4 имам подозрения че говорим за различни хора...гласът му не е дрезгев shok аз имам негова презентация  от някокло сватби и на мога да те уверя че гласът му е много добре, говорим за различни хора.
anbibian ако искаш ще ти пратя телефона му на лични и се чуи с него и си преценявай .На нас също не ни трябва водещ за това се спряхме на него защото искаме купон yahoo danceg а фонотеката му е доста голяма nea...моят възлюбен  му направи плей лис и това което каза той е че разполага със всичката музика даже ни изпрати и лична "компилация" или както там се казва(Един диск), с тези песни които му поискахме....той ни каза че не пуска чалга дори и на гостите само ако някой от нас му кажел тогава...така процедирал,от агенцията от която го наехме ни увериха че е професионалист pleasantry.
ако имаш други въпроси питай смело.
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 20:04:39 от apolo12 » Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #182 -: февруари 27, 2009, 19:57:04 »

Оле това с този кучек направо ме разби badgirl *blush*ако това се случи на моята  сватба майка ми ще припадне от ужас. hunter.. :danceg:Искам да ви кажа на моите приятели чужденци даже им харесва тази музика danceg insane Нали предварително се говори с хората които ти организират сватбата и си казваш изискванията,аз смятам така да направя diablo beating
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #183 -: март 03, 2009, 20:28:16 »

Момичета какво става каде сте защо не пишете? Честит празник!
 SERENADE
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 03, 2009, 20:51:36 »

Хайде и от мен честит 3-ти март! Аз бях във ВТ и ми беше много заето тези дни, обмислях какво ще правя с агенцията и така. Ходих да гледам за халки, но за съжаление нищо не ми хареса. Ако ви интересува, грамът върви по 40 лв. Във Варна ми казаха на много места 50 лв. olele. Гледах чаши в едно магазинче за кристал до "Кулинан", имаше много интересни чаши. Тези, които си харесах, струват 38 лв. Накрая май от там ще си взема, че ми писнаха чашите на Полиника да ги гледам навсякъде. И така, казвайте вие до къде сте стигнали Wink.
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #185 -: март 03, 2009, 22:29:27 »

оох най-сетне намерих подходящото място и за моите въпросчета :)Доста полезна информация събрах от форумът тук,но точно това ми трябваше-свежа и прясна инфо за Велико Търново :bravo:Може ли някой ако не е много нахално,да ми кажете кои са сериозните сватбени агенции в Търново.Утре започва голямото ходене и не знам от къде да започна.Мерси предварително give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 03, 2009, 22:38:11 »

sestri4kata, welcome-2. Виж тук - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1971.30.html. Някъде по средата на страницата съм описала сватбените агенции.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 03, 2009, 22:40:03 »

Честит празник и от мен leon
И аз бях в Търново по празниците, наех си видео, фото, ресторант, минах през два магазина за злато.
 В единия ми предложиха 36 лв на грам, но за 10 вида халки, нищо особено, имаха и каталог на друга фирма с цена 50 лв на грам, а ако искам халка по мой модел или снимка - 100 лв трябва да платя матрицата. Поучудих се малко, защото ако им платя матрицата АЗ!!!  все едно после няма да ползват същата матрица да поризвеждат същите халки като моите!!!! Ако ще си я плащам ще си я взема. На другото място ми казаха 38 лв грама от техните модели и 50 лв грама ако си поръчам по снимка или мой модел. Сега ще проверя в София по ателиетата и после ще видя, но втората оферта е по-добра за мен, тъй като само моята халка ще е по модел, а на моето момче ще бъде бяла класическа.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 04, 2009, 13:57:20 »

 :girl_wink:Здравейте!Нека и аз да се запиша като бъдеща булка.Нашата дата е 27юни,а за сега имам само записани дата и час за ритуална зала и ресторант.Малко ми е спечено защото си мисля, че още нищо не сме свършили,а като чета из форумите другите са толкова напред с покупките girl_impossible
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 04, 2009, 15:30:57 »

Не се притеснявай, имаш още 4 месеца, а най-важното е да си запазиш часове, което ти вече си го направила. Много от другите неща така или иначе се правят в последния момент. Ние започнахме подготовката само 3 месеца преди сватбата и пак имахме предостатъчно време.
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #190 -: март 04, 2009, 17:04:07 »

Мерси много за полезната информация,днес успях да обиколя почти на всички места с изключение на Сиана(леле голям зор не можах да я открия blush)Ама утре няма да се дам и там ще отида *db*Изправена съм пред голяма дилема,поне се успокоих ,че имам достатъчно време за всичко и само се чудя да се доверя на агенция или самичка да се заема.Абе голяма радост си е направо цял ден треперя от вълнение пък за по-нататък незнам yahoo.Момичета,моля помагайте-имате ли информация и отзиви за сватбените агенции Менделсон и Рабел. hi
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 04, 2009, 17:25:57 »

Ние Сияна лесно я открихме, те са в една нова сграда до складовете почти.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 04, 2009, 17:28:54 »

sestri4kata, ето карта на "Сиана", дано ти помогне:



Хихи, anbibian ме изпревари blum. Че и аз да кажа, не е толкова трудно за намиране.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 05, 2009, 09:56:42 »

 :)Аз смятам, че ще се оправя и без агенция,защото от ресторанта ми предлагат украса,DJ и водещ ако искам.Още не съм решила,защото не зная примерно тоя DJ дали ще може да води, но ние не сме и разговаряли още де..,а с останалите неща мисля, че ще се справя и сама. :)А между другото в Арбанаси ще бъде събитието. girl_wink
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #194 -: март 05, 2009, 10:08:03 »

Привет от мен и Честит празник на патерица!
Пратиха ме командировка и не можех да пиша. Да се похваля, че вчера си вземахме халките и са много хубави.
Enigma с тази карта на Сияна направо ме разби, може да ти плащат хонорар или поне да ти свалят от цената за сватбените услуги  good
Mis6kata 85 Добре дошла! В кой ресторант ще бъде събитието? Относно DJ хубаво е да видиш някоя водена от него сватба, че напоследък май всеки си мисли, че става за тази работа, но ти сама ще се убедиш стига да изгледаш някой друг диск от сватби на приятели. Успех с подготовката. Ако имаш нужда от помощ насраща сме тук във форума, май станахме по-добри дори и от агенциите.
Anbibian в някой от предишните ми постове съм споменала за DJ, на който съм се спряла, а също така наемам и водеща, защото ми харесаха, а и  искам посрещането в ресторанта и ритуалите да са по-тържествени.
Май реших обаче да имам музика още от младоженеца, някой да знае от къде да наема музиканти, които да свирят до Общината?
« Последна редакция: март 05, 2009, 10:13:06 от tera4 » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines