Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:41:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161923 пъти)
 
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 13, 2009, 12:52:00 »

Marri, виждам че вече някои момичета са си дали мнението относно агенция Сиана, с което аз до глояма степен съм сагласна. Аз ползвах миналата година тази агенция за моята сватба и мога да внеса малко ясното по въпроса. Като цяло съм много доволна от тях- от снимките, видеото,украсата и цялата организация. Ние не живеем в Търново и аз разчитах за страшно много неща на тях и чесно казано без тяхна помощ нямаше да се справя. Те ми препоръчаха и цветарката, която ми прави икебаните и букета, препоръчаха ми и къде да си направя прическа и грим, те се погрижиха и за даровете за кумовете и от всичко, което направиха и всички, които ми препоръчаха останах с много добри впечатления. Наистина, единствено DJ се представи по-слабо. Но имай в предвид, че те работят с различни DJ-и, свтбоводещи, фотографи и видеооператори и не съм сигурна от какво зависи на коя сватба, кого ще изпратят. Не знам дали може да си избираш. Ние не сме си избирали. Ако имаш други въпроси питай.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 13, 2009, 13:05:45 »

anbibian, когато миналото лято говорих с мениджър от хотел Янтра те ми казаха, че нощувка е двойна стая е 120 лв. и това е цена, която включва отстъпката, която ти правят за това, че и самото тържеатво ще бъде в техния ресторант. На мен ми се стори доста скъпо и най-старнното е че горе долу това беше и обявената в сайта им цена за двойна стая. Т.е правят доста малка отстъпка, някъде от 5-10 лв. на човек. А в Интерхотела ни смъканаха цената наполовина. Вярно, че Интерхотела не е толкова луксозен като Янтра, но ние платихме нощувките на 80 човека и в Янтра щеше да ми излезе много скъпо. Но ако ще нощуват по-малко хора може би си заслужава.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 13, 2009, 13:30:17 »

Таничка а колко ви е излязла двойната стая в Интерхотела?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 13, 2009, 13:55:35 »

Таничка, сватбата ви е била страхотна Bravo!
Дано сте много щастливи сега, така както изглежда от снимките.
Колко минути отделихте за фотосесия и как направихте организацията с гостите, в смисъл не се ли разкъса програмата, изобщо добле ли се получи?
Роклята ти е страхотна, да ме ориентираш в цената(ако не е тайна разбира се) pardon. Калъфите за столовете от агенцията ли са и ако може да ме ориентираш в цените на услугите им?
Както виждаш отрупахте с въпроси Wink, дано не те затруднявам много, но знаеш как е!
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #94 -: февруари 13, 2009, 14:02:19 »

Ina100 по въроса за парти агенцията мога да ти кажа, че имат страхотна водеща, която работи с мъжа си DJ, аз наемам тях. Гледах сватба, която те водиха и наистина мога да кажа, че са невероятни.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 13, 2009, 14:33:17 »

Вид стая                    Цена рецепция           Цена с отстъпка                     Контингент
Единична стая стандарт   50,00 лв           46,00 лв                                  4 бр.
Двойна стая стандарт   74,00 лв           66,00 лв                                  63 бр.
Единична стая супериор   60,00 лв           52,00 лв                                  8 бр.
Двойна стая супериор   84,00 лв           72,00 лв                                  64 бр.
Единична стая лукс new   85,00 лв           74,00 лв                                  8 бр
Двойна стая лукс new   115,00 лв        96,00 лв                                  53 бр.

anbibian, такава оферта ни предложиха от Интерхотела. Сега виждам, че отстъпката не е била чак толкова голяма, но все пак дори и най-скъпото е по-евтино от от това което ни предложиха тогава в Янтра.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 13, 2009, 14:36:21 »

м даааа sad
а в етъра бяха писали че е 50 лв двойната, ама тр да отиде на място да се види няма как
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 13, 2009, 14:51:23 »

Определено трябва да провериш лично. Предполагам, че и там имат различни категории стаи и са на различни цени и трябва да видиш лично точно за какво,точно колко плащаш, а и сигурно и те правят отстъпки при определени условия.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 13, 2009, 15:01:44 »

Таничка, видях в предходни твои публикации равносметката от сватбата, не ми стана ясно само в 1500лв украса за ресторанта, това действително ли е само за украса или и някакви допълнителни услуги влизат, аз видях снимките, действително е добре украсено, обаче 1500 лв само за украна ми изглежда повечко  blush
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 13, 2009, 15:04:57 »

И на мен sad нещо не ми се дават толкова пари cray
затова още не съм го решила този въпрос
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 13, 2009, 15:12:13 »

Marri, с удоволствие ще отговоря на всичките ти въпроси. Фотосесията продължи около 45 минути. При нас  нямаше взимане на булка, на кумове и т.н. Нашите гости се събираха пред църквата и там ни чакаха. Фотосесията ни започна в 16: 00 часа, в 17:00 пристигнахме пред църквата с кумовете, а в 18:00 беше гражданския ритуал в градината на Интерхотела. Организацията беше добра и вобще не беше разкъсана, но поради пристигането на президента затвориха главната улица и това обърка малко нещата, но все пак се включихме във времето и нещата се подредиха, макар и с малко нерви. При вас обаче няма да ги има тези обстоятелстава, а и хотел Янтра е близо до църквата. В агенцията ще те посъветват точно как да организирате нещата във времето, така че да се получи според вашите желания. Рапределението на времето на нашата свтба не съм го измислила аз, а те ме посъветваха как да стане,така че за това не се притеснявай.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 13, 2009, 15:16:20 »

Благодаря ти за отговорите Таничка, наистина си голяма сладурана give_rose!
Дано по-честичко да влизаш във форума до м. май, за да мога да те тормозя за въпросите, които ме притесняват blush.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 13, 2009, 15:28:27 »

От тези 1500 лв. около 1000 са за цветята и свещите по масите. Теаи пари съм ги дала в цветарския магазин. В агенцията съм дала олокло 500 лв. за украсата, може би и малко повече. В тези пари с включени доста неща- калъфите за столовете (не помня колко точно сме дали за калъфите), доста балонии с хелии, колоните и част от стената бяха покрити с органза,венеца за изнесения ритуал, може и друго да е имало. Тези цени, които ви ги казвам не са с абсолютна точност. Може и някъде да има + или - 100 лв. Сега говоря по спомени. Имам и точни записки ако ви интересува за нещо. Но в общи линии, койот е склонен да даде за нещо 1000 лв,той е склонен да даде и 1100,затова ви казвам закръглени суми.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 13, 2009, 15:33:07 »

Да, това е ясно Wink!
Питах за украсата, защото ме впечатли, аз също съм пристрастна към живите цветя и свещите и органзата и .., изобщо вида на рестората на твоята сватба до голяма степен съвпада с моите представи и затова се заинтересувах по-конкретно, тъй като 1500 не са малко, но пък резултата е  yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 13, 2009, 15:35:13 »

Таничка, роклята от кой град я купи?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines