Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:39:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161775 пъти)
 
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #60 -: февруари 03, 2009, 21:35:14 »

Момичета  преди няколко дена във форума имаше телефон  на някъкъв DJ сега не мога да го намеря shok...какво става кой ги трие тези неща..... angry А дори не си го запеметих  blushКато гледам колко друга информация се публикува и сайтове не ми е ясно каква е идеята на форума...Моля да ми го пратирите ако някой го има pleasantry
Активен
apolo12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Това което не те убива те прави по силен


« Отговор #61 -: февруари 03, 2009, 21:48:50 »

Здравейте от мен :DANCE:много интерсни неща се случват  човек докато организира сватбата си...изгледах всички филми за сватби,сватбени агенти ,и  Girl_hide и исакм да ви кажа че това цялото суетене ще ми липсва най-много...
Срещам проблем с роклята видях че сте публикували сайт с рокли:bouncinggirl: и кой може да ми ушуе ако нещо ми хареса...не ми казвайте само Рабел защото им е отвратително отношението!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 04, 2009, 09:43:12 »

Здравейте момичета. Сетих се да ви кажа, че на 7 и 8 февруари в хотел Шератон в София ще има сватбено изложение. Подробности може да прочетете на този сайт:
http://balkanicaexpo.com/index_bg.html
Входа май беше 2 евро, но в списание Сватба има покана която е за двама и включва присъствие на модното ревю, организирано от списанието на сватбени рокли.
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #63 -: февруари 04, 2009, 13:20:17 »

Anbibian сстрахотно полезна информация. Задължително ще отидем, въпреки, че вече почти съм се спряла на рокля и съм уредила по-важните работи.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 05, 2009, 21:04:38 »

Енигма да те питам този куверт в Етър какво включва? smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 05, 2009, 21:37:11 »

anbibian, на мен ми предложиха следните примерни менюта:

Меню 1                            
1. овчарска салата - 5.30            
2. пиперка бюрек - 1.50               
3. пилешка пържола - 5.00
4. пържени картофи - 2.40
5. тънка наденичка - 3.00
6. хляб 2 бр. - 0.30
7. мин. вода 1 бр. - 1.00
8. безалкохолно 1 бр. - 1.20
9. ракия - 1.20
Общо: 20.90

Меню 2 
1. шопска салата - 3.90
2. паниран кашкавал 150 - 2.60
3. св. вратна пържола - 6.00
4. кебапче - 1.00
5. кюфте - 1.20
6. в. картофи, зеле с моркови - 1.50
7. безалкохолно 2 бр. - 2.40
8. хляб 2 бр. - 0.30
9. ракия - 1.20
Общо: 20.10

Има и още четири менюта, но горе-долу са подобни. Отиди на място, за да ти дадат оферта. Иначе казаха, че няма проблем да се комбинират менютата помежду си. Ако искаш мога да ти напиша и другите две, но както казах са сходни.
« Последна редакция: февруари 05, 2009, 21:43:08 от ¤ Enigma ¤ » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 05, 2009, 22:01:00 »

Пиперката бюрек е супер.Нашето меню беще като второто ,само че с чушка бюрек.Класика,при това много добре приготвено.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 06, 2009, 11:07:42 »

Благодаря Енигма. На мен ми се иска да има и мезета след основното ястие, но предполагам че това се договаря на място. Ние ще ходим до Търново чак в края на февруари и тогава ще имам по ясна представа за нещата smile Иначе утре съм на ревюто и изложението в Шератон. После ще споделя впечатления. Чух че имало сега намаления по бутиците на рокли от минали колекции на цени 600-700 лв. Какви са цените на роклите в Търново?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 06, 2009, 18:08:28 »

anbibian, в другите три менюта има включени мезета, така че няма от какво да се притесняваш. Пък и в крайна сметка те позволяват да си внасяш колкото искаш мезета, така че имаш избор. На мен ми казаха, че се плаща 3% от общата сума на кувертите за това, което си внесеш /мезета, ядки, алкохол/. В Търново има рокли за 320 лв, има и за 720 лв. pardon. Зависи какво си търсиш. Но със сигурност мога да кажа, че са по-евтини от Варна, защото видях абсолютно едни и същи рокли с почти 100 лв. разлика в цената shok.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 06, 2009, 18:23:35 »

Аз съм си харесала модел, който искам да ми го ушият, но още не съм се спряла на шивачка, най-добрата цена която ми дадоха до сега е 500 лв, което е в Асеновград и като си сложа транспорта пак излиза 600 лв. затова много се чудя готова ли да си търся или да си сбъдна мечтата.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 06, 2009, 19:36:43 »

Според мен е най-добре първо да разгледаш роклите в Търново и ако не успееш да си харесаш тогава да мислиш за други варианти. Защото най-лесно и ефтино би било да си харесаш рокля в Търново, отколкото да обикаляш цяла България. Но ако вече си си избрала рокля, трудно ще си харесаш друга, особено ако роклята, която си избрала е маркова. Защото няма какво да се лъжем, роклите които са на достъпните цени около 500 лв. не могат да се сравнят с роклите на la sposa, pronivas и т.н. Аз така в следствие на много разглеждане на маркови рокли, въобще не можех да си харесам рокля под 2000 лв. и в крайна сметка реших да си шия. Имай в предвид, че магазините за сватбени рокли слагат огромни надценки, особено магазините в София. Ако шивачката ти ушие рокля за 500 лв, същата рокля ако си я купиш в магазин ще струва двойно повече. Ако ще си шиеш, обаче, по-добре да ти е някъде по-близо, защото едно шиене на рокля става с най-малко 3 пъти ходене до шивача. Представи си колко пари ще дадеш за бензин. Аз бих ти препоръчала да отидеш да разгледаш рокли в Плевен. Близо е до Търново, роклите са на прелични цени, има 2 пъти повече булченски магазини от колкото в Търново и има по-голямо разнообразие не само от рокли но и от всякакви други неща свързани със сватбата. Поне лятото беше така.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 07, 2009, 10:02:59 »

Мерси за съвета, но аз живея в София
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #72 -: февруари 08, 2009, 20:41:37 »

Anbibian в Рабел шият рокли по поръчка. Беше ме питала и сега проверих.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 09, 2009, 12:53:16 »

Ще проверя в Рабел, мерси smile Аз ходих на сватбеното изложение в Шератон в събота. Бах малко разочарована. Имаше много малко щандове, а ревюто беше обявено за 12 часа, а като отидохме ни казаха че е от 14, на входа ни взеха поканите, а вътре нямаше какво да правим два часа така че обиколихме на бързо и си тръгнахме. sad
Активен
krisa
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #74 -: февруари 10, 2009, 18:04:26 »

Момичета  преди няколко дена във форума имаше телефон  на някъкъв DJ сега не мога да го намеря shok...какво става кой ги трие тези неща..... angry А дори не си го запеметих  blushКато гледам колко друга информация се публикува и сайтове не ми е ясно каква е идеята на форума...Моля да ми го пратирите ако някой го има pleasantry
                                                                                                                                                            Ако искаш ще ти го пратя на лични.Имам му тел. страхотен банкет ни спретна  danceg
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 22:33:04 от krisa » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines