Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:45:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161808 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 31, 2009, 14:04:35 »

aurora, welcome-2! След като искате сватбата ви да бъде в градина, защо не помислите за Арбанаси. Там има толкова много заведения и почти всичките са с градина, красиво е. И аз предпочитах да е на открито, но и исках да е в града, така че се примирих сватбата да бъде на закрито, защото във Велико Търново няма избор на такива заведения.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 31, 2009, 14:12:03 »

¤ Enigma ¤ и нашето меню беше традиционно ,но ти ако искаш говори с управителите.Те са отворени към всичко ново и предполагам няма да има проблем да изпълнят накой интересно предястие или основно.Между другото все пак трябва да познаваш много дбре гостите си,ако избереш нещо твърде различно,дали ще се хареса на тях.
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #47 -: януари 31, 2009, 14:47:56 »

¤ Enigma ¤ благодаря ти и аз мислех за Арбанаси за Българка......сега ще разгледам малко сватбени салони и да видя какво ще ми трябва...
apolo12 аз също ще звъна на телефона , който си дала  защото искам само Д.Ж. без ритуали и така нататък и без това никой от гостите ни от чужбина няма да разбере  Girl_hide crazy
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 31, 2009, 16:12:06 »

Аз мога да ви препоръчам водеща и диджей, който са  в екип, от Габрово са, но водят много сватби и във Велико Търново. Роси Колева се казва, стархотна комбина са двамата, нашите гости казаха, че на по-весела сватба не са били. Ако искате координати пишете на лични ще дам номер
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #49 -: февруари 01, 2009, 11:27:03 »

Момичета, попадна ми диск от сватбата на моя приятелка. Водещата и диджея са страхотни. Такъв купон направиха, че мисля да се обадя да питам и при тях. А посрещането на младоженците беше невероятно.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 02, 2009, 11:18:46 »

Този ди джей Данчо за когото говорите да не е бил на времето ди джей в Макса или там както се казваше средната дискотека до стадиона?
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #51 -: февруари 02, 2009, 11:43:25 »

Съжелявам момичета нямам информация къде е работил преди това само ми дадоха телефона му и ми казаха че е много добър, той също има водеща.Но не съм се интерсувала защото на мен ми трябва само DJ blush. Ние залагаме на купона danceg
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #52 -: февруари 02, 2009, 20:13:15 »

Момичета пратете някой саит със  сватбени рокли за интересен модел smile дилемата е дали роклята да е бяла или екрю?  nea
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #53 -: февруари 02, 2009, 21:00:26 »

"CRAZY TIME" май наистина не сте наясно с това, което се опитвате да ни обясните. Във всички случаи не сте нищо от това, което сте изброили. Просто сте поредните комисионери /дори в Търново /, които дори не могат да се определят какви са. Хайде стига с тази плоска реклама.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 02, 2009, 22:48:25 »

Ето тук има супер рокли станах разногледа good
http://www.bestbridalprices.com/weddingdresses.php
http://www.pronovias.com/
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 03, 2009, 08:39:55 »

здравейте и аз да се разпиша!ние сме планували сватбата си за септември.по принцип и двамата сме от дряново,но от няколко години живееем и работим в софия.преди 3 години бяхме на сватбата на братовчед ми в търново-хотел янтра.беше страхотно,но на мен ми идва малко скъпо куверт -35 лв.та и аз сега чета и ви благодаря,че сте написали толкова много неща,с които сте ми полезни.
така като ви чета,може би ще се насоча към ресторанта на хотел етър,цените ми се виждат много приемливи,а и ще имаме много гости от софия,които трябва да спят все някъде.....
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 03, 2009, 10:19:10 »

И аз мисля да проверя в хотел Етър. А този куверт 35 лв в Янтра, сега ли са ви направили офертата или това е от преди три години. Като им гледам сайта и цените за двойна стая, а ние също ще имаме гости от София и аз се разколебавам за там.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 03, 2009, 12:13:55 »

Знаете ли в Търново къде правят сватбени торти и къде може да си поръчам букета за сватбата?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 03, 2009, 13:59:20 »

anbibian, в сладкарница "Лучия" предлагат сватбени торти. Поръчвали сме за рождени дни, много са вкусни и пресни. Това е сайтът им: http://www.elabg.com/?m=14&id=3. Пише, че за сватбени торти се дава заявка 5 дни предварително и се дава капаро 50% от стойността на тортата. Сладкарницата се намира на ул. "Мармарлийска" № 11 /до училище "Патриарх Евтимий/. Имат магазин и на ул. "Магистрална" № 17 /Търговски парк CBA/. Друга сладкарница, за която се сещам, е "Стратилат". Там правят доста засукани тортички. Намира се на ул. "Г. С. Раковски" № 11 /Срещу хотел "Болярски"/. Съжалявам, но не можах да открия сайт. Има и сладкарница "Неделя" на бул. "България" № 24, но да ти кажа не ги харесвам особено. Имат навика са сервират торти с косъм и мухъл bad.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 03, 2009, 14:56:13 »

Мерси Енигма. Неделя и аз не ги харесвам въобще. Лучия се сетих къде е ще проверя там. Torte
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines