Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:48:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunny_girl - 27 юни 2009  (Прочетена 40378 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 11, 2009, 13:11:46 »

sarcastic нашето меню е почти същото.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 11, 2009, 13:21:12 »

sarcastic нашето меню е почти същото.
Сиггурно само без палачинка!  Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 11, 2009, 13:41:31 »

 yahoo и нашето е почти същото - без палачинката, а сега правим преговори за шишче, че аз искам да има  Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 12, 2009, 08:22:14 »

Момичета, вчера бях на пробен грим!  yahoo 
Слави е супер сладур.  smile Започна ме и накрая, като се погледнах в огледалото, имаше ефекта "уау". В първият момент се уплаших, но после като се поогледах май се харесах. Направи ме в лилаво, но май бая черничко ми сложи. Ще си помисля на деня дали да не му кажа да не слага толкова. Въпреки че на снимките грима е уникален, но на живо черното ми идва в повечко май. Не знам ще мисля. Ще сложим и мигли, но на самия ден. Обясни ми какви точно да си взема. Но като цяло се харесах мнооооого. Снощи съм стояла до никое време и съм се гледала и ме беше жал да си измия лицето.  sarcastic
Говорих и с фризьорката. Прическата ми ще е много сладурска и стилна. Не мога да я обясня точно. Ще имам бретон, косата ще пада от единия край. Аз принципно исках нещо друго, но тя ме убеди, че в тези жеги няма смисъл да се мъча. А и всъщност май много добре ще ми стои прическата. Много е стилна.  Bravo
Записах и час за маникюр и педикюр за предния ден.
Сега ще кача снимки в галерията с грима. Гледайте, че довечера ще ги изтрия от галерията!  smile

« Последна редакция: юни 12, 2009, 09:45:09 от Sunny_girl » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 12, 2009, 08:52:14 »

Sunny_girl, много е хубав грим наистина  good Ако действително черното ти идва в повечко - спокойно може да го намалиш.
За менюто - какво да кажа, класика, при нас също ще е подобно, основното и гарнитурата май направо ще са същите pardon
Хайде, не ни остава много времеее.....
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 12, 2009, 09:30:59 »

 yahoo на мен много ми харесва. аз обожавам черното по този начин.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 12, 2009, 09:37:55 »

Страхотен грим. За мен всички цветове са си на място, но наистина ако ти се вижда много тъмно можеш да намалиш черното за да се чувстваш ти по-спокойна. Аз също не се възприемах в началото с по-тъмни цветове, но като се гримирах няколко пъти така и свикнах. Изглежда тези цветове тази година са много на мода, защото и аз искам да съм по същия начин. Но ти си прелестна и ще бъдеш много красива булка. 
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 12, 2009, 09:49:33 »

Аз и в другата тема писах, но и тук да кажа- страхотно изглеждаш и не се притеснявай за черното- наистина ти отива много! Ако е по-малко, според мен ефекта на снимките няма да е такъв. Все пак това не е ежедневен грим- ще има снимки, видео... имаш много красиви очи и е наблегнато на тях. Не знам, моето мнение е че много сполучлив и най-важното-  отива ти!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 12, 2009, 09:59:07 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose

Муци, самият той ми препоръча да го оставим така,ама аз може би като не съм свикнала да се гледам, с толкова грим, майка ми и тя  в първия момент shok се оцъкли  ROFL, но пък за сметка на това Жоро и сестра ми ме харесаха.  blum
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 12, 2009, 12:11:07 »

Мила грима се е получил чудесно! :bravo:Много си хубава,ти имаш голям,отворен клепач и на него стой много добре черното.За мен не е силно,мисля,че е станало перфектно. good
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 15, 2009, 08:19:21 »

Благодаря ви за мненията, момичета.  give_rose

Аз да се похваля, че вече си имам бижута.  tease  Снимки- по-късно тази седмица, като си отида!
Успяхме да намерим тоалет на сестра ми в събота. yahoo Купихме рокля, която й стои много хубаво.  smile

Тази седмица се очертава да ни е много натоварена.  angry Днес ще се виждаме с DJ, ще ходя да си купя разни дреболийки - боя за коса, мигли и неща от сорта.  smile
До края на седмицата ще гледам да се срещнем с Тереза и видеото. Уффф, ако има как ще го оставим за понеделника, да мога да съм в отпуска вече, че сега ми адски неудобно, но пък в крайна сметка...каквото дойде. Букета трябва да поръчам, трябва да облечем татко.
Готови сме с медицинските, виното и ракията ги чакаме, за да може да ги налеем по бутилки и да налепим етикетите.

Днес като отивах към работата, минах покрай ателието, където ми шият роклята. Вече изглежда доста добре и няма нищо общо с онзи парцал, който ми увиха на І-та проба.  Bravo Bravo Bravo

Това е засега от мен.  smile Ще дпопълва, защото съм сигурна, че съм пропуснал нещо!

Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 15, 2009, 08:49:03 »

браво виждам че доста неща сте отметнали. чакам снимки на бижютата. много са радвам че роклята вече се оформя  yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 15, 2009, 08:58:48 »

Sunny_girl, и вие напредвате  Bravo
Хайде, да става роклята и да показваш ....  danceg
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 15, 2009, 09:45:29 »

Ехааа, Вес, много добре се справяте с организацията.Поздравления за рокличката на сестричката, и за напредъка на твоята рокля, чакам с нетърпение да стане готова и да я покажеш  blum
ще си позволя да дам едно мое мнение без да ми е искано относно изкуствените мигли-според мен нямаш нужда от тях, защото очите ще станат още по-тъмни.Верно е че подчертават окото, но при тъмен грим миглите " затварят" очите и изглеждат малкички.Това е мое мнение, и не ангажирам никой с това. good
Успех с по-нататъшната подготовка! give_rose
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 15, 2009, 10:11:22 »

Крис, знам ли, аз като не се гримирам и незнам. Благодаря все пак за съвета!  give_rose
Слави ми каза и аз изпълнявам.  smile
Ще взема, пък може и да не ги сложим!  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines