Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:57:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на bubka - 27.06.2009г.  (Прочетена 81027 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 27, 2009, 13:19:28 »

Честита тема мила!!! Пожелавам ти само приятни емоции във финалната права!!!!  give_rose give_rose give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 27, 2009, 13:57:19 »

Честита темичка и от мен. Весели и спокойни финални метри
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 27, 2009, 20:41:07 »

Честита темичка, бубче! Успешно приключване на подготовката и приятно изкарване на последното месече до един от най-красивите моменти - сватбеният ден!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 28, 2009, 00:49:42 »

честита темичка! приятни финални сватбени пригитовления и весели 30 момински дниии tease
ще ти следя темичката с интерес, а ти показвай снимкиии на всичкооо
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 28, 2009, 10:45:20 »

Честита темичка, ще си я следя с интерес  danceg
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #20 -: май 28, 2009, 11:13:43 »

Честита темичка и от мен girl_wink.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2009, 12:01:37 »

Лейдис, още веднъж ви благодаря на всички! Незнам как щях да се оправя в тази лудница ако не бяхте вие  give_rose

Аз да се похваля - свързах се с хотела за медената седмичка. След малко им пращам нашите данни и ще си имаме готова резервация за периода 29 юни - 5 юли на Тасос.
На снимките хотела изглеждат прекрасно, дано да е такъв и на живо. Показвам

Крайно време обаче ми е да седна и да преброя гостите и да поръчам на агентката подаръчетата, че да не лудва в последния момент жената.
И хотелските стаи трябва да преброя, ама никой не се обажда за потвърждение и да каже колко ще стои най-вече diablo Много несериозни гости значиии  beating

А ето и професионалистите, на които сме се спрели:
Агенция "Ралица" - Светла ни е агентката
Фотография - Фотостудио Х Варна - Васил ни е фотографа
Видео - студио Вифор Казанлък, незнам как се казва оператора и още не сме решили на 100% дали ще са две камери или една
DJ - Момчил
Фризьор - Стенли
Грим - пак от студиото на Стенли, но не помня как се казва  pardon
Ресторант и хотел - комплекс Зорница
Торта - Ивет

След случката разбира се ще докладвам кой как се е справил  good
« Последна редакция: май 28, 2009, 12:07:43 от bubka » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 29, 2009, 10:22:29 »

Бубс, да имате случайно място в някой куфар? Да ме вземете, че и аз душичка имам и мене ми се ходи по такива приказни места girl_wink  blum
С нетърпение ще чакам като се завърнете - да показваш снимки.. и да разказва! Да не ни забравиш като те повлече семейния жиУот! Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 29, 2009, 10:31:57 »

Бубка, искам и аз на това място.  Girl_hide Много е хубаво. Дано и на живо е толкова готино и да си изкарате супер медена седмичка. А като се върнеш ще чакаме много снимки и отзиви, за да знаем дали да ходим и ние.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 29, 2009, 10:38:23 »

Блещучка, Рени, и аз така се надявам. В куфарите се намира малко място де  girl_wink
Само се надявам сега и да вземат да ми потвърдят резервацията, че нещо се мотат и ме изнервя това чакане, след като съм им пратила и инфо за кредитна карта все пак  huhhuh.gif
Стискайте палци, плссс  Girl_hide
Снимките и разказчето са гарантирани, а това, че форума няма да се отърве от мен след сватбата - още повече  blum tease

Междувременно намерих и един разсадник или каквото е там за цветя в Челопеч (колко е счупен пътя до там като си помисля  angry ) - много добри цени имат. Дано им се намерят и малко лилавки цветчета за мен - трябва да проуча, че незнам агентката ако доставя какви суми ще ни дръпне  huhhuh.gif
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 01, 2009, 08:20:19 »

Хайде, аз пак съм тук с малко инфо около нашата подготовка:
Разпределих гостите по масите  yahoo Това ме прави изключително щастлива, тъй като ми беше голям зор. Получиха се добре и се надявам всички да се чувстват ОК, където съм ги сложила. Сега трябва само да реша самите маси как да са наредени - т.е. кои да са по-отпред към дансинга и кои по-назад.
Също така купих бонбонки от тези шарените във формата на Тик-Так, не ми се ходеше да търся други. Късметите обаче не успях да ги направя, в единствения почивен ден  angry

Ами, това е - действаме нататък по подготовката и напрежението вземе да се покачва .....  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 01, 2009, 08:23:21 »

Бубка ти си браво на теб за разпределението на гостите, като знам какво чудене и пулене е.За масите сигурна съм, че ще се справиш и с това.

И ще чакаме да показваш късметчета като ги направиш.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 01, 2009, 08:59:34 »

Бубка, а като не са ти потвърдили как подреждаш по масите? На мен това ми беше малко лудница, че понякога заради един човек се налага да се пренареждат всички. Относно хотела - напълно те разбирам. И при нас беше така - ще дойда, ама няма да дойда, ще спя, няма да спя, ще пътувам с автобус, няма да пътувам - направо бях луднала до последната секунда. Ама за жалост така са повечето хора. Хич не ги е грижа, че ти трябва да организираш всичко  tease Успех! Сигурна съм, че ще се справиш!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 01, 2009, 09:16:36 »

Ами, Светли, така си е наистина - малка лудница е, защото напук на молбата за потвърждение, сложена в плика с поканата, никой почти не се е обадил. Трябва все ние да ги търсим.
Така или иначе, някои казаха, че ще дойдат още като им ги дадохме поканите, но пък не знаем кои ще дойдат от петък вечер и кои само за съботата - заради хотела и сега пак трябва да се чуваме с тях  crazy
Иначе - засега както съм ги наредила повечето маси са десятки, ако някой отпадне от дадена маса - просто остава празно мястото или пък ако са двойка - правим масата осмица и така. Иначе съвсем ще се обърка всичко ако пак трябва да ги мисля кой с кого huhhuh.gif
Иначе за който се е поинтересувал - направих и карта на Казанлък, т.е. взех я от гугъл мапс де, и отбелязах от къде влизат в града, къде живее милото и къде е комплекс Зорница  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 01, 2009, 09:20:40 »

Ами Бубка то и при нас беше така.Написах на поканата да се обадят, обаче нали се сещаш, че съм звъняла на почти всички, за да разбера дали и кой ще дойдат.Много малко хора ми се обадиха и то предимно от по-младите.При нас слава богу проблем с хотела не е имало, защото и двамата сме от Плевен и хората на хотел бяха 6 човека.Иначе това с картата е голямо улеснение и ти казвам едно голямо браво, че си я направила Bravo  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines