Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:33:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на bubka - 27.06.2009г.  (Прочетена 81162 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 03, 2009, 08:57:11 »

Бубка, добре, че не сънуваш, че роклята ти е станала тясна, че това е по-страшно funnytooth
И аз сънувам щуротии, хем до моята сватба има 2 месеца. Последно сънувах, че с мама отиваме да ми правят прическа в някакъв сватбен салон, които изглеждаше като зала на читалище. И аз съм се качила на сцената и ще ми правят прическа. А долу всичките гости седнали на седалките и ще гледат. Щуротии. Ама то си е нормално.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 03, 2009, 10:01:07 »

Бубка, спи сега, докато можеш, ако ще и глупости да сънуваш  girl_wink, че като наближи, все по-малко ще спиш!
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #47 -: юни 03, 2009, 10:07:20 »

Бубка, много съм завеяна. Чак сега ти видях темичката. Недей да се шашкаш:) Всичко ще мине много добре. Успех с подготовката, или по-скоро с това,което е останало от нея Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 03, 2009, 11:20:28 »

Бубка, споко всички изперкваме, аз вече два пъти сънувам как братовчедка ми няма да дойде на сватбата от Гърция, а последния хит е, че се будя и до сватбата не са 3 месеца ми е днес и аз трябва да се оправя с това което имам до сега - с едно голямо нищо  tease
направо май трябва да си отворим една тема - предсватбени кошмари  funnytooth
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 03, 2009, 11:25:07 »

anbibian, и аз в по-предните етапи сънувах редовно, че сватбата е сега, а аз даже едни чаши нямам. А иначе, то има една тема "Стреса преди сватбата", та там могат да се видят доста от кошмарите и кой на какъв етап от подготовката се явява  focus

Zaio, аз мисля, че и преди си ми писала в темичката - доколкото си спомням  pleasantry

Мърче, и твоите кошмари са едни весели  funnytooth
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #50 -: юни 03, 2009, 11:33:34 »

Вярно  tease Аз ти казах, че съм завеяна.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2009, 12:42:23 »

Ей Бубка много съм завеяна, и те карам да предъвкваш едни и същи неща.....почвам да следя и тази темичка...сега видях че Вифор ще ви снимат good и ние сме с тях.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 03, 2009, 18:13:29 »

Бубка, много се радвам, че сте решили за подаръците с кумовете, много добре звучат!! А бутилките за годишнините също са страхотна идея! Много хубави подаръци си избрала,аз като ценител на свещите да си призная завиждам на гостите  girl_wink
За сънищата, все по-луди ще стават, но нали са само сънища!! Споко, роклята ще е като излята по теб!! А за обувките, каквито и да си вземеш все ще ги събуете по някое време, моие бяха само 5 см, а аз ходя на токове, уж ги бях носила и разширила в нас, а ме има на снимка преди ресторанта още седнала ан пейка и с вдигнати навискоко крака, спомням си,ч е след църквата мислих само за това колко ме болят краката....стигнах и до извода, че няма нужда и от ниски за после, защото кумата си носеше, но пак нови и те пък и направиха мазоли...така че боса и това е! Сигурно си коментирала, но с чорапи ли ще си или боса?
Много целувки и се наслаждавай на подготвката, аз да си призная, че за мен тази част беше най-хубавата и вълнуващата...в деня преди сватбата съжалявах, че вече е минало...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 03, 2009, 21:07:17 »

Мили, боса ще ги обуя обувките - като ги пробвам из къщи с чорапи много ми се хлъзга крака надолу и не става. Сложих си стелки - от тези силиконовите, за да предодвратя това и на босо е по-добре  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 04, 2009, 09:11:27 »

Момичета, вчера успях да направя 5 късмета  tease  Направо срамота  blush
Много бавно стават да му се невиди, мисля, че е защото много ми пречат ръцете като вързвам панделката. Като понаправя още малко ще ви ги снимам да ги видите как стават.

Също така снощи от хотела за медената седмичка ми изпратиха проформа фактура за резервацията. Дано всичко е ОК там. Писах и на фирмата с фериботите дали можем да си запазим отсега билети за отиването поне, понеже от Кавала, което на нас ни е по-близко има само 4 на ден и се трупали много опашки. Та да видим дали ще ми отговорят - ако не, отиваме на магии и ако видим, че не можем да се вредим, ще караме до Керамоти и от там поне има почти на всеки час.

Ами това са от мен новите неща  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 04, 2009, 09:13:37 »

Бубка напредваш.То поне Керамоти не е много далеч от Кавала и няма да имате проблем дори и да не може да се качите от Кавала.Аз много ви се кефя как само си организизрате медената седмичка, браво.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 04, 2009, 09:23:05 »

Бубкаааааа за кошничките  - моите понеже са бели първо ги връзвам с бял конец. От тези за чаршафите дето са по-здрави. Омотовам и връзвам хубаво на възел и после режа до възела. Първо късметчето стои добре вързано и стегнато, а панделката я връзвам много лесно. Пробвай дали така ще ти е по-лесничко.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 04, 2009, 12:20:24 »

Маги, ние обикновено сами организираме всичките си пътувания и почивки. Най-малкото е по-евтино. За медената седмичка например, бяхме взели оферта от една агенция - за същия хотел - еми излизаше ни с около 100-тина евро по-малко директно от хотела ако запазим. А като ни дадоха и Last Minute офертата вече разликата отиде на 200Е някъде. А така, пак за по-малко пари взехме от по-добрите стаи  good Дано не съжаляваме после де  pleasantry

Мърче, мерси много за идейката - задължително ще пробвам така  good А и милото обеща да ми помогне, като видя вчера КПД-то ми какво е  focus
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 04, 2009, 14:14:23 »

Бубка, много се радвам за хотела, сигурна съм, че всичко и с ферибота ще мине ок!! А за кошничките и аз нямам търпение да ги видя, направо ти се възхищавам, че си се навила сама да си ги правиш, и аз в началото бях ентусиаст, но после като ме напъна времето си купих готови!!
Успех довечера на двама ви в майсторенето на кошнички!!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2009, 16:37:46 »

Бубка мога ли да те попитам нещо мила,сега разгледах галерията ти и ми направиха впечатление бижутата ти,и на мен ми трчбват такива,ще споделиш ли от къде си ги купи.Ще ти бъда много благодарна!И хайде стискай зъби,че то не останало,скоро ще си булка! Сватбаааа
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines