Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:50:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на bubka - 27.06.2009г.  (Прочетена 81668 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2009, 09:38:09 »

 Bravo Bravo, Бубка, за масите! При мен това все още е най-ужасната част от цялата подготовка. Тази събота се женим, а вчера уточних последната бройка, която, дано е последна, но се разминава с това, което дадох преди няколко седмици в ресторанта и сега трябва да коригирам. И в наше село аналогичен случай - никой не се сеща, че ти е важно да потвърди.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2009, 10:11:08 »

pebbles, би трябвало да не е проблем за ресторанта, ако промениш бройката тези дни - все пак, надали са нарязали пържолите отсега  pardon
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 01, 2009, 17:37:46 »

Надявам се, че не е, защото ние още се множим tease. Повече няма да се женя!!! Ама да не ти спамя темичката.
 Докъде си с късметите?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 02, 2009, 07:55:25 »

О, не се тревожи - щом се множите няма да ви върнат  good
И аз повече не искам да се женя, поне не по този начин  Girl_hide
Иначе аз с късметите съм до никъдето, понеже нямаме втора седмица топла вода (бойлер също) и всяка вечер проверяваме дали е дошла и хайде в на милото брат му "на баня"  funnytooth - като се приберем едва имам сили и желание да хапна и това е. Дано я пуснат вече  diablo
« Последна редакция: юни 02, 2009, 07:56:56 от bubka » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 02, 2009, 10:55:06 »

Скъпа Бубка, с голямо извинение се включвам чак сега в твоята темичка, но аз скоро проверчвах и така и не съм я видяла!! Така се радвам, че вашия ден наближава!! И ние сме на сватба тогава, но със сигурност ще си мисля за теб!! Като гледам роклята, бижутата и страхотните лилави обувки направо нямам търпение да те видя в целия ти бласък!! Сигурна съм, че ще си най-красивата!!
Не се притеснявай за потвържденията, определено почти никой не потвърждава...много тъпо, но факт.
А за костюма на кума, ннашия си купи 2 дена преди сватбата!!
Пожелавам ти скорошно идване на топлата вода, за да имат хората късметчета  girl_wink, не се поддавай на лудницата и бъди спокойна, забавлявай се в подготовката и знай,че в последния момет всичко ще е наред!! Успешни финални метри в пътя ти като госпожица!
За хотела нямам думи и аз бих искала да ида там за малко...Дано наистина е така красиво и си прекарате едни от  най-щастливите мигове там!! Ще следя с интерес темичката ти!! Много прегръдки и целувки!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 02, 2009, 12:50:19 »

Мили, благодаря ти много за прекрасните думи  give_rose
Прегръдки и от мен за теб и Крис  LOVING girl_in_love gu6
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 02, 2009, 15:40:58 »

Такаа... аз пак тук да се поФаля както се казва  Girl_hide
Мисля че се спряхме на конкретни подаръци с кумовете. Те ще ни купят кафемашина на Бриел за еспресо и шварц кафе + картинка с морски пейзаж (по мое желание е пейзажа), а ние най-вероятно този фритюрник на Тефал, който пържи с 1 лъжичка мазнина. Ако не си променят решението в следващите няколко дни  pardon
Освен това кумата е готова и с бижутата и с обувките си - като говорихме май и двете ще шляпаме боси от някое време нататък, но важното е купон да стане  danceg
Също така ще ни направят бутилки за годишнините  yahoo

Айде, похвалих се  blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 02, 2009, 15:58:11 »

Ами то си е за хвалба  tease . А пък за обувките, важното е да сте хубави на официалната част, а после няма кой да ви гледа, та може и боси. Да кажеш после дали са доволни от фритюрника кумовете ви, че и аз нещо се замислям за него в последно време.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 02, 2009, 15:58:54 »

А Бубка искам още инфо  blum Кажи по-подробно за бутилките, точно какви ще бъдат?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 02, 2009, 16:16:43 »

Ами за бутилките - говорихме с нея какви правих аз ние като кумувахме миналото лято.
Шампаснко за първото дете, червено вино за сребърната сватба (дългите ми проучвания по въпроса показаха, че ако изобщо има вино, което да издържи 25год без да "изфиряса", то това е червеното) и ракийка за златната.
Та предполагам те ще ни направят такива пак  pardon
Аз лично ги бях направила с картички със специални пожелания за конкретния повод, шампаснкото го украсихме в розово-синя украса, а виното и ракията - бяха в стойка за две бутилки.
Станаха хубави според мен и тъй като нашите младоженци тогава не знаеха за тях - се получи супер изненада  good

Светли, ще докладвам за фритюрника, живот и здраве  girl_wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 02, 2009, 16:20:07 »

Бубка, аз знам ли защо чак сега ти видях темичката, ама съм една....направо ми идва да.... GROAN
Добра организация си направила, а колкото до малките проблеми като местата за масите и още дребните детайли - те май са си от "традициите" за всяка сватба.
Сърдечно гушкане от мен и успешна подготовка.

ПС: А какви са ти подаръците? Може и да си го споменавала в съответната темичка ама то ....склерозата хваща рано
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 02, 2009, 16:25:42 »

Мърче, мерси много  give_rose
Подаръчетата са ароматни свещи във формата на сърца - лилави (лавандула) за момиченцата и зелени (ябълка) за момченцата  girl_wink
Ще дойдат опаковани, с малка Thank you картичка + нашите имена и датата (до колкото си спомням  huhhuh.gif )
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2009, 17:30:19 »

Честита темичка и от мен.
С интерес ще следя как върви подготовката при теб и ще чакам за мнооогггооо снимки с новите покупки  blum blum blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 02, 2009, 21:36:38 »

Бубка, много ми е мерак да видя подаръчетата...сигурно ще са супер сладурски  danceg
За бутилките е мн интересна идея, и на нас ще ни ги правят и така ще завърши уж сватбата..
Наслади се на оставащото време за подготовка  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 03, 2009, 08:52:35 »

Мацки, тази сутрин за пореден път се убедих, че изперквам все повече  crazy
Сънувах, че роклята ми е станала голяма, че е без презрамки и не мога да я облека, защото ми пада.
Направо не ми се мисли в следващите 24 дни какви още глупости ще сънувам  tease
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines