Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:55:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на bubka - 27.06.2009г.  (Прочетена 83697 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 06, 2009, 15:34:04 »

Хайде, започвам с доклада за хората, спомогнали да се "случи" нашето събитие факт и такова, каквото беше:
Кетърингът от хотел Палас - беше хубав, изглеждаше добре. Нямаше кой знае колко богат избор, но аз направих комбинации от наличните видове, по съвет на управителя (май Станислав Колев беше) и се получи добре. Цените смятам са добри  good
Фризьор и гримьор - правихме съвсем бегло нахвърляне на прическата и сенките в понеделник преди сватбата. В съботата прическата се получи доста добре, а от грима бях очарована, при все че грам не се гримирам в ежедневието си. Стенли прави мен и кумата, сестра ми и "бъдещата етърва" ги правиха пак в неговия салон други фризьори. Грима - пак там, салон Контеса - много съм доволна. Цените им са много добри.
Тортите от Ивет - страхотни на вкус, святбената и тази за кумата бяха и страхотни на вид. В крайна сметка само някой от цветята по украсата ставаха за ядене, другите бяха само декор и си ги запазих.
Цветята за цялата украса, за букетите, поставката за халките и бутониерите ги поръчахме от едно момче на име Иван. Складира ги в камера при "Холандците" и си ги взехме в петък вечер, за да ги носим на агентката. Не ме питайте как се свързахме с него, и аз не разбрах. Като цяло беше голяма Одисея с тези цветя, но в крайна сметка съм доволна. Цените, на които ги взехме бяха добри.
DJ Момчил - като цяло съм сравнително доволна. Яд ме е, че не се разбрах с него да не пуска хората дълги по 1 час и хората да изплезват език на тях. Не съм доволна най-вече от едно нещо - бях му казала да не пуска чалги, освен ако някой не поръча нещо конкретно и то да не е нещо "мазно" ако мога така да се изкажа. Е, брата на милото поръча "И ловец съм и рибар съм" - да се пошегуба с един приятел, той пусна нецензурираната версия, после някакви други подобни гнусотии (извинявам се, просто не ми понасят тези неща). Когато кумата отиде и му каза да го спре това, защото булката не го харесва - той дойде и ми каза, че ако го спрял, всички щели да седнат, което разбира се беше пълна глупост. Това е за него, иначе другата част беше добре и като подбор на музика - останалата беше хубава.
Фотограф - Фотостудио Х, Варна, Васил Хараланов - още не съм видяла самите снимки, но работата с него ми достави невероятно удоволствие. Много му благодаря, че измина всичкия този път, за да снима нашия празник. Пак ще коментирам като видя снимките и албума.
Оператор - студио Вифор Казанлък - и тук още не съм видяла крайния резултат. Но в самия ден на сватбата, почти всичко, което бяхме говорили преди това беше наобратно. За сега повече няма да коментирам - като видя филма, ще изкажа и общи впечатления и подробности.
Църква "Св.Пророк Илия" - както вече казах, много хубава и светла църква. Ритуала беше кратък, приятен и не-досаден. Не знам как се казва попа, който ни венча точно нас, но беше много приветлив, говореше точно като за сватба, с приповдигнато настроение и направи ритуала много приятна част от деня.
Ресторант/хотел Зорница - като цяло добри впечатления. За сега никой от гостите не се е оплакал от нещо във вечерта на сватбата. Стаите в хотела бяха хубави. А, сетих се - климатизацията - или не е достатъчно добра, или не са работили всички климатици през цялото време. Аз лично се сварих, подплатата ми беше залепнала през цялото време по мен  angry
Храната беше хубава и топла. Чиниите с мезетата, които ние занесохме бяха пълни, за алкохола - още не мога да кажа, че родителите събираха остатъците и не са казали какво и колко в останало.
И за накрая оставих сватбената агенция - Ралица. Агентката се казва Светла - изключително съм доволна от работата с нея. Украсата беше много хубава. Букетите и всичко, което беше аранжирала също. Подаръчетата за гости изглеждаха много добре. Шампанското - чудесна, семпла украса, точно както бяхме говорили. Пилето за кума беше много хубаво украсено (дано го има някъде снимано преди ръченицата, защото падна голяма борба за него и няма да ви кажа какъв вид имаше като си го открадна кума).
Какво друго - не се сещам, но мога да я препоръчам с две ръце определено  good

Ами това е - който има въпроси, да задава, че може да съм пропуснала нещо.
Yaci, сигурно ще отскочим някои следващ уикенд. Ще пиша. Ти давай въпросите  girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 06, 2009, 15:36:52 »

Светле, в четвъртък вечер беше партито. Просто се озовахме в Стара Загора чак към 1 сутринта и се прибрахме към 6 в Казанлък - та затова стана петък. Не препоръчвам да го правите в петък вечер, аз още не си бях отспала от него, защото в петък бях сутринта на маникюр и имахме 100 задачки  nea
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 06, 2009, 15:57:17 »

Леле аз съм пропуснала събитието!!! Хиляди извинения!!! girl_impossible give_rose give_rose give_rose

Честито мила Бубка!!! Много щастие, любов и деца ви пожелавам!!! Дълъг семеен живот изпълнен с многооо радости!!!
Flower Flower Flower Flower Flower

Била си много красива булка!!!
Чакам с нетърпение професионалните снимки!!!!


* send_flowers_online_bouquet.jpg (24.06 KB, 330x370 - видяно 2006 пъти.)
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #213 -: юли 06, 2009, 16:02:55 »

Еееех, Бубка, досега гледах любителските снимки и направо надмина всичките ми очаквания. Толкова си хубава и нежна! А и определено прави впечатление това, че всичко е с една идея правено, съобразено,.. красиво и нежно е. Повтарям се, но е нормално да съм пристрастна към твоята сватба!  Bravo Bravo Bravo

И благодаря за разказчето, пренесох се в Казанлък направо.  danceg
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 06, 2009, 20:08:57 »

Здравей Бубка мерси за поста ще ни е супер полезен..... Снимката е невероятна  Bravo Bravo Bravo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 06, 2009, 20:35:07 »

Много красива и нежна булка  give_rose  heart
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 06, 2009, 20:58:36 »


Bubka,ами ти си доста изчерпателна.

Вълнуваше ме DJ-я,че и ние сме с него.Нито аз,а още по-малко бъдещият ми съпруг понася "мазна" чалга,както ти се изрази.Мислех си да му кажа да пуска песни само на определени певица-две,ама почвам да се замислям дали изобщо да му давам карт бланш.

И още нещо-видях,че в ресторанта,след като е минал ритуала на терасата,има посрещане и украса.Та за самото посрещане имахте ли си предварителна уговорка с DJ как да протече?Аукрасата/арките и т.н./ от "Ралица" ли са?И аз работя със Светла и за сега съм много доволна.

И май последно/поне за сега-хихи/: във времето от църквата /като приключи венчавката/ до сватбения ритуал в "Зорница" гостите къде бяха?При нас ще се получи около час и половина интервал и се чудя дали направо да не се настаняват в ресторанта и после само да излязат за ритуала...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 06, 2009, 21:25:32 »

Бубка, сладур, страхотна си направо нямам думи, а и младоженеца си го бива.Честно да ти кажа много ви се радвах макар и на любителски снимки сте невероятнииииии направо.Какво да ти кажа освен да ти пожелая дълги години щастлив семеен живот и чакаме другите снимки както и тези от Тасос.  blush А и да кажа кума ми е много познат като физиономия ама то е нормално все пак е от Плевен и мога да се басирам, че или е от 9-ти квартал, или е учил в Йордан Йовков, дано не бъркам smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 06, 2009, 22:36:33 »

Бубка, честито още веднъж! Невероятно нежна и красива булка си била!!!!!!!!!! Girl_hide
Чакам и аз с нетърпение още снимки!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 07, 2009, 07:40:40 »

bubka, поздрави и от мен и пожелания за много щастлив семеен живот! А що се отнася до сватбата-прелестна си, абе направо нямам думи smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 07, 2009, 10:46:09 »

Благодаря още веднъж на всички ви за милите думи  give_rose
Наистина много ме трогват и седя тук и им се усмихвам пред екрана - колегите сигурно си мислят, че изперквам  pleasantry

И още нещо-видях,че в ресторанта,след като е минал ритуала на терасата,има посрещане и украса.Та за самото посрещане имахте ли си предварителна уговорка с DJ как да протече?Аукрасата/арките и т.н./ от "Ралица" ли са?И аз работя със Светла и за сега съм много доволна.

И май последно/поне за сега-хихи/: във времето от църквата /като приключи венчавката/ до сватбения ритуал в "Зорница" гостите къде бяха?При нас ще се получи около час и половина интервал и се чудя дали направо да не се настаняват в ресторанта и после само да излязат за ритуала...

Украсата вътре в ресторанта си беше от Светла направена. Иначе с DJ-я долу-горе бяхме говорили за посрещането, но то и нямаше нищо необичайно там - влизаме, вървим до края на платното, кумовете вървят еди-как-си и застават после по определен начин, захранване, наздраве и така.

При нас, поради забавянето с влизането в църквата и после честитенето там се получи може би малко по-малко от час между края на ритуала там и началото горе. Нашите гости май са пили кафе по това време във фоайето, тези от Казанлък мисля, че са ходили да си оставят колите и така. Аз лично не съм много привърженик на това да се настанят в ресторанта и после пак да излизат, но вие си решете все пак  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 07, 2009, 14:57:44 »

Маги, щях да забравя - кума си е от Плевен, но моя милост няма идея нито къде живеят, нито къде е учил средното blush
Висшето е в Свищов обаче със сигурност  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 07, 2009, 14:59:25 »

Сладур, йордан Йовков е основно училище в Плевен, а на мен средното ми е в Строителния техникум, но си мисля че не ми е познат от там smile

Чакаме снимките да знаеш, а и като идвате насам на гости може да се обадиш за едно кафе. give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 07, 2009, 15:04:19 »

Да, най-вероятно не е учил в Строителен техникум, щото не ми се вързва със Счетоводството му след това  girl_wink
А ние наистина е крайно време да дойдем към Плевен и може и да не дочакаме да се нанасят в апартамента, ами да е по-скоро. Че имат и малко подаръче от Тасос, но още не знаят за него  Girl_hide

Ще кача снимки, обещавам, а днес към мен са тръгнали и професионалните с куриер и утре ще пристигнат - тогава вече ще седна и албума да направя, че ми се иска само от тях да сложа там и от Тасос, разбира се  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 07, 2009, 15:09:02 »

Бубче супер булка си била ейй. Много нежна и много красива. А кумовете колаж с общи снимки ли са ви подарили или така ми се стори?!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines