Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:46:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cvetito 20.06.09  (Прочетена 11626 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« -: май 25, 2009, 09:40:27 »

Честита страничка ,Цвети!
Чакаме много разказчета и снимки за това какво си свършила!


* 1493de20b9ad222e93353b8bf294a39f.jpg (60.89 KB, 540x528 - видяно 380 пъти.)
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 25, 2009, 10:16:22 »

Честита страничка и от мен!!!  yahoo Не остана вече и при теб, Цвети! Ще чакаме разказетата ти около организацията, това как се чувстваш последните дни като госпожица и снимчици от подготовката - роклята още не сме видяли, така че...като стане, щрак... danceg и в галерията!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 25, 2009, 10:43:31 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти с любов да си я напълниш с много разкази за покупките и много много снимки smilesmilesmile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 25, 2009, 15:04:54 »

 :chee:Я кой си има темичка!Честито!С пожелание да я напълниш с много снимки и оригинални идейки,че да се почувстваме част от твоята приказка girl_wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 04, 2009, 09:13:35 »

Честита темичка! Ще чакаме с нетърпение снимки и отчет до къде си стигнала Wink! Успех с подготовката и само усмивки!
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 05, 2009, 11:03:40 »

Здравейте момичета  Girl_hide Първо искам да изкажа благодарноста за това,че сте ми направили темичка ,наистина се трогнах много  cray give_rose give_rose give_rose Второ искам да кажа едно голямо "ИЗВИНЯВАЙТЕ", че чак сега виждам темичката и чак сега се вписвам  blush Моля да бъда извинена  girl_impossible Обещавам сега да съм малко по-редовна и да се отчитам с обратното броене до така прекрасният момент  girl_wink
Какво да ви кажа, много ми е напрегнато и натоварено, главата ми определено пуши!!!! girl_impossible Почти нямам никакво свободно време, за това и не успявамда пиша тук.Прекрасно е човек сам да си организира сватбата,  това са хубави моменти и е страхотно да можеш да се насладиш на всяко едно нещо което сътворяваш, измисляш, организираш....., но щеше да е още по-хубаво,ако през това време не ходиш на работа, не учиш за изпити, не въртиш домакинство........Определено организацията на една сватба си е голям ангажимент и все едно работиш на 2-ра работа, още повече,когато организираш сватба за около 160 човека.....вече си е огромен ангажимент. Бих посаветвала всички бъдещи булки,които им предстои да правят големи сватби, ако са ангажирани с други неща освен сватбата и имат финансова възможност :НАЕМЕТЕ СИ СВАТБЕН АГЕНТ!!! good Лично мое мнение е това разбира се  pardon Но определено,аз чувствам липсата на такъв.Сега в главата ми се върти,че като приключа с организацията, трябва да помоля някой да ми помогне и със самото развитие и координация на сватбата  pardon.....абе лудница  yahoo
За снимчици, обещавам да кача до 2-3 дни, за да видите какво съм сътворила сама.Няма да изброявам направените неща, понеже са доста, по-скоро ще ви изброя нещата които ми остават да правя  girl_wink
Днес отивам да си платя тортите (сватбената и за кръсниците).За жалост не могат сватбената да ни я направят за 160 човека и се примирихме с варианта: една малка за разрязване ,а за гостите пастички...... cray Малко не го одобрявам....но....здраве да е
Трябва да си вземем халките ....-там имахме малак проблем също, понеже ни ги направиха и на двамата с по 2 размера по-големи и сега ще ни ги стесняват.... crazy pardon
Трябва да си взема роклята.......прекрасна е  blush
Трябва да се срещна още веднъж с оператора, ДЖ, музиканти, танцьори
Трябва да си купим безалкохолно,плодове и ядки за вкарване в ресторанта
оххх....100% има още неща за правене, ама сега не се сещам  nea
С моята половинка се бъзикаме, че накрая от това напрежение и търчане, ще заспим на масата в ресторанта  sarcastic funnytooth
много се разприказвах, ще ви оставям на мира вече! Още веднъж благодаря за темичката и на всички,които са писали в нея! Много сте сладки, целувки и прегръдки от мен  give_rose girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 07, 2009, 11:52:47 »

Охо с още една булка ще се вълнуваме заедно yahoo Честита темичка миличка, бързо давай още подробности! danceg
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2009, 18:10:59 »

Чакаме с нетърпение...  blum хайде че то не остана .... ей го къде е 20 ти...
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 08, 2009, 12:30:58 »

Цвети, честита темичка и от мен. Пожелавам ти да изживееш най приятните емоции около подготовката. Напрежението и тичането верно идват в повече, но пък си заслужава със сигурност.
Приятна подготовка и ако можем да помагаме с нещо....
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 08, 2009, 15:28:47 »

Честита темичка и успешна подготовка
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 09, 2009, 09:09:58 »

tasty благодаря ти мила,че споделяш емоциите ми, това наистина е много за мен  give_rose
Nocturnal_dove наистина ....то не остана, а кога беха цели 8 месеца.......лелеееееееее girl_impossible
Mariqnkata благодаря ти мила give_rose Скоро и аз ще премина към отбора на омъжените  danceg Сигурно е страхотно  yahoo
valia_diva благодаря и на теб  give_rose
Момичета за малкото време и постове, които имам в това форумче е страхотно,че толкова момичета споделят радостта ми  blush Бъдете все така мили и добрички  heart
Тааа да кажа какво се случва на финалната права  *db*Ще гледам да не пиша пак романи  pardon
Значи остана ни да си вземем халките, надявам се това да стане до 2 дни..
Да се срещнем с ДЖ - с него имам малки ядове, понеже 5 пъти се уговаряме и все нещо ми бяга.... beating, само да не ми направи някакъв номер в последния момент, че....
Кола не сме намерили все още, но ако не успеем с нашата красавица ще идем  tease
Имам да си направя още към 30 цветчета за закичване, те са малко пипкави....
Едно от най-важните неща е да кръстим кръстника,че.......ще ни артиса църквата :'(
Да се обадя да си потвърдя прическата,маникюра и грима ...
Иииии да купим почерпки за ритуалната ,домовете и безалкохолно за ресторанта...
взех си роклята, ама ще ме извините,че не я снимах..... blush, ами забравана съм  nea
Ами това е, последните 2-3 дни предполагам,че ще е търчане за нещо все, ама така ще е.....
Давам ви и малко снимки, не са всички, но по-нататък ще има още  girl_wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308918 парола:ruseva
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 10, 2009, 21:39:42 »

Цвети,много ми харесаха нещата,аз повечето май съм ги виждала,ама искам роклятаааа...Чашите много ми харесаха,а папиросчетата ме върнаха преди година и 2-3 месеца и ми стана едно драго на душата:)Сега ще намеря нещата ,които ти обещах ,разните му подробности,звънни,за да ти ги дам:)Успех,не остана,ей! smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 10, 2009, 21:55:32 »

Честита темичка мила!Много мило ми стана,като четях твойте постове,изпълнени са а столкова искреност и добронамереност,че даже и да не те познава човек усеща,че си невероятна!Пожелавам ти едни прекрасни и спокойни последни приготовления и след това най-красивата и незабравима сватба! give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 11, 2009, 11:40:35 »

Прекрасни дреболийки имаш за сватбата си мила. Панделките с цветенцето за ръцете на дамите ли са? Много е идейно  Bravo
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 16, 2009, 10:37:12 »

Цветии, хайде, какво става?
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines