Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:17:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 3  (Прочетена 263093 пъти)
 
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #30 -: юни 03, 2009, 18:43:49 »

Момичета, благодаря при първа възможност ще посетя някоя от тези книжарници, за да си купя бои и да ги изпробвам надявам се да се получи, защото не съм мислила за друг вариант.
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 03, 2009, 18:54:27 »

Sunny_girl , зависи къде ще ги разпечатваш.
Аз предвварително бях минала да питам в офиса,който бях избрала и от там ми каза точно на коя програма ги искат и да си ги оразмеря аз, а те само като им занеса файла да го разпечатват направо.
Така, че най-добре на място се консултирай.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 06, 2009, 09:23:18 »

Здравейте момичета.Искам да ви питам нещо за етикетите-трябв ли да съм си взела бутилките и тогава да ги правя или може и преди това.Аз съм ги поръчала но малко ще се запавим с взимането им,а искам да измислим етикетите и да отхвърлим и тази точка.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #33 -: юни 06, 2009, 12:45:38 »

Ние понятие нямаме аккви ще са ни бутилките, но етикети имаме вече, поне за дядовата ракия.

Но няма да ги принтираме, докато не видим бутилките, че все пак трябва да се напаснат. а и не знаеш дали ще намериш от желаните от теб...да не стават проблеми, по-добре изчакай да си вземеш бутилки.  Wink
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 06, 2009, 14:06:38 »

а самите етикети на някаква специална програма ли ги правите или става и на MS office?И се чудя дали да слагаме наша снимка или само надпис да има
Активен
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #35 -: юни 07, 2009, 14:05:36 »

Момичета, помагайте. Както споменах малко по-нагоре аз няма да имам етикети на сватбената ракия, а мисля да изрисувам бутилките с някакви цветя и флорални мотиви, може би ще сложа и плеплетени халки или нещо подобно. Ако имате някакви идеи за такива рисувани бутилки моля споделетея. girl_wink
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 08, 2009, 12:58:13 »

Момичета, аз приключих с избора на етикети за виното. Можете да ги погледнете в галерията ми . smile
За ракията няма да имаме етикети, понеже бутилките са релефни и няма как да залепим!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #37 -: юни 08, 2009, 13:34:57 »

Много са хубави!

П.С.Божееее, а аз те мислех за нов потребител! Гледам картинката от аватара нова и хич и не чета името...
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 08, 2009, 15:41:18 »

Вече и моите етикети са готови. Даже днес ги разпечатах, че то време не остана  tease За разпечатването днес ме стресираха в офис 1 с цена от 2,40 лв. за страница и 0,30 лв. за лист самозалепваща се хартия А4.  girl_impossible Доста ми се видя. Но като пообиколих си намерих един център, в който ми ги направиха за 1,00 лв. с моя хартия  yahoo
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 08, 2009, 15:42:09 »

Нека и аз се похваля с нашите сватбени етикети

Тези са за ракията от Бургас - бутилките бяха от поморийска:



и задният



А тези за ракията от Пазарджик. Дядото на милото много ги хареса. Беше много горд че сме сложили неговото име на етикета.





Аз се възползвах от съвета на tasty и ги печатох на лазерен принтер върху самозалепваща хартия и поръчах да ги ламинират едностранно. Всичките се запазиха и не се разтекоха или накъсаха .
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #40 -: юни 08, 2009, 21:26:26 »

Вече и моите етикети са готови. Даже днес ги разпечатах, че то време не остана  tease За разпечатването днес ме стресираха в офис 1 с цена от 2,40 лв. за страница и 0,30 лв. за лист самозалепваща се хартия А4.  girl_impossible Доста ми се видя. Но като пообиколих си намерих един център, в който ми ги направиха за 1,00 лв. с моя хартия  yahoo

Къде е този център? Защо в Офис1  са искали такава цена? Момичетата казаха, че им е излязло евтино там! А това, което казваш ти не се вписва в "евтино" никак. Защо така???


Стаси, честити етикетчета!
А ти къде ги принтира и ламинира?
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 09, 2009, 08:53:49 »

Аз ги принтирах и ламинирах  ето тук.
http://www.roel-98.com/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0019&g=#password_value
Първо питах в Офис1 но там ме стреснаха като ми казаха 2,40 за цветно принтиране и казаха че нямало такова нещо като едностранно ламиниране. Докато в Роел бяха много любезни и веднаха разбраха какво искам. Цветно принтиране + ламиниране на 14 страници самозалепваща хартия и черно бяло принтиране на 20 страници паус ми излезе 11 лв.
Хартията си я бях купила предварително, защото не знаех дали те имат такава. Но при тях имаше замозалепваша хартия за лазерен принтер и беше по-евтина отколкото в Офис1.
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 09, 2009, 09:19:04 »

Цитат
Къде е този център? Защо в Офис1  са искали такава цена? Момичетата казаха, че им е излязло евтино там! А това, което казваш ти не се вписва в "евтино" никак. Защо така???

Незнам какви са тези цени в офис 1, но направо ме разбиха. Ако си бях направила нещата там щеше да ми излезе 51,30 лв., а аз дадох 21 лв. за печат и 2,50 лв. за самозалепващата хартия. Този център се намира като тръгнеш от канала към площад Журналист в лявата страна (точно до университета). Но самозалепваща хартия нямат и трябва да си носите. Принтерите им са страхотни. Гледах, че студентите си разпечатваха някакви чертежи на доста големи формати. Цената зависи от % на запълване на листа-ако е до 50 % - 1,00 лв., а ако е над 50 %-1,50 лв. Надявам се да съм била полезна  girl_wink
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 09, 2009, 10:10:12 »

Момичета,а ако не се ламинират, а само се разпечатят на лазерен принтер на самозалепваща хартия,дали ще се разтекат???
« Последна редакция: юни 09, 2009, 10:11:45 от krisssy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #44 -: юни 09, 2009, 10:19:24 »

Нашите не се разтекоха. Не би трябвало да се разтекат.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines