Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:07:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 3  (Прочетена 263103 пъти)
 
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #15 -: май 27, 2009, 02:53:48 »

Момичета, да ви се оплача от http://www.lux-party.com/index.html .... бях видяла, че една от съфорумките ни е пуснала линка за шишета и веднага ги разгледах - свързах се с хората, поръчах бутилките въпреки че са доста скъпички, но понеже нямам време - си казах, айде нищо ...
Попитах ги и ми казаха, че освен сумата ще трябва да платя за доставка до адрес - 15 лв, айде преглътнах го и това ... после нямаха толкова бройки от тези които исках - смених бутилката, за да дойде по-бързо и на края, когато пристигнаха ...
.... дамата, от която си ги поръчах ми каза, да отида да си ги взема от офиса им, и че освен сумата за бутилки имало и 20 лв - куриер .... аууууу побеснях - Какъв куриер като ме викате да си ги взема сама? - ами това бил куриера от Бургас, а ако искам до нас - още пари трябвало. Те така работели!!!  crazy beating
Аз я попитах: "Защо не ми го казахте това нещо от началото?" - защото другите фирми не работят така и по тази причина е редно да уведомяват - не стига че повече пари излиза, ами и да си ги взимам от офиса им, който ми е в другия край на София и това 5 дни преди сватбата ...
Накрая дамата, ми каза че ще дойде възможно най-близко където ми е удобно на мен, за да ми ги даде, но въпреки всичко съм безкрайно угорчена, от начина по който се държат т.нар. български бизнесмени ....с измама!!!
Просто исках да ви споделя, за да не се опарите и вие!!!
« Последна редакция: май 27, 2009, 02:57:24 от viara_vivi » Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 27, 2009, 09:24:11 »

Много кофти случка, която освен всичко те кара и да се притесняваш.Дано поне бутилките да са здрави и да са тези които си си поръчала.За съжаление винаги се сблъскваме с проблеми, точно преди най-важните моменти.Дано от тук нататък да е безоблачно / безпроблемно/
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 29, 2009, 13:41:26 »

 danceg е да се похваля и аз  tease дизайна на нашите етикети е готов yahoo yahoo yahoo


* labels-празен.111JPG.jpg (74.29 KB, 564x470 - видяно 2296 пъти.)
Активен
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #18 -: май 31, 2009, 18:39:31 »

Здравейте аз имам идея вместо сватбени етикети да изрисувам бутилките със нежни цветя и листенца в бяло. Видях такива рисувани бутилки на една сватба и бяха много оригинални
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 31, 2009, 20:30:07 »

Идеята е супер, но няма ли малко скъпо да ти излезе?

много готини Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 31, 2009, 20:43:34 »

bubeto_bu много стилен етикет. Направо като за специална селекция. Bravo

cvtey1983
идеята е страхотна, ама рисуването на стъкло не е евтина работа. Но ако ти имаш, макар и малки умения можеш да си вземеш молив за стъкло, да си нарисуваш шаблончета, да ги прекопираш и после да си ги оцветиш. Молив и боички за стъкло се намират във всяка, специализирана за художници книжарница и не са скъпи. Аз преди години си играх и рисувах едни страи бутилки, дето намерих на тавана. Много хубаво се получи. Не е сложно (като се има предвид, че аз изобщо не мога да рисувам) и станаха много красиви Така че ако  ти се занимава - можеш да пробваш
« Последна редакция: май 31, 2009, 20:45:30 от Мърче » Активен
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #21 -: май 31, 2009, 21:07:33 »

мерси, аз не мога да рисувам, но моята шаферка доста си я бива в това и тя ще изрисува бутилките, само трябва да открия подходящи бои
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 31, 2009, 22:53:38 »

ако си от софия мога да ти кажа къде има
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #23 -: юни 01, 2009, 07:30:21 »

момичета,някой няма ли да ми помогне с работен вариант на етикет за пещерска ракия :(много ще съм ви благодарна give_rose
п.с. чакам,чакам за отговор отдавна,ама.. cray
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 01, 2009, 07:35:31 »

jewel  не си спомням във коя темичка беше, ама една съфорумка ми прати. Надявам се, че няма да има нещо против да ти го пратя. Напиши ми на лични имейла ти и ще ти го препратя.
Активен
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #25 -: юни 01, 2009, 19:39:13 »

от софия съм и ще съм ти много благодарна ако имаш идея от къде мога да се снабдя с подходящи бои за стъкло
Активен
drstoyanova
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #26 -: юни 01, 2009, 20:04:43 »

аз мисля да ги дам моите етикети на една приятелка да ги нарисува мен и мъжо  като карикатури
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 01, 2009, 20:46:46 »

от софия съм и ще съм ти много благодарна ако имаш идея от къде мога да се снабдя с подходящи бои за стъкло


Аз знам две книжарници. Първата (откъдето аз съм си купувала) е на Христо Ботев, в близост до пресечката със Симеон от дясната страна. Не знам дали я има още - последно минавах там преди около година.
Вторият го открих преди две -три седмици. Той се намира на Тодор Александров. Както е изхода на метрото тръгваш по Тодор Александров от дясната страна в посока Ботев. Първо има един магазин за спортни стоки, след това има едно-две други магазинчета (спомням си, че има едно павилионче за цигари) и после е самата книжарничка. Наистина е хубаво първо да ги очертаеш цветенцата с молив, но си купи специален за стъкло. От личен опит - другите не стават.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 02, 2009, 08:57:03 »

от софия съм и ще съм ти много благодарна ако имаш идея от къде мога да се снабдя с подходящи бои за стъкло


Аз съм си купувала такива бои от книжарници "Миско", имаше една на Хр.Ботев м/у "5те кьошета" и Солунска. Шишенцето - един цвят беше около 3.50лв. Good luck
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 03, 2009, 09:14:25 »

Момичета, моля за малко помощ. В галерията са етикетите, които ще слагаме на виното. Идеята ми е да  направя приблизително с размери 8/15 или нещо приблизително. Така.... не ми е ясно в каквъв формат трябва да е файлът, за да ми го разечатат на лазерен принтер, на самозалепваща хартия? Рамерите, които искам, на място ли да им ги уточня или трябва да са зададени във файла?  ohah ohah ohah
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines