Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:42:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕНИЧКА!!!!  (Прочетена 35559 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« -: май 23, 2009, 08:17:54 »

Скъпа Дени, от сърце ти желаем с милото само хубави неща! Нека животът бъде за теб един безкраен празник, в който всеки ден ще бъде нов безценен подарък за теб! Нека усмивката винаги грее на лицето ти, както слънчо изгрява всяка сутрин, за да ни топли! Нека срещнеш истинската, парещата любов и нека тя срещне теб по същото време  smile
Целувки и прегръдки!


* pooh happy birthday.jpg (50.32 KB, 305x300 - видяно 9931 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 23, 2009, 08:29:19 »

Честит рожден ден!!!!
Здраве,щастие и много любов!!!!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 23, 2009, 08:32:47 »

Честит рожден ден Дени, пожелавам ти всяко едно от нещата в балончетата - любов, смях и FUN TIMES  blum Да си ни жива и здрава и все така позитивна .... и с все толкова дълги и интересни постове, който понякога са ме разсмивали до сълзи.

Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 23, 2009, 08:34:52 »

ЧРД!!!! Всичко най - хубаво ти пожелавам и многоооо здраве и любов!!!!!![/b] give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 23, 2009, 08:42:22 »

Честит рожден ден Дени.Много щастие, любов и здраве и бонбона да те слуша мнооооооооого. give_rose give_rose give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 23, 2009, 09:29:24 »



ЧРД, Дени!!!

Върви по пътя на живота,
обсипан с рози и цветя,
и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!

Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 23, 2009, 10:35:54 »

Честит рожден ден Деничка - звездичка!!!

Пожелавам ти да намериш в живота това, което искаш; да го разпознаеш,когато го видиш; да имаш щастието да го получиш..и най-вече да го запазиш!!!


Весел празник!


Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 23, 2009, 16:01:52 »

Честит рожден ден!
Щастлив живот, прекрасна младост, желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост, да бъдеш истински човек.

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 23, 2009, 18:49:57 »

Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #9 -: май 23, 2009, 19:05:23 »

Честит рожден ден Дени! С пожелание за много усмихнати и щастливи дни!
       МНого здраве, късмет и любов!!!Весел ПРАЗНИК!!!!

                              Good luck Birthday Flower
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 23, 2009, 19:08:04 »

Дени, мила, честит рожден ден!
Бъди здрава и щастлива! Нека през тази година ти се случват само хубави неща и имаш само поводи за положителни емоции!
Пожелавам ти много любов и един прекрасен празничен ден Dance2!
 give_rose Birthday Doubt
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #11 -: май 29, 2009, 11:56:41 »

Мили мои, скъпи момичета!

Не мога да ви опиша колко се удивих днес, когато открих, че съм имала темичка за рождения си ден. До сълзи ме трогнаха думите на всички ви. Страшно мило ми стана, когато видях имената ви, защото това да отделите от времето си за мен, означава много за мен.
Специално благодаря на Бебчето на мечо, която не забрави празника ми и го направи още по-пълен.

Понеже нямам много време да влизам във форума напоследък, заради ужасната работа, във фейсбук бях написала нещо по повод пожеланията.
За мен тази изминала година беше не само време за порастване и помъдряване, но и възможност да се огледам около себе си и да разбера дали важните за мен хора ми отговарят с взаимността, от която имам нужда, дали приятелите ми са все още такива... дали съм постигнала нещо... И макар покрай празници обикновено да се натъжавам леко, тази година беше първата от много време насам, в която се чувствах обичана, радостна и най-вече - открих, че поне на мен не ми трябва друго повече от това да имам приятели и да знам, че мога да намеря разбиране в трудни и в щастливи мигове.

За мен форумът винаги е бил притегателна точка - място, на което съм могла най-открито и лесно да споделя важни неща и не мога да не бъда затрогната от това, че вие винаги сте били насреща. Благодаря ви сърдечно за това.

С няколко думи да кажа за 23-ти май. Поканих бонбонски вкъщи, във Враца, за да отпразнуваме заедно денят ми. Не можех да си представя да е далече от мен тогава... Е, с някакви макар и крехки съмнения ще се чувства ли на място там, той все пак дойде. В петък стегнахме багажите и тръгнахме с колата. Последвалите два дни бяха повече от чудесни. Баща ми с огромен ентусиазъм ни посрещна, разгледахме всички по-основни забележителности на града, времето беше чудесно, а настроението - наистина празнично. Забравих да ви кажа, че след няколко години, в които все се лишавах от това, най-после събрах парички и без да ощетявам никой, най-накрая си купих фотоапарат... такъв какъвто исках. Направих и доста снимки и от няколко дни умувам как да ги кача в албум, който да мога да споделя с вас... Вие сте хората, които сякаш най-добре знаят цялата история около мен и Иван и мисля, че може би ще ви е интересно да ви покажа нас двамата " в действие". Разбираемо е, че той се оказваше доста по-често пред обектива от другите. Родителите ми се разбират чудесно с него. Надявам се в събота на спокойствие да кача снимките и да извадя от анонимност моето... мило. Защото той е такъв за мен. Последните няколко месеца сякаш всичко върви чудесно и спънките са по-малко. Открих, че сме много по-различни отколкото предполагах в началото и нямам и най-малка идея какво ни чака занапред, но днес мога да кажа, че ни е хубаво заедно и чувството е взаимно и дори изказано на глас от двама ни. Сега сме на етапа, в който той ми казва "Липсваш ми, миличко" и аз го чувствам с цялото си сърце така. Явно просто той има нужда да "узрее" за подобна връзка. Има ред неща, които все още липсват в картинката... но какво да се прави.

Прегръщам всички ви и пак ви благодаря за всички мили думи... Имах нужда от тях.

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 29, 2009, 16:29:18 »

Дени, мила, много се радвам за теб! За прекрасните дни, които сте изкарали и за взаимността, която чувствате след терзанията, които имаше ти в началото.
Искрено ти пожелавам през тази година, която е пред теб сега да се попълни пъзелчето с липсващите елементи и догодина по това време да си още по-щастлива от сега  give_rose
Хайдеее, давай снимкитеее  Girl_hide
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 29, 2009, 16:38:08 »

Деничка звездичка - с огромно закъснение Честит Рожден Ден !!!
Бъди винаги толкова позитивна , усмихната и обичана!!!Нека всяко твое желание , да бъде най- искренно мое пожелание!!!Милион целувки от мен и да знаеш че ми е домъчняло за  теб !!!!
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 30, 2009, 21:43:13 »

 Дени, аз също съм пропуснала твоя празник, нямам много време да се зачитам из форума blush Честито на много патерици give_rose give_rose give_rose
 Искам да ти кажа, че много ме разчувства историята ти, много се радвам за теб и ти пожелавам още много крачки напред с Иван smile
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines