Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:58:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38760 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 06, 2010, 14:13:08 »

И на мен ми е много криво и нервно без секс...ами много ми се иска, ама не ни рарешават...надявах се на последния преглед да попитам дали може, но се оказа, че моята лекарка беше в отпуск и ме гледа друг лекар и нямаше как... Въпреки, че милото го е шубе, ама много...изобщо не иска и да чуе, надявам се да ни разрешат, защото незнам как ще издържа толкова време...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 06, 2010, 15:14:40 »

Оф, ние сме на сух режим от месеци, то вече няма смисъл да кажа, че не се трае. Докато не родя ще е строго забранено, а не сме го правили от месеци....изпушваме!  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 06, 2010, 16:42:38 »

Докато не родя ще е строго забранено  blum


A и дълго време след това  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #78 -: април 06, 2010, 16:48:10 »

Лелеее,момичета,ако знаете и аз съм така!Такова желание не съм имала никога! pardon
А тази екстра сме я правили само веднъж и то в 3 месец и тогава бяхме едни бъзльовци и не беше очакваното!А и тогава нямах такова желание!После трябваше да се въздържаме малко и до сега е така!
Много ми се иска ,а не можем! nea
Дано беба се забави и да се отдадем на такива занимания в края на бременността,че и след това ще има период на въздържание!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 07, 2010, 08:05:06 »


A и дълго време след това  blum

Хахахах, Герчо...разби ми детските мечти!  funnytooth
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 07, 2010, 10:23:12 »

То и ние сме на сух режим, но мен ме е страх след прокървяването и нали съм отвеяна патка, все забравям да питам моята лекарка - разрешено ли е не е ли?  crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 07, 2010, 12:06:57 »

Рубин ами вас какво ви спира, не съм чела да си споменавала за някакъв проблем  Wink Ние на края вече му отпуснахме крайщата и по добре де че сега като гледам какво е... добре ще се заредихме така преди да родя че още му държи топло на моя мъж  funnytooth
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #82 -: април 07, 2010, 12:11:03 »

Gergancheto,блазе ви! tease
Ами в 4 месец имах зацапване и тогава ни го забраниха!Не че тогава имахме желание,бяхме толкова уплашени!
След това на скоро преди 2 седмици пак имах кафеникаво и тъй като сме и на магнезии от 4 месец до сега вклюючително и много ме е страх!Ама казвам на милото,че тул
к след около една седмица маи ще възобновим тези занимания!
Ти Гери преносваше,нали?Имам чувството че в такива ситуации това не помага,а когтао трябва да не се случва ще стане!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 07, 2010, 14:37:12 »

Ти Гери преносваше,нали?Имам чувството че в такива ситуации това не помага,а когтао трябва да не се случва ще стане!

Aми и аз не знам...термина ми излизаше по цикъл 8ми февруари, а по ехограф 20-ти януари, аз се движех по мерките от ехографа защото цикъла ми беше адски нередовен, родих на 26-ти, тъй че не знам преносих ли не преносих ли  Girl_hide Извинявам се на модераторите за  Offtopic
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 23, 2010, 05:56:31 »

На нас доктора каза ,че секс е ок , освен ако не се появи зацапване. Ние си правим и за сега да чукна на дърво всичко е ок. Иначе като бременна секса е още по-хубав, знам ли, хормони....
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 07, 2010, 15:35:08 »

Здравейте момичета, да се включа и в тази темичка, защото е интересна  girl_wink Аз съм вече в края на третия месец и да си призная много ме е страх да правим секс. Откакто разбрахме за бебето, не сме правили нито веднъж...... не че не ни се иска, дори напротив, аз напоследък само за това мисля (за таткото да не говорим, той не е спирал да мисли въобще  girl_wink), но просто много ме е страх да не навредим на бебето. Сега съм  решила като ми мине ехографът другата седмица и ако всичко е наред да пробваме  gu6 .
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 07, 2010, 17:47:38 »

Не се притеснявай , сексът няма да навреди на бебето и разрешен, освен ако докторът не ти е казал ,че трябва да се въздръжаш поради медицински причини. Говори пак с него за твое лично успокоение.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 08, 2010, 13:28:22 »

Албенчик, не се притеснявай толкова. секса време на бременност може да се прави ако няма болки, кървене, изрична забрана от доктора . но за твое успокоение скоро си на преглед попитай лекаря си.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 08, 2010, 13:55:27 »

Ха, аз съм писала последна в тая тема...преди толкова време  tease
Аз да си споделя малко и да поискам съвет, ако може.. Ако е имало вътрешни шевове, колко време трябва да се чака преди първия полов акт след раждането?

И друго, което много ме тормози  cray Мацки, имам си желание да се любим с Жоро и то голямо. Обаче умирам от страх..Буквално. Не знам защо така, дори първия път не съм се страхувала така, обаче сега е ужасно. То е като стрес, като фобия, че някой ще ме докосва долу, сякаш стреса от раждането - то тогава цялото отделение лекари всеки ме беше бръкнал за разкритие, после пък шевовете, и сега настръхвам при мисълта някой да ме пипа по някакъв повод. А не е липса на желание, разбирате ли, лягаме си, закачаме се, възбуждам се ужасно, нямам търпение да почнем и тъкмо като опрат нещата до там...и аз зациклям и се гипсирам от всякъде. cray
Дайте съвет, че не може така, моля ви се...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 08, 2010, 14:22:04 »

Хм Герчо една ракия няма ли да реши проблема  blum Шегувам се, не знам какво да кажа...мисля че с времето ще мине. Нашите "подвизи" от раждането до сега се броят на пръстите на едната ми ръка, но вярвам че ще мине и този период  Wink
Аз пък желание нямам, съвет? smile Сериозно никакво желание нямам, ама никакво.... като дърво съм  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines