Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:46:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38772 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 17, 2009, 10:40:23 »

Я каква темичка имало тука... heart
Та да се изкажа и аз по въпроса като вече съзстановила сексуалния си живот след раждането:[Мисля,че стана след около 2м. от раждането и то изцяло по моя "вина" =]Просто бях много сащисана и изморена,а за мъжа си мога да кажа,че ме желае дори повече от преди(той пречки никога няма щом се касае за цуни-гуни tease).Мисля,че като се сефирясах малко и като свикнах с това,което става около нас отново се сетих,че освен майка съм и съпруга.Иначе още от връщането си от болницата имах голям прилив на любов и нежност към мъжа ми,но имах сили,а и желание(пък и то и по медицински причини не можеше друго) само за гушкане.Сега обаче стига да не съм прекалено изморена пречки няма,а и мисля че това,че бебо спи в отделна стая и заспива рано много ни помага в това отношение.Аз поне не бих могла да правя секс в една стая с бебо(не че нещо разбира още,ама това са си мои някакви задръжки),мен даже кучето в началото ме смущаваше tease
Вярно,че сексът не е всичко и може би не е най-важното,но е доста важно нещо и обикновено поне единият от партнъорите не може без него и рано или късно липсата му го изнервя и води до намирането му в друго легло pardon
И определено съм на мнение,че фигурата на жената може да пречи само на нея и нейното подсъзнание за правенето на секс,защото ако мъжа е влюбен истински в нея,той ще я желае дори още повече след като е станала майка на децата му girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 17, 2009, 10:45:52 »

Ей Тонита ето това имах и аз в предвид.Браво много добре си го написала  give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 17, 2009, 15:07:54 »

Аз все още не съм раждала....но живот и здраве ще ми предстои догодина. Да ви кажа, ако килограмите при нас бяха определящи, то с Жоро от много време нямаше да сме се поглеждали. Аз за 3 години качих около 30кг заради едно лечение - той трябваше да ме остави тогава...Добре, че си ме обича такава  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 07, 2010, 14:19:35 »

Мене не ме кефи сега , само внимава един такъв и въобщеее. Пробвахме няколко пъти, наскоро пак, ама не - на мен не ми харесва това, че нямам пълна свобода и мерак нямам тъй че...
Явно при всеки различно, но чесно казано за мен точно подобие на секс какато казва Феникс  blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 07, 2010, 14:43:36 »

Аз да се оплача....на нас от два месеца ни е забранено....ниско ми била плацентата и лекарката не дава. А пък пусто....на нас ни се иска бе....хора, мн ме е срам, ама да си кажа - като невидяла съм, не мога вече, иска ми се и трудно се удържаме....Сигурно гадно звучи, бебо е най-важен, да не ме разберете погрешно, търпим си и си траем, ама ми тежи и имах нужда да го споделя с вас....
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #65 -: януари 07, 2010, 15:02:27 »

Бебче,спокойно мила!Аз съм същата!Много ми се иска!Особенно от последния месец!Ама и при нас проблема е с ниската плацента!И тази забрана е от 3 седмици!А преди това да сме го правили точно 1 път!И причината беше страхливия тати! pardon
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 07, 2010, 15:33:31 »

И както се казва - забранения плод е най-сладък.
На нас не са ни казвали че не може, ама и ние не правим. Сигурно ако ни забранят и ще ни се прииска  sarcastic
На мен сякаш ми се приисква понякога, ама то все по едно такова никакво време  pardon А пък татито все ми казва в едни такива моменти......и нещо не се нацелваме за сега
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 07, 2010, 15:35:06 »

Лени, и аз не съм имала мерак сега към 6ти месец имах ама после не ща, че голямо наместване беше, аз не обичам такива нагласени неща,а  тук място за импулсивност няма - хиххи.
Има време хормоните да си кажат тяхното. Ма сега като станах китообразна хептен не ми се ще  blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 07, 2010, 15:38:09 »

Абе чакам ги аз тези хормони, че да видим кога ще ме прихванат....
Днес след прегледа, като се успокоя , пък и имаме един празник (освен че милото е именник ) може и да ми стане любовно  blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 07, 2010, 15:40:49 »

На мен сякаш ми се приисква понякога, ама то все по едно такова никакво време  pardon А пък татито все ми казва в едни такива моменти......и нещо не се нацелваме за сега

Ние се "нацелихме" има няма 5 пъти за цялата бременност  funnytooth

Вярка и при нас е така...ми то едно наместване братче, то се почва - така добре ли е, не, не чакай малко да се преместя в ляво ...  blum И е едно трътлявчене и едно сковано и режисирано, никак не ми допада. А ми се поприисква от време на време, ама си ми се иска такъв какъвто беше преди бременността  Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 07, 2010, 15:43:20 »

Хихихих, Гери - точно казано, смятай щом и на него му писва тва наместване, а аз ставам като ония кукли братче само чакам - хахахахах
Иначе и аз имам  мерак ама не за тоз тип дървен и режисиран секс, а сега и като почне да рита това малкотото и аз поняога прихвам да се смея и моя почва да се блещи  tease кво ли си вика -аз се мъча тука кефа да и правя, тя се хили като пача  pardon ми ние сме 2, кво да направя, хихиххи
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 07, 2010, 15:48:24 »

Хихихих, Гери - точно казано, смятай щом и на него му писва тва наместване, а аз ставам като ония кукли братче само чакам - хахахахах
Иначе и аз имам  мерак ама не за тоз тип дървен и режисиран секс, а сега и като почне да рита това малкотото и аз поняога прихвам да се смея и моя почва да се блещи  tease кво ли си вика -аз се мъча тука кефа да и правя, тя се хили като пача  pardon ми ние сме 2, кво да направя, хихиххи
funnytooth funnytooth funnytooth много ме разсмя, колегите ме изгледаха странно чак
Явно това и мен ме очаква ..... ама кво да се прави
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 07, 2010, 15:58:14 »

Ние пък/и аз на всяка манджа tease/През цялата бременност не сме правили нищо blushМаслинка има като теб спокойно не си сама  blum
Мойто мъж не искаше,аз исках,но постепенно свикнах с идеята,4е той не иска,док ржзрфешаваше даже ми го препоръ4а crazy
Той моя 4овек никога не е бил активен и може би за това ми се струваше пове4е от нормално да се дърпа по време на бременността.Но не да кажем да му се иска,пък да го е страх.Категори4но отказваше.
Като родих пак същата история.Нохора всякакви.Щом няма проблеми и ви е разрешено и се 4увствате добре,съвета ми е да го правите.Малко тъпо зву4и,но ли4но на мен ми се струва,4е това/липсата му де/отдале4ава съпрузите един от друг и в един момент дълго след като се роди бебето запо4ваш да си мислиш,4е щом 'няма нищо'зна4и е напълно нормално.Пък нека да греша
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 07, 2010, 16:02:10 »

Нас не ни отдалечава това, че правим много малко секс сега -изобщо дори  nea
Ние самите не щем подобен секс - смешен. Сега може да има хора, които сега им е най-хубавия секс, за нас определено сега е нещо смешно  blum Поддържаме огъня от човешка гледна точка, ама не е както трябва да бъде  smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 07, 2010, 16:53:12 »

Веронка, и ние така....поддържаме огъня, но не с тези дърва, с които ни се иска, така да го кажем. Нашия бъдещ тати пък учудващо не го е страх...докато почне...после се почва едно "добре ли ти е...как е бебо....да не те боли...така удобно ли ти е...", на мен пък ми става смешно....То забавното е, че ми се появи гъдел на някои места, дето преди ми бяха..хмм...ерогенни зони....и е мн сконфузно и смешно, милото знае примерно къде ме възбужда да ме целува....и като почне, аз се нацепвам да се хиля като тиква и докато обясня, че нищо смешно не прави, просто мен там вече не ме възбужда, а ме е гъдел, минава време на мусене....
Ами...аз таковата... blush Благодаря за подкрепата, днеска нещо ми избиха бушоните явно и мн ми беше криво от липсата на секс....
Благодаря момичета!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines