Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:34:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексът по време на бременност и след раждането на децата!  (Прочетена 38775 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 09, 2008, 08:59:45 »

Ами ние и до сега правим секс при всеки удобен случай  blush ,ест. не е същия като преди и е по рядко,но пък все пак съм бременна и трябва да се съобразяваме,мисля да си изкараме така до края и след като се роди бебка,всичко да си тръгне по старому даже и по-хубаво  любов заедно
За нас с мъжа това е много важна част от живота ни,която ни кара да се обичаме ощее повече  heart
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 09, 2008, 09:21:30 »

И аз мисля да не го спираме,а то няма и как да стане  blush ние просто се обичаме,а когато двама се обичат ,те се желаят любов заедно по време на бременността,не сме ограничавали,само дето е малко по-различно,но сменяш позите удобни за теб и готово girl_wink След като се роди бебка незнам до каква степен ще съм изтощена или ще имам време,но съм сигурна,че пак ще намерим време за ЛЮБОВ heart heart heart
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #17 -: септември 09, 2008, 19:06:41 »

Не сме спирали да правим любов през бременноста ми малко позатихнахме след секциото но сега всичко си е с пълна сила blush Детенце не ни е проблем ....обаче зорките очи на баба му ....за какво ли доиде ама нейсе.... Та на въпроса за секса то си е нещо естествено а след като и двамата имаме желание въпреки поразпуснатат ми фигура ....да се възползваме от момента! Даите идеа къде да дяна бабата:))
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 09, 2008, 23:21:54 »

...... Детенце не ни е проблем ....обаче зорките очи на баба му ....за какво ли доиде ама нейсе....
 ...... Даите идеа къде да дяна бабата:))

funnytooth laugh sarcastic laugh
Ами къде ли , прати я до магазина , сложи ключа от вътрешната страна на вратата и готово   pleasantry
Лошо е така наистина... blush

При нас имаше съвсем леко затишие след раждането , после всичко си стана като по старому  good
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 10, 2008, 09:28:45 »

На нас секса ни куцаше малко след раждането но след като се пооправиха хормо0ните всичко си е ок...че и по-хубаво отпреди!Малко но качествено! danceg danceg
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #20 -: септември 10, 2008, 12:11:56 »

И при нас е по-хубаво от преди, но пък много рядко се случва blush blush blush
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #21 -: септември 15, 2008, 14:18:52 »

Баба ли.......а я кажете аз къде да дяна майка, баща и баба!!!!?????

Истината е, че в началото много се притеснявах, но сега не ми пука от тях.....това е нещо нормално и няма защо да ни е срам. Слава богу след пет години такъв живот скоро ще се местим самостоятелно.

А относно секса повреме на бременност. Ние го правихме с мъжа ми и като бременна....разбира се по-внимателно и не супер в началото и както супер в края на бременността, когато е рисково. Но иначе това е положителна емоция, която е полезна за бебето.

След раждането малко застой и после постепенно всичко се възвръща.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 15, 2008, 17:26:21 »

Да се изкажа и аз. girl_wink
С креватните упражнения pleasantry не спряхме нито по време на бременността, нито след като родих. Дори докато бях бременна толко често ни се случваше, че на моменти се замислях как ли е бебо вътре. blush
След като родих (секцио), се въздържахме  pleasantry girl_wink само 2 седмици и след това пак продължихме по старому.
Не мисля, че детето е причина сексът в една връзка да изчезне. nea Ако се обичате - за всичко се намира врене и място. good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 19, 2009, 08:12:41 »

cray cray cray
Ох сега аз нали съм си директна и .......
Толкова ми се прави секс,че 2 не виждам,а и на мъжо също,но всеки път,като решим да правим и малкта почва да реве...ей все едно разбира това дете какво сме намислили..и всичко си остава така наникъде  sad И даже води и до караници....просто и на двамата ни се иска,нооо ...и умората е друг фактор и вече незнам,обстановката е страшно изнервена .....  diablo diablo diablo
Как да се справя незнам  cray cray cray
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 23, 2009, 18:11:20 »

Такаааа,да се включа и аз в тази темичка blush
Ами и ние вече въдстановихме нашия любовен живот pardon и да си кажа че нищо не се е променило  judges Аз понеже си и имах опасения,като всяка мама предполагам,че няма да ме намира за атрактивна милото...Но той продължава да си ме дебне на всеки ъгъл,както и преди blum
Та така-много си е хубаво...а и аз направо не издържах вече blush blush  Хормони pardon
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 16, 2009, 11:09:24 »

Уж поразгледах ама не видях такава тема, а и не съм срещала. Явно много срамежливи има  tease. Аз като я пускам не си мислете, че съм умряла за секс  -хахахах, напротив  nea мога и 9те месеца да си
 ги изкарам без  blush.
Но от чисто любопитсво и инфромираност ми се ще да споделите как я карахте  smile
Аз моя го измъчих вече 4 месеца, имаше скоро някъв опит че то направо ужас толкова време, ама не съм възхитена чак толкова, да не говорим че постоянно си мисля за състоянитето си  -хахахах. Не ви карам цветно да разказвате, а какво мислите, как сте се чувствали - всмисъл имали ли сте желание или не и такива работи.
Аз да ви кажа преди още да помисля за забреняване все си мислех, че не трябва. После като почетох и се поинтересувах разбрах, че ако е нормална бременността - няма проблем, но въпреки това ми е  huhhuh.gif
 Мъж ми не се притеснява от това че съм бременна - човека знае, че не е болка за умиране - четох за мъже, които се притесняват.
И така - при вас как е? Kакво мислите за секса по време на бременност? Покачи ли се либидото ви или напротив?

Ей и не се срамувайте ей -недейте само да надничате  funnytooth
« Последна редакция: ноември 16, 2009, 11:31:21 от Вероника » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 16, 2009, 11:39:43 »

Верче и моя мъж не се притеснява  Wink Определено е доста по рядко от преди. Ми не се чувствам комфортно и това е, общо взето всеки път в който сме го правили по време на бременността е било за да зарадвам мъжа ми, на мен не ми е било до това, но си го налагам заради него. Е сега, ако е болезнено или забранено от докито няма да го направя  good Но през първия триместър бях способна да заспя като си стоя права, какво ли остава като легна  Wink Сега ми понатежава корема, та общо взето през втория триместър беше каквото беше  blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 16, 2009, 11:40:57 »

сега може и да ми се смеете ама ние секс през бременноста не сме правили blush blush дали има и други като нас crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 16, 2009, 11:44:43 »

Еее мислех да трия темата, че ме хвана срам  blush
Герчоо и аз като тебе, никви такива дето ги чета че ти се повишавал мерака и дърн дрън, ама мъж ми горкия кво да го правя- леле дано не го прочете, че няма повече да иска
А иначе си права, че то 2-рия триместър си остава най-добрия за такива работи. Абе и аз не мога пък и тва е -като не разполагам само аз с тялото си не мога да се отдам на такива ласки  -хахаха  funnytooth еми тъй де  pleasantry
♥maslinka♥ Ама хич няма да ти смея щото и аз мислех че така ще я карам  blush ама се смилих иначе никъв секс 1 година братче, то и без това месеца в който забременях беше голяма суша и за тва викам айде да видя кво е, че една тука ми обясняваше колко било хубаво  huhhuh.gif
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 16, 2009, 11:49:39 »

Абе хубаво, кое да му е хубаво, малко или много имаш един страх да го наречем, то не е тоно страх, ама все се притесняваш да не му навредиш, да не натиснеш някак (бебето, не мъжа)  blum Та де да знам, няма как да ни е по хубав секса при условие че има някакви неща с който трябва да се съобразяваш, да е само в определени пози примерно  Wink Не е ли си да се развихриш  spiteful
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines