Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:20:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tasty - 20.06.2009  (Прочетена 90506 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 02, 2009, 10:56:59 »

Хубави са и много нежни. На мен ми допадат повече бутониерите с перличките и гривничките без златните които са. А ако сложиш на гривните 5 кали вместо 3 да покрият ръката, а да не са само от едната страна дали няма да стане, все едно 5-те да образуват нещо като цвете crazy не знам как го обясних. Или ще са много huhhuh.gif или 3-те да са по в средата? и да, ако има и там златни листенца ще е супер
« Последна редакция: юни 02, 2009, 10:58:43 от mucito » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 03, 2009, 11:25:48 »

Ето както обещах качвам костюма заради, който са големите терзания. Милото не пожела да го облече снощи защото беше много изморен, че прави ремонт, но съм го снимала с и без вратовръзката от която откачам. Това е със вратовръзката, която просто....


* P6024036.jpg (61.67 KB, 1500x1125 - видяно 175 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 03, 2009, 11:26:47 »

и това е само с ризата.
В момента дилемата е дали да сменим само вратовръзката или да сменим и ризата с някакъв друг цвят. Това според вас връзва ли се на златната украса на ресторанта и въобще младоженеца трябва ли да се връзва с украсата на ресторанта?


* P6024038.jpg (64.64 KB, 1500x1125 - видяно 170 пъти.)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 03, 2009, 11:33:51 »

Миличка, според мен и костюма и ризата много си пасват едно с друго! Не ги сменяй! Много изискана и необичайна комбинация. Обаче вратовръзката е... girl_impossible
Не зная от къде сте го взимали.. обаче - бих могла да те пратя в някой магазин на FRANT. Имат просто приказни вратовръзки. Ние взехме от там и ризата и вратовръзката на милото. Дадоха ни добри, адекватни съвети и бяха много мили. Цената на вратовръзките им са 25лв. Знам за 2 магазина - единия е между Попа и Славейков, като вървиш към славейков по трамвайните линии магазина ти се пада в дясната страна на улицата. А другия е отстрани на Съдебната палата, там дето минават трамваи 10,12... в ляво е магазина като тръгнеш от Съдебната палата към пл. Македония.
Стискам палци! smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 03, 2009, 11:56:03 »

Момента с вратовръзката го изпуснах защото ходих да зяпам разни работи и ни набутали тая полудях в къщи като я видях. От Андрюс са нещата. И там има хубави вратовръзки ама защо ни набутаха тази не знам girl_wink Къде на съд. палата нещо не разбрах точно срещу нея на Алабин ли
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 03, 2009, 12:02:31 »

Ох, ама и аз едно обяснение съм изпраскала... smile
Начи.. или е на ъгъла на Алабин и Цар Асен, или на следващия - Алабин и Лавеле.

А защо пък не опитате да смените вратовръзката в магазина от където сте купили нещата? Мисля, че биха направили този жест ако обясните каква е ситуацията.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 03, 2009, 12:09:23 »

Милото не иска да ходим, щото щом сме казали че я вземаме значи не можело да я сменяме  sad
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 03, 2009, 12:14:25 »

Мале, вярно не пасва въобще вратовръзката на ризата  girl_impossible
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 03, 2009, 12:15:15 »

Милото не иска да ходим, щото щом сме казали че я вземаме значи не можело да я сменяме  sad
е що пък да не можа да се смени, я тайно я гепи и я подмени  girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 03, 2009, 12:15:46 »

е като ви разправям Wink Сега още се чудя дали да сменим само вратовръзката. Тая риза трябва да отива на златната украса, а?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 03, 2009, 12:34:49 »

Ох, сега като те чета се сещам какъв рев дръпнах, че костюма на милото е тъмно син, а не черен и как няма да отива да украсата..  blush Представяш ли си.... Сега всичко ми изглежда така нелепо.
Всъщност всяко нещо може да се съчетае с друго ако му се прибави аксесоар.
В твоя случай пък изобщо няма място за притеснение! Освен това най-важното е младоженеца да е в тон с теб..А нещото, което обичайно връзва дрехите на двойката са булченския букет и бутониерата. Това е според  мен всичко, което е нужно, за да сте в тон.

Ох, толкова нерви и усилия хвърляме всички, за неща, които никой от гостите няма да забележи. За тях вие ще сте НАЙ-НАЙ-НАЙ-красивите, вярвай ми! give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 03, 2009, 12:37:35 »

Яхххуууу - луди булки tease Спокойно!!! Ризата ще ти се върже супер на златното good Ама вратовръзката наистина трябва да я смените pardon

Ble6tu4ka - я без рев, че beating Като сложите връзка в подходящия цвят или риза или елек - Сичко ще се върже give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 03, 2009, 12:48:30 »

Абе и майка ми така ми вика я стига се притеснява за детайли дето никой няма да забележе, ама нали го правим заради себе си и искаме да ни е хубаво smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 03, 2009, 14:00:17 »

tasty , не се шашкай толкова. Вратовръзката не отива никак наистина, а костюма бял ли е или сив? Той верно е много светъл, аз мислих, че е по-тъмен (веднага си сменям мнението в другата тема), ако искаш да запазиш ризата, вратовръзката в никакъв случай не трябва да е тази. А за украсата- не мисля, че трябва задължително младоженеца да се върже с нея, по-добре в букета ти да има някакъв такъв цвят и бутониера му.  И няма страшно - щЕ ВИ Е ХУБАВО!!!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 03, 2009, 14:18:31 »

Сив е. Много светло сив smile но не е бял
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines