Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 04:18:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tasty - 20.06.2009  (Прочетена 90152 пъти)
 
mili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #330 -: юли 29, 2009, 12:54:01 »

Невероятна цена за тази прекрасна рокля smile Wink
Активен
denki6a
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #331 -: юли 30, 2009, 08:18:12 »

Да, наистина много добре звучи и ти стои страхотно и албума ти е пълен с толкова много емоции, че просто нямам думи. Личи си че си била истински щастлива и мъжа ти е голям образ  Bravo
Активен
tedi_medi
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #332 -: юли 30, 2009, 08:41:22 »

Наистина и роклята е страхотна и албума, и от теб самата лъха толкова много положителна енергия рядко срещам такива хора smile Ние сме с вас и дано  и дано да станете албум на месеца smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 30, 2009, 13:33:41 »

Благодаря ви момичета, много сте милички smile Ох, тези дни съм полудяла от задачки и не мога да смогна да ви отговоря.
Наистина бях страшно усмихната в деня на сватбата, но аз и по принцип съм си де, но просто като си щастлив то си идва от само себе си.
Сигурна съм, че всички ще сте страхотни булки и също няма да ви е трудно да се усмихвате  Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 30, 2009, 14:19:20 »

Относно албума ви, той ми е фаворит и съм го номинирала за албумче на месеца, големи сте сладури Bravo Искам да ти се извиня, но изплагиатствах текста от гръбчето на етикетите ви, пасна идеално на винчето за родителите ни. Направо ги трогна до сълзи. Надявам се да не е проблем give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юли 30, 2009, 14:27:52 »

Що за странни въпроси ми задаваш smile Разбира се, че не е проблем. Големи сладури сте били. Чакаме снимки  give_rose
Активен
veneciq
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #336 -: юли 30, 2009, 15:07:48 »

Tasty, роклята ти е невероятна smile Това две рокли ли са или е точно както аз искам да става къса и дълга. А аз сега виждам албума Ви направо е страхотен, че как няма да сте номинирани за албум на месеца smile  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юли 30, 2009, 15:19:11 »

Veneciq, мерси много  give_rose.
Роклята освен, че аз много си я харесвах ми беше и дяволски удобна smile Просто винаги съм си мечтала да се омъжа с рокля, с която да мога да танцувам. Една рокля е. Моделиерката е на Аз и ти и още преди почти година, та ако не и повече аз и обясних какво бих искала като рокля и тя го измисли и го пусна като модел.  Невероятно удобна е. Долните два пласта се махат с връвки иначе е една рокля. Аз с и я взех от Милена Асеновград защото незнайно защо при представителите на фирмата роклята беше много по-евтина, но пак ми я шиха в Смолян, просто я купих през Милена. Другото удобство беше, че въобще нямах нужда от сутиен за нея. Страхотно се чувствах и още на второто хорце я направих къса smile Модела се казва Биляна  good на фирма Аз и Ти Wink
Благодаря и за милите думи за албума smile
Активен
veneciq
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #338 -: юли 30, 2009, 20:30:29 »

И аз благодаря много за изчерпателната информация за роклята и си запазвам правото пак да те тормозя smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 20, 2009, 16:12:24 »

Нямаш проблеми да ме тормозиш винаги, когато пожелаеш smile
 
А ние днес правим 2 месеца като семейство Димитрови. Семейния живот май е прекрасно нещо  yahoo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 20, 2009, 16:15:06 »

Честито 2-ро месече семеен живот! give_rose
Пожелавам ви семейният ви живот да е изпълнен само с радости и щастие!

Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 28, 2009, 09:03:37 »

Мерси слаурани да ви се връща smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: септември 14, 2009, 21:59:17 »

Здравейте! Аз влизам първо малко виртуално да почерпя за именния ден!  drinkz Сега се връщаме от ресторантче, раничко, че утре е работен ден Wink
И да споделя малко емоции. Днес се навършва точно една година от както получих супер романтичното предложение да стана съпруга на милото ми мъжле.  Точно в 12 ч на именния ми ден милото ме заведе на Царевец, бяхме в Търново за почивните дни. Върхът беше отворен, което много ме учуди и осветен, не знаех защо, но пък и не попитах. В последствие се оказа, че милото се беше погрижило за това. Нямаше звук, защото беше преценил, че в звука няма романтика и правилно tease Разхождахме се, а аз тъкмо започвах да мрънкам, че ще завали, когато той ми каза седни да си починеш малко. Тогава седна до мен, извади от джобчето си пликче с калинки, а от него червена лъскава кутийка от която севтна пръстенчето ми и със супер невинен поглед ми каза "Бебе ще се омъжиш ли за мен?" Това е прекрасен момент от моя живот и пожелавам на всяка да изпата такова усещане просто е невероятно.
Утре може да кача малко снимчици! girl_wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 15, 2009, 09:12:41 »

 Bravo Много романтично предложение give_rose
Честит имен ден миличка, макар и с закъснение. Пожелавам ти много здраве, щастие и любов.


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 253 пъти.)
Активен
veneciq
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #344 -: септември 15, 2009, 12:28:48 »

о, наистина страшно романтично!
Честита годишнина и много много години семейно щастие!!!! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines