Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:28:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tasty - 20.06.2009  (Прочетена 90041 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 21, 2009, 08:25:01 »

Мерси миличка smile
Тези дни ще кача и другите неща просто са на склад в квартирата ми, в която в момента стои само багаж smile
Ангелчетата символизират чистотата на любовта, това го реши милото smile
Диаметъра на пръстените е 5 см smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 21, 2009, 09:14:48 »

Менчетата са много скъпи.. все за по към 40 лева ги гледам  sad. В етнографо-боклучаро-подаръчните магазинчета ги има. Обаче са греда, според мен, с тая цена. Няма ли от кого да вземеш някак си.. и нямат ли в ресторанта?

Земи си една японска торта от Романса, тя на мене ми беше второто желание!  girl_wink

Сепаретата ще станат супер, не ги мисли, ако ще да не е много по мярка и по кройка калъфката, те не са така призракообразни като столовете и няма да стои грозно. А ако станат хубави калъфките, току-виж баш сепаренцата станат най-красивия акцент.  give_rose Така си мисля аз..
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 21, 2009, 09:34:36 »

tasty, аз мога да ти дам менче  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 21, 2009, 09:56:25 »

Благодаря smile
Първо ще строя нашите ако могат да намерят някъде у баба ми изостанало старо и ако не тогава ще помагате  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 21, 2009, 11:06:08 »

Сега големия тормоз са бижутата. Не зная какво да правя тъй като аз нося само едно синджирче от сто години и не мога да слагам бижута различни от злато. Часовника ми е златен, обици, гривна, всичко и сега когато трябва да се купуват бижута ако трябва да купя златни са ..600-700 лв за бижута, които ще сложа един ден, и не знам sad
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 21, 2009, 13:05:17 »

Честита темичка.
С интерес ще следя какво става тук и ще очаквам да разказваш постоянно какво се случва около теб smilesmilesmile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #36 -: май 21, 2009, 13:17:40 »

Сега големия тормоз са бижутата. Не зная какво да правя тъй като аз нося само едно синджирче от сто години и не мога да слагам бижута различни от злато. Часовника ми е златен, обици, гривна, всичко и сега когато трябва да се купуват бижута ако трябва да купя златни са ..600-700 лв за бижута, които ще сложа един ден, и не знам sad
Единия вариант е да вземеш на заем от някоя приятелка/сестра/братовчедка. И без това има поверие на сватбата да си с нещо старо, нещо и синьо и нещо назаем  girl_wink
Другият вариант, но трябва първо да пробваш дали кожата ти ще понесе, е да си купиш имитационна бижутерия, има невероятно красиви неща!!!!!!!!!!!!!!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 21, 2009, 13:20:42 »

Единия вариант е да вземеш на заем от някоя приятелка/сестра/братовчедка. И без това има поверие на сватбата да си с нещо старо, нещо и синьо и нещо назаем  girl_wink
Другият вариант, но трябва първо да пробваш дали кожата ти ще понесе, е да си купиш имитационна бижутерия, има невероятно красиви неща!!!!!!!!!!!!!!
Не мога с имитационна бижутерия, изривам се в рамките на 10-15 минути  cray
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 21, 2009, 13:22:48 »

tasty, аз реших този проблем като си купих на Swarovski бижута - не са много скъпи и силно се надявам на две неща - да не се обрина от тях, понеже ми се е случвало да се обрина и от сребро дори на врата. Тези са бели - с родиево покритие, което е на бялото злато покритието, до колкото аз знам. И другото нещо, на което се надявам е да си ги нося после  pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 21, 2009, 13:24:32 »

Алкохола вече е строен в къщи smile Сега изрязваме етикетите и трябва само да ги залепим.
Много ли са малко ли са толкова сме взели:
74 бутилки от по 0,5 литра ракийка 25 годишна уникална  drinkz
24 бутилки по 1 литър водка
48 бутилки бяло вино по 24 бутилки Мускат и Шардоне
18 бутилки маврут
Бирата предстои да бъде купена
2-3 бутилки мартини
2-3 бутилки бейлис
като последните две питиета смятам да оставя на масата до фонтана с шоколад защото смятам, че няма нужда да има на всяка маса, който иска ще казва на сервитьорите и те ще сипват.
Мисля да вземем и 0,75 мл на човек безалкохолно и 1,5 литра минерална вода.
Сокчета за децата и може би 2-3 стека Шарк.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #40 -: май 21, 2009, 13:25:51 »

Ами тогава вземи назаем, ако не ти е неприятно (ще си ги почистиш със спирт за по-хигиенично).
А ако и това не ти допада, може да намекнеш на някой от гостите, че подаръкът ти може да е под формата на бижу. По принцип много хора предпочитат да подаряват злато за сватба, защото е хем материално, хем остава за спомен (за разлика от парите).
А и то зависи какви точно бижута искаш. Някое по-нежно колие или синджирче с перличка и обички с перличка (има такива златни) не са мног скъпи - в смисъл доста под 600 лв, със сигурност  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 21, 2009, 13:26:03 »

tasty, аз реших този проблем като си купих на Swarovski бижута - не са много скъпи и силно се надявам на две неща - да не се обрина от тях, понеже ми се е случвало да се обрина и от сребро дори на врата. Тези са бели - с родиево покритие, което е на бялото злато покритието, до колкото аз знам. И другото нещо, на което се надявам е да си ги нося после  pardon
Много добро решение трябва и аз да ги погледна, защото аз и сребро не мога да понасям. Само злато и платина DANCE Милото вика ама знаеш към какво да си алергична значи  bouncinggirl
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 21, 2009, 13:27:09 »

Ами тогава вземи назаем, ако не ти е неприятно (ще си ги почистиш със спирт за по-хигиенично).
А ако и това не ти допада, може да намекнеш на някой от гостите, че подаръкът ти може да е под формата на бижу. По принцип много хора предпочитат да подаряват злато за сватба, защото е хем материално, хем остава за спомен (за разлика от парите).
А и то зависи какви точно бижута искаш. Някое по-нежно колие или синджирче с перличка и обички с перличка (има такива златни) не са мног скъпи - в смисъл доста под 600 лв, със сигурност  good
май ще поогледам  girl_wink
пък може и на заем много си права  danceg
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 21, 2009, 13:29:17 »

Милото вика ама знаеш към какво да си алергична значи  bouncinggirl

 funnytooth И на мен така ми казва  tease

Може да видиш в галерията ми какви взех аз - 400лв ми излязоха обици и колие общо.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 21, 2009, 14:12:18 »

За бижутата - на мен ще ми даде една приятелка перли назаем. Но може би само обици, защото имам годежно pleasantry колие от свекървата и сигурно трябва да съм с него. То е злато и перли.

Друго което ми идва наум е, познавам една мацка, която прави бижута от полускъпоценни камъчета, мъниста и стъкло. Стават уникални. Тя ми е правила сценичните бижута. Те имат корда. Ако са само естествени камъни, перли и стъкло, което е оцветено при производството му, не би трябвало да предизвикат алергия. Могат да станат толкова скъпи, колкото искаш.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines