Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:45:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tasty - 20.06.2009  (Прочетена 89539 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 20, 2009, 11:07:00 »

Това са пръстените за салфетките smile


* prusteni.jpg (35.05 KB, 147x111 - видяно 2934 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 20, 2009, 11:17:58 »

Подаръците на гостите в полуготов вариант ангели. С шаферките им лепихме лентичка с имената ни и сърчице, следва опаковането им едни торбички smile


* angelite.jpg (73.38 KB, 220x215 - видяно 2922 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2009, 11:20:59 »

Ето го ангела в торбичката smile


* angel i torb.jpg (70.96 KB, 267x200 - видяно 2914 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 20, 2009, 12:13:29 »

Малииии много са хубави и злетни тия работи  heart ! А торбичките за ангелчетата откъде са?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 20, 2009, 13:27:51 »

От Илиенци. Имам около 50 останали мога да ги дам на някого ако му харесват и има нужда smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 20, 2009, 15:39:20 »

Абе ще видя аз смокинови ли са зелените по Илиянцито и току-виж осмокиня твоите с по една панделка.. мерси за предложението girl_wink. Щото аз вчера се ъмбицирАХ да правя бонбониери за неженените момичета.. и като видях твоите подаръци, tasty, направо.. люта завист ме обзе (мноо яко изглеждат, сега, какво да направя, прищя ми се, то човещинка) .. ама още не съм споделила с половинката. А и не съм погледнала захаросаните бадемчета как вървят.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 20, 2009, 15:41:16 »

В момента имаме доста сериозен проблем. Имам четири големи шаферки - най - близките ми приятелки, които са решили да бъдат облечени в златни рокли за да бъде всичко в унисон. Въпроса е следния къде могат да намерят златни рокли, или добра шивачка да им ги ушие. Сега покрай баловете по магазините с официални тоалети просто са полудели  shok обикновенна рокля с два три шева и 290 лв просто ад ....
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 20, 2009, 15:48:07 »

tasty, а те еднакви рокли ли искат? Понеже ако са еднакви - определено ще трябва да ги шият, не виждам как ще намерят 4 готови еднакви (то знае ли човек, но ... )
Обаче, има нещо друго - те реално баловете започват сега и ще свършат до 7-10 дни - т.е. роклите са ушити/купени вече.
После по магазините ще им останат сума ти непродадени бални роклички, които могат много добре да минат за шаферски. Златното си е стандартен цвят за такива, така че мисля, че няма да им е трудно и готови да намерят, току виж и някоя промоция хванали, най-много да не са съвсем еднакви  pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 20, 2009, 16:10:41 »

ами и аз на това се надявам smile Защото направо е безумие да се дават толкова пари за рокля   nea
А иначе сега представих на шаферките списък с всички жени, които ще присъстват на сватбата, съответно и координати и те сериозно са се заели с организация на моминско парти  yahoo, аз казах, помолих да е само една седмица преди сватбата, че да отселеем  funnytooth
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 20, 2009, 16:13:32 »

Абе ще видя аз смокинови ли са зелените по Илиянцито и току-виж осмокиня твоите с по една панделка.. мерси за предложението girl_wink. Щото аз вчера се ъмбицирАХ да правя бонбониери за неженените момичета.. и като видях твоите подаръци, tasty, направо.. люта завист ме обзе (мноо яко изглеждат, сега, какво да направя, прищя ми се, то човещинка) .. ама още не съм споделила с половинката. А и не съм погледнала захаросаните бадемчета как вървят.
Много благодаря мила! Ако трябва ще помагаме. Ще ти ги дам няма да си ги слагам в буркани  :bouncinggirl:стига 50 броя да ти вършат работа иначе са много нежнички smile
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 20, 2009, 16:57:13 »

Честита темичка и от мен, мила tasty  give_rose

Пожелавам ти много спокойствие и радостни моменти около последните дни на организация Wink

Всичко, което показваш е страхотно  good всичко, до най-малките детайли!!! ... аз даже не се бях сетила за пръстени за салфетки, биха стояли много изискано...
Нямам търпение вече Големия ден да дойде и да гледаме снимки след това Wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 20, 2009, 17:57:13 »

Tasty-  този пръстен за салфетки е страшен направо. Bravo Bravo Bravo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 20, 2009, 18:14:49 »

В момента водя люти преговори с фирма за Дринк енд Драйф за да извози препилите гости след това  yahoo
Пръстените за салфетки ми дойдоха като идея от това, че поканите са ни папируси  smile И тормоз на Силвенцето от Виолет да прави и това smile
Ще имам нужда от малко помощ за сватбеното меню. Чудя се и затова масите да не бъдат с номера, а с имена на интересни забележителности по света.
Направих номер за колата с надпис Младоженци, но ако някой има опит как точно се закрепя ще се радвам да го сподели smile
Направила съм и папирусчета с късметчета на всеки гост, които ще се подредят незнам къде ще каже и ще ги подреди Ива от Романтика.
Пиафлорките на масите ще бъдат със златна свещ в средата, свещите купих от джъмбо, а пиафлорите ще направят шаферките в деня преди сватбата smile
Тези дни ще пусна снимки и на другите неща.
О, халките са от Сара Трейт сетих се, че никъде не съм писала за тях, но незнайно защо винаги като ги снимам излизат много странни снимките, ще опитам да направя по-хубава снимка.
Сега говорих с ресторанта, преди около 20 дни се установи, че за нашите гости няма да минем без едни сапарета там, но от агенцията за украса, казаха, че ще ми ушият специални бели калъфи за тях, че щях да полудея какви са червени хич не се връзваха с останалата част.
От къде да си намеря менче някой има ли идея. Нямам си и бокал още и питите не са поръчани.
Ох никак не зная каква да е тортата като вид в Романса иначе съм избрала украса, горе долу smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 20, 2009, 18:17:46 »

Менчета има в сувенирните магазини в подлеза на ЦУМ.  smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 21, 2009, 08:21:45 »

Ох, аз къде съм бляла, че не съм писала тука,  не знам..  blush

 yahoo Пу за мен!
И аз тъй много съм впечатлена от всичко... еххх... още повече, че нещицата едно по едно съм ги виждала разхвърляни по тематичните раздели тук, обаче тъй събрани на едно място... Ех, красота, красота!  heart
Това с ангелчетата обаче не го знаех... злато и ангели... ммммм.. Супер идея просто!
Криси, ангелчетата - амурчета ли символизират?smile

И имам един процедурен въпрос за пръстените за салфетки... Какъв им е диаметъра? Че мисля да правя и аз обаче да не вземат да излязат дребусни, че да не успеят да натикат салфетките?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines