Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:56:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73515 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 18, 2013, 11:33:17 »

Леле, Ани, аз не следя темата с диджеите, тъй като не ползвахме такъв и представа си нямах за перипетиите ви. Радвам се, че вече може да се смееш на ситуацията и си над нещата  good

А да не забравя - благодаря, че сподели за момента с пръстена в църквата. Благодарение на теб бях подготвена  give_rose

Панди, радвам се, че съм била полезна.. хихи smile Сега ще надничам при теб за твоите писания, че нямам търпение  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 18, 2013, 11:35:38 »

Леле Ании, добре че сте го приели със спокойствие girl_impossible Аз не бих му платила изобщо beating Ако не ти пречи, пиши ми на лични кой е, за да знам, че не следя темата с DJ-те nea Иначе важното е да сте се забавлявали smile

Ади, минало заминало.. Не искам да се връщам назад. Радвам се, че ВЪПРЕКИ него, ние продължихме да се забавляваме до края на вечерта. Естествено, че ще ти пиша, който има желание нека ме пита за името му, защото аз няма какво да крия и съм с чиста съвест smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #287 -: юни 18, 2013, 12:07:11 »

Ади, минало заминало.. Не искам да се връщам назад. Радвам се, че ВЪПРЕКИ него, ние продължихме да се забавляваме до края на вечерта. Естествено, че ще ти пиша, който има желание нека ме пита за името му, защото аз няма какво да крия и съм с чиста съвест smile


Това е най-хубавото! че въпреки постъпката му купонът е продължил. Благодаря ти, Ани, че ни напомни, че не трябва да драматизираме и че винаги нещата могат да се погледнат от положителната страна  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #288 -: юни 18, 2013, 16:21:03 »

Боже и това ми било професионалист, сакън да не изтърве повече пари - визирам дж-я.
Адмирации, че си останала спокойна, аз не знам какво щях да правя в такава ситуация, дано не ми се случи.
Разкажи за тази игра с отговорите- вдигат се обувки нали? Тези въпроси дж-я ли ги измисля или вие сте ги дали предварително?
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #289 -: юни 18, 2013, 19:17:29 »

Ани, мъжко момиче си! Важното е ,ча купона е продължил, но не му прави чест на човека( то тва е идиотско, не човешко...). Отдавна не бях влизала, но сега всичко наведнъж изчетох:) чакам на лс или емайл да видя повече колко сте били красиви:)
Важното е да се обичате, а иначе всичко е било супер!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 18, 2013, 21:24:18 »

Боже и това ми било професионалист, сакън да не изтърве повече пари - визирам дж-я.
Адмирации, че си останала спокойна, аз не знам какво щях да правя в такава ситуация, дано не ми се случи.
Разкажи за тази игра с отговорите- вдигат се обувки нали? Тези въпроси дж-я ли ги измисля или вие сте ги дали предварително?

Благодаря ти, мила smile
А иначе съм срещала няколко варианта на тази игра. Единият е както казваш ти с по една обувка, а другият, който ние направихме бе с табелки "АЗ" и "ТОЙ", и АЗ и ТЯ. Въпросите си ги измисля ди джея, като предполагам, че на моменти може и да импровизира, ако му дойде някакъв въпрос на момента.. Мисля, че си зависи от ди джея. Но играта като цяло ми е много забавна smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 18, 2013, 21:26:01 »

Ани, мъжко момиче си! Важното е ,ча купона е продължил, но не му прави чест на човека( то тва е идиотско, не човешко...). Отдавна не бях влизала, но сега всичко наведнъж изчетох:) чакам на лс или емайл да видя повече колко сте били красиви:)
Важното е да се обичате, а иначе всичко е било супер!

Хихи, всички сме мъжки момичета, щом се залавяме с такива грандиозни организации smile
Както казваш ти, важното е да се обичаме, другото го оставяме зад гърба си smile Чакай мейл smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #292 -: юни 27, 2013, 10:55:31 »

Хихи, всички сме мъжки момичета, щом се залавяме с такива грандиозни организации smile
Това е само началото, тепърва предстоят организации по кръщенета, годишнини... heart  Wink
Аз се мушнах тук за картичките- плик, да не пълним темата там. Не ми е спешно, чак през август е сватбата. И аз съм от "мъжките момичета", дето всичко си правят сами. Надявам се, че ще измайсторя една картичка в домашни условия.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 27, 2013, 12:35:53 »

Това е само началото, тепърва предстоят организации по кръщенета, годишнини... heart  Wink
Аз се мушнах тук за картичките- плик, да не пълним темата там. Не ми е спешно, чак през август е сватбата. И аз съм от "мъжките момичета", дето всичко си правят сами. Надявам се, че ще измайсторя една картичка в домашни условия.

Хихи.. надявам се да е така smile

Иначе нямаш никакъв проблем, щом ти е чак за август. Ще наснимам няколко и ще ги кача тук, за да се ориентираш. Със сигурност ще се справиш, дори ще си направиш и свои стил Wink
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #294 -: юни 28, 2013, 07:08:22 »

Ани, още си чакам поне една снимчица:)стига си работила, ами си ми пускай емайла да ви се радвам
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 30, 2013, 15:50:14 »

Ани, още си чакам поне една снимчица:)стига си работила, ами си ми пускай емайла да ви се радвам

Ах, миличка... много се извинявам smile Ще се реванширам kiss2 И заради теб даже напуснах работа  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 30, 2013, 15:59:37 »

свекърва, специално за теб. Не можах да наснимам всички, а и малко са се посплескали, защото ги държа в една кутия, ама се надявам да ти стигнат за начална идея и ти да си я доразвиеш smile








Ще се радвам да покажеш какво ще ти се получи smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: юни 30, 2013, 16:32:26 »

О, много благодаря! Картичката с квилинг е страхотна, но не съм правила, пък и нямам толкова търпение. Харесва ми булката с примката Wink. Като се отвори картичката, на предната страна остава момата, а на задната - момъкът на дървото, нали? Ще пробвам нещо такова, леко закачливо. Понеже съм от мъжката страна, май е по- разумно да няма дантели и финтифлюшки, или няма значение?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 30, 2013, 16:39:34 »

Моля, моля smile
И на мен споменатата картичка много ми харесва. Супер закачлива е и си права, че като се отвори на едната страница остава тя, а на другата той. А пък за дантелките... не мисля, че има значение от коя страна си на сватбата, така че не е проблем да има по-завъртяни неща, а и, честно казано според мен, само булката ще оцени старанието ти и красотата, която сътвориш smile Младоженецът просто констатира, че е хубава  blum Успех!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #299 -: юни 30, 2013, 16:44:30 »

според мен, само булката ще оцени старанието ти и красотата, която сътвориш smile Младоженецът просто констатира, че е хубава
Е, тук си съвсем права! Даже може и да не я погледне Wink. Аз ще поразпитам приятелката ми /свекървата/ за цветовете и темата на сватбата и тогава ще решавам окончателно. Пак благодаря heart
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines