Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:13:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 10 част  (Прочетена 165512 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 29, 2009, 09:51:39 »

echy, този доктор е сбъднал мечтите на доста двойки; попаднала си на един от най-добрите!!!

а относно кървенето по време на овулация - от личен опит ти казвам, че е напълно възможно!!!

преди години, когато бях по-младичка, кървях по вр. на О., даже веднъж бах на морети и доста се изплаших, защото бе по-силно, като М.; аз вече си знаех, понеже не ми беше за първи път!!!

дано скоро и при теб нещата се наредят!!!!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 29, 2009, 12:06:12 »

Ечи, радвам се че при теб нещата започват да се нареждат. За да ти вдъхна надежда ще ти кажа, че моя приятелка ходи при Владимиров преди две години и е много доволна и си има малко сладко момиченце. Имам друга, която сега ходи при него и толковатопли думи говори за него. Дано и на теб да ти помогне и мечтата ти за бебче да се сбъдне съвсем скоро.  give_rose
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юни 29, 2009, 12:45:21 »

Аз също имам приятелка, която след 5 годишно мъкнене по всякакви лекари, сега гушка сладка дъщеричка, благодарение на д-р Владимиров. Така че, Ечи, мисля, че си направила отличен избор!
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 29, 2009, 15:16:16 »

Здравейте, записвам се в клуба:) Ние до сега изчкавахме за да мине сватбата ( не искахме точно на сватбата да съм бременна а и по други разни малки причинки) и сега започнахме с бебеправенето. И двамата с мъжа ми спряхме да пием (не че сме някакви пияници просто вече избягваме), но би ми се искало да чуя и вашите съвети относно храненето, наблягае ли на конкретен вид храна или си ядете нормално ( свеки е аптекарка и постоянно ми натяква яж това и онова пий витамини и т.н.) ще се радвам някой да сподели мнението си give_rose
 и успех на всички бъдещи родители  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 29, 2009, 15:25:10 »

cvety_p ,желая ти да не се задържаш в тази тема много и бързо да видиш двете чертички good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 29, 2009, 15:27:45 »

Добре дошли на всички новопостъпили welcome-2
Аз не съм от най-редовните в писането,но затова пък ви чета непрекъснато и се радвам за всички добри новини около вас give_rose
Успех,милички и все така с този позитивизъм напред!!! give_rose
Ето,че и този месец при мен е голяма чуденка,станало ли е не е ли???!!! *crazy*Уж имам симптоми, а в действителност истината е ,че е още рано, тъй като около 11-ти чакам лелката :huh:А докторката отново ми каза,че матката ми е по-мека,като предишния път...и незнам...
Ечи , стискам много силно палци всичко да се нареди както трябва и най-после да отдъхнеш спокойно smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юни 29, 2009, 15:42:41 »

Ще ти стискам палци да е станало при вас Ани. При мен е същото със симптомите - още от първите дни на опитите този месец ми избиха пъпки и непрекъснато, вече втора седмица, ми излизат нови, а аз почти никога не съм имала пъпки, да не кажа никога. А милото ми се усмихва и с надежда казва, че съм бременна и като ме гледа колко настървено съм започнала да се храня започва да го вярва още повече. Непрекъснато ми се вие главата, но аз го отдавам на жегите и на ниското ми кръвно. Но гърдите също започнаха да стават чувствителни, както преди М. и за това си мисля, че и този месец няма да видя положителен тест. Аз чакам лелката около 6-7ми. Но щом трябва ще чакаме с надежда.
cvety_p добре дошла и стискам палци бързо, бързо да напуснеш темичката  give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 29, 2009, 21:31:37 »

Ечи, много се радвам, че ти се е върнала надеждата!!! Направо им се чудя на тия лекари как ей така поставят диагнози. Дано сега се отнесат сериозно и професионално!
Ani , дано признаците да са истински и имаш повод за радост!
При нас няма нищо ново. Ще чакам до края на юли за цветна снимка и се надявам да ми се разминат най-лошите очаквания. Иначе тия дни бях изпаднала в яка депресия и все ме избиваше на рев, ама то какво ли не си представях. Искам всичко по-бързо да се изясни и да ми кажат какво ще правим. То по естествен път май едва ли има шанс, но поне да ми кажат със сигурност!
Пожелавам на всички ни скоро да се махнем от тук!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 30, 2009, 11:22:09 »

даниелче, мила, къде ще правиш цветната снимка?

на НЕчакащите - успех, силно стиснати палци и то мен!

цвети п, добре дошла и дано скоро ни напуснеш!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юни 30, 2009, 16:03:02 »

Момичета, днес бях на поредния преглед.Пуснах Progesteron(21ви ден).Оказа се нисък и док каза да пия Дуфастон 2х1т. за 10дни и това да съм го правела няколко цикъла във втората половина.Хич не ми се пие този Дуфастон, толкова негативни мнения прочетох тук за него.Слава Богу радвам се на редовен цикъл и редовно ову и се опасявам това лекарство да не ми обърка цикъла.Голяма чуденка...
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 30, 2009, 20:05:56 »

valka27, май наистина доста лоши отзиви имаше във форума за дуфастона, но добре си прецени дали да го пиеш. Понякога повечето информация наистина обърква, но ако имаш вяра на лекарката можеш да й се довериш.
gostenka_82 , мисля да се обадя в клиниката на Владимиров за цветната снимка. Ще ги питам колко по-рано трябва да си запазя час, защото трябва да изчакам цикъла си. Ако не успея там - сигурно в Тина Киркова.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 30, 2009, 20:27:42 »

Много мислих и реших, че поне за сега ще се въздържа от Дустафона.Мисля следващият цикъл пак да пусна изследване и тайничко се надявам тогава да е в норма... Имах ядове последните 10-тина дни може и от там да е... надеждата умира последна. Утре заминаваме на море не искам да мисля за изследвания, още по-малко за хапчета pardon
Определено вече ми писна, споделих на док... Тя каза да пробваме няколко месеца с фоликулмерия и следващата стъпка е вътрематочна инсеминация.А аз искренно се надявам, че именно тя ще ни дари чудото...
danieIa , успех  good
Активен
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #447 -: юни 30, 2009, 20:57:23 »

Валка, за нисък прогестерон има много и лесни начини за корекция, знам от моята гинеколожка, че има дори и крем, който се прилага вагинално. Защо не питаш за нещо такова вместо дуфастон? Моята дори каза, че се прави и профилактично, значи едва ли би навредило. Питай смело, стискам палци!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 01, 2009, 08:49:56 »

Даниелче, а защо не отидеш там, където те е насочила твоята док (МД май беше);

една моя приятелка доста време имаще проблем със запушени тръби и остана много доволна от лапрото, правено там...

не мога да ти кажа нищо от личен опит обаче....
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 01, 2009, 10:13:49 »

 cray и този месец оставам тук.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines