Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:37:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 10 част  (Прочетена 165518 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 18, 2009, 21:21:07 »

Клуб на "БЕБЕправещите" - 9 част
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 18, 2009, 21:37:43 »

Аз се извинявам предварително, ако не е точно за тази тема, но имам един такъв въпрос....Ние с милото се пазим все още, защото както знаете, мислим да започнем с бебеправенето след сватбата, която е след три месеца. Обаче на мен от известно време нещо не ми е много читаво....Значи, цикъла ми дойде на 6 вместо на 11, а той попринцип закъснява, а не подранява. Беше си нормален, само дето не толкова обилен като обикновено. Сега пък от около седмица ми става лошо от всякакви странни неща - примерно, баба ми прави една супер лютеница, дето от дете я ям и нищо не ми е ставало, сега два пъти хапвам по малко и се започва повръщане....Ама на втората лъжица, буквално...Днеска хапнах няколко ягоди и ми стана лошо от тях, и даже още ми е лошо и ми се гади, настръхвам само като се сетя за тези храни...Направих си тест, ама е отрицателен, още повече, че принципно се пазим с презерватив, не сме правили любов без...че има как да стане, ако е за изключението, има....Обаче ми се вижда малко вероятно. и все пак...може би е рано за тест, ох, не знам, дълго стана и доста объркано, но ще се радвам да чуя мнение....иначе ще изчакам да ми дойде датата за цикъла и ще видим...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 18, 2009, 22:19:27 »

Сега - от една страна - онзи ден един приятел ми каза, че ще става татко...И те ползвали презерватив, ама явно са от онези малки проценти изключение.

Мен ако питаш (не се обиждай, надявам се да греша) по- скоро си преуморена, изнервена и т.н. от всичко, което ти се случва напоследък. А и всички вълнения - добри и лоши - покрай сватбата...

Пак ти казвам - надявам се да греша, но мисля че всичко ще се нормализира и скоро ще дийде момента да пробвате girl_wink Тогава ще има за какво да се "притесняваш" yahoo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 18, 2009, 22:33:43 »

Гери, не съм лекар и мнението ми е най-компетентното, но имам опит в това нещо. Ако приемем, че цикъла ти е нормален, т.е. както е според учебниците на лекарите 28 дни, с овулация на 14-тия трябва в сряда 20,05, да си в овулация и няма как да си бременна в този случай. Друг е въпросът, че можа да стане забременяване и от съвсем микроскопична шупла на презерватива и евентуално да имаш цветна бременност от предишния месец. Може всичко да е на психична основа - работа, учене, подготовка за сватбата. Може да е от смяната на времето. Ако имаш болки в бюста, вече незнам. Ако толкова се притесняваш пусни си един кръвен тест или просто посети чичко доктор.
Но най-добре си изчакай датата, на която трябва да ти дойде и тогава мисли за вариантите. Успех!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 19, 2009, 07:57:48 »

Гери,според мен не си бременна.Ако беше бременна и вече си на фаза повръщане,то теста трябва да покаже.По-скоро ако продължава това състояние иди при личния.Може да си пипнала стомашна-чревен вирус.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 19, 2009, 08:24:16 »

Дано не ви се е видяло смешно.... blush аз съм шашма, обаче този път се притесних, както и да е. Благодаря за вниманието, целувки на всички!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 19, 2009, 08:31:39 »

Гери, едва ли на някой му е смешно. Тук сме се събрали да си помагаме, да казваме какво мисли и да се опитаме да си бъдем полезни. Пожелавам ти много късмет и скоро официално да се запишеш тук при нас. give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 19, 2009, 08:57:12 »

Ренка, голямо сте съкровище всички!! Благодаря ти, миличка!  heart Айде,аз да вляза официално, а ти да излезеш  give_rose give_rose give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 19, 2009, 09:07:57 »

Aз да се разпиша, че и тази темичка съм с вас.Година и 7месеца безрезултатно бебеправене.Уж всички изследвания са добри , единствено хормоните на щитов. жлеза и хистеросалпингографията не съм направила, надявам се скоро и с тях да приключа и най-сетне да се разбере къде е проблема.
Не се включвам често, но следя темата.Успех на всички и дай Боже скоро да се опразни тази тема blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 19, 2009, 09:19:13 »

Здравейте и от мен.
Гери и аз мисля че не си бременна.Надявам се след сватбата да ни се похвалиш че си бременна и то бързичко.
Относно нередовния цикъл и хапчетата искам да ви кажа че това е временно решение да пиеш капчета.Пила съм ги и 3 месеца и 6 месеца.Докато ги пия всичко е наред и после пак почва старата песен на нов глас.Интересното е че от 6 месеца не пия нищо просто казах майната му и спрях всичко.Но се амбицирах и вече втори месец ходя на танци и трябва да ви кажа че тези два месеца цикъла ми е като часовник.Много е важно движението както на жената така и на мъжа защото повечето от нас работят работа на бюро.Ние временно сме спрели с опитите и искам да ви кажа че се чувствам странно облекчена и просто този тормоз от притеснения и пиенето на всякакви химии го няма.Така че препоръчвам на всички да спортуват.Е не твърдя че ще решите всички проблеми но поне ще смъкнете част от напражението на ежедневието и ще тонизирате тялото си.

valka27 понякога дори при перфекти резултати при изследванията може да не става и това да се дължи на психическо напражение.

Стискам палци на всички и въпреки че в момента не съм в клуба Ви наглеждам и прочитам.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 19, 2009, 09:29:53 »

Цитат
valka27 понякога дори при перфекти резултати при изследванията може да не става и това да се дължи на психическо напражение.
gucci , ози факт ми е известен.Работата ми е много напрегната, особено пролетта, още миналото лято се замислях, че това напрежение няма начин да не се отрази на бебеправенето, обаче пък зимата нямам никаква работа, а вече 2 зими минаха... и незнам.Старая се да се нося по течението и да не мисля много, много за това, обаче времето си минава след 5 месеца ставам на 31г. girl_impossible








Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 19, 2009, 09:36:24 »

 beating Я по- оптимистично. И при нас минаха две години вече и нищо. Спокоооойнооооо tease

А за танците - това си е абсолютно вярно. Аз 13 години се занимавах активно със спорт. И когато спрях, започнаха едни драми, едни глупости, та цели 3 години. Сега от 1 година и аз ходя на танци, а от скоро и на фитнес. И всичко си е както преди 3 години yahoo Кеф!!!

Та наистина спорта се отразява добре...пък и за фигурата не е лошо focus
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 19, 2009, 09:36:50 »

gucci , ози факт ми е известен.Работата ми е много напрегната, особено пролетта, още миналото лято се замислях, че това напрежение няма начин да не се отрази на бебеправенето, обаче пък зимата нямам никаква работа, а вече 2 зими минаха... и незнам.Старая се да се нося по течението и да не мисля много, много за това, обаче времето си минава след 5 месеца ставам на 31г. girl_impossible
мила точно за този стрес ти говоря-не само от работа а въобще.СТреса да се надяващ и разочароващ всеки месец.Това да мислиш сега имам ли симптоми,усещам ли овулацията,ще ми дойде ли този месец,защо не става,дали ми има нещо,това че ставаш вече на 31,това дали лекаря е видял всичко,въпросите  защо при мен не става а при другите става толкова бързо и още куп въпроси свързани не само с работата а с ежедневието като цяло и трудния ни начин на живот.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 19, 2009, 09:44:02 »

skylife ,gucci , благодаря ви, и още веднъж - успех на всички good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #14 -: май 19, 2009, 10:42:11 »

Искам само да добавя, че не си престаряла, Аз съм (скоро) на 33 и дори не сме почнали. Тук във Франция, първо дете на 34-5 е съвсем нормално (макар че казано честно и аз го намирам за малко късно).

Успех ! И не се коси, Господ си знае работата.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines