Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:40:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 6 част  (Прочетена 141654 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 27, 2009, 12:00:11 »

Тонка,сигурна ли си,че цената за Джейн е за всичко,пише без кош за новородено.За коша има доплащане,или ти си го гледала в друг магазин.
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 27, 2009, 12:05:40 »

Тони,  Bravo за кошарката, много ми харесва!!! То живот и здраве след люлката и ние същата сме решили да взимаме...ама трябваше първо да си на§ешем "крастата" с люл4ето...хехе
Относно коли4ките...труден избор  huhhuh.gif и Кали е права-попитай дали в цената на Джейн са вклю4ени вси4ки неща! Защото в Касидата тези промоции ги обявяват, ама не вклю4ват допълнителните екстри в цената обикновено  pardon
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 27, 2009, 12:12:54 »

Тони най ми харесва Бебе Комфорт. Виждала съм ги на живо и трите, ами тази за мен е най-хубавата от тях. Особено белия и черен цвят са страхотни, пък и са универсални.(Коша за новородено(видях един за 150лв.) и кошницата за кола можеш да потърсиш в Продавалника, определено по-евтино ще ти излезе)Ще ти пусна на лс линка, за да видиш. good . Избери си тази, която ти е най на сърце.  Wink
« Последна редакция: юли 27, 2009, 12:36:45 от Алексчето » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 27, 2009, 12:34:54 »

За Джейн-а гледахме я в един магазин на живо и аз от там разбрах за намалението и продавачката каза,че включва всичко :girl_wink:Просто разпродавали модела от 2008-ма и сега били нещо в почивка и били до изчерпване...Но ми харесаха на живо.Иначе пробвахме и Чикото в багажника-малко зор с тоя гуми,ама се побира.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 27, 2009, 12:40:36 »

А да сетих се за предимството на Бебе Комфорт - върти се летния кош. Не, че е кой знае какво, ама си е разнообразие. blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 27, 2009, 12:41:30 »

На мен ми харесва Jane но само визуално, с по-компетентен съвет за съжаление немога да ти бъда полезна  Girl_hide
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 27, 2009, 12:53:36 »

Щом включва всичко,аз бих те посъветвала да вземеш Джейн smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 27, 2009, 13:21:56 »

Ако имах възможност и сега трябваше да купувам количка това щеше да бъде тя http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/2762 Има и голям избор на светове,просто е уникална  good
А от изброените ....Джейн,но не си падам по триколки  nea
« Последна редакция: юли 27, 2009, 13:23:48 от Данитка » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 27, 2009, 15:34:50 »

Само един въпрос малко  Offtopic JANE  не се ли чете Жане, а не Джейн, че онзи ден с един продавач в магазин говорехме на два различни езика, аз й викам "ДЖейн" той "Жане" хахах та така и не се разбрахме, ама да не се излагам вече по магазините   Girl_hide
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #429 -: юли 27, 2009, 16:06:02 »

tonittka, аз не съм виждала количките на живо и не мога да се изкажа по техническата част, но така или иначе си свела избора до 3, а като гледам и трите колички доста си приличат. Съветът ми е да ги изпробваш и трите внимателно, ако вече си го направила, отново го направи, все някоя ще ти стане фаворит или друга ще отпадне. Ако и тогава не можеш да решиш, не подценявай предпочитанията на мъжа ти. Това, че се прийзвеждат в Китай, изобщо не трябва да те притеснява.

Леглоте дето сте харесали е страхотно, и на мен много ми харесва.
Не съм писала, но и люлкюта на hukata ми е сред фаворитите във форума.
« Последна редакция: юли 27, 2009, 16:08:10 от KlaraFina » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 27, 2009, 16:18:13 »

Само един въпрос малко  Offtopic JANE  не се ли чете Жане, а не Джейн, че онзи ден с един продавач в магазин говорехме на два различни езика, аз й викам "ДЖейн" той "Жане" хахах та така и не се разбрахме, ама да не се излагам вече по магазините   Girl_hide
Offtopic Offtopic Даже май се чете "Хане", те са испански, но така се чете на каталунския диалект някой ми беше обяснил  Offtopic

Аз лично съм за тях  good Макар че не харесвам много триколки. Чикото също го харесвам, особено имат един нов цвят - Челси.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 28, 2009, 08:18:07 »

Даам,чете се Хане всъщност,ама ние си я четем Джейн и за да не става объркване така я пиша и аз 8PСнощи пак обикаляхме да ги гледаме (заради мен предимно) и се оказа,че продавачката ме е объркала и всъчщност при Джейна не влизал коша за новородено,а просто при тоя модел коша за кола ставал за новородено,ама ми се видя бая тесничък,а и е дсота тежък :\Хареса ми,че гаранцията им е 2г.Чикото също пак го бутахме и гледахме(гаранцията е 6м.,но до сега нямали оплаквания...),но пък си включва всичко и има много аксесоари като ауто фикс системата за кола и термо чувалчето за летния вариант.Бебеконфорта така и не го видяхме в нито един магазин,но вечерта бяхме на заведение и там я видяхме на съседната маса и цяла вечер й се любувах :girlhide:сигурно пак ме помислиха за маниачка tease
KlaraFina   благодаря ти! @}->--Съпругът ми наистина си остана влюбен в тюркоазеното Чико и каза,че като се роди бебо отива и я купува с всичките й джаджи,а пък ако толкова искам лека на лято щял да ми вземе някаква Girl_hide
Всъщност се надявах някой да сподели нещо от опит, ама май ще трябва да почета още мнения в интернет pardon
Забравих да ви се похваля и че купих първата покупка за бебо-жълта,сладка шапчица,че нали сте ме учили,че така трябва tease
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 28, 2009, 11:45:39 »

Тони, а гледа ли ABC :
http://www.bebemarket-bg.com/bm/?p=katalog&razdel=podgrupi&id=4&marka=0

http://bebcho.bg/bg/sorted.php?pageNum_products=1&totalRows_products=17&cat=2&subcat=3
« Последна редакция: юли 28, 2009, 11:49:02 от Алексчето » Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #433 -: юли 28, 2009, 13:25:54 »

Момичета вижте тази количка и си кажете мнението моля ви.
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=397
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 28, 2009, 13:33:45 »

Момичета вижте тази количка и си кажете мнението моля ви.
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=397
Здравей аз я имам и съм страшно доволна,като имаш на предвид,че ние сме второ бебе гледано в нея,та сега кара 4-то лято.Като нова е,само леко света на сенника е поизбелял,но само ако се загледаш ще го забележиш.Много маневрена,лека,лесно се пере,сгъва се като чадър.Мога само добри думи да кажа  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines