Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:02:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 6 част  (Прочетена 141644 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 19, 2009, 17:44:06 »

Ели, Мария, Голди много са ви хубави новите придобивки. Пожелавам ни много детски усмивки с тях.
Относно дрехите за изписването, аз още не съм тръгнала да оглеждам, но си спомних че нашият Жорко, който е роден февруари, беше изписан с цяло гащиризонче в бяло, долу като ританки и с дълго ръкавче. Много беше сладко, затова сега сигурно пак ще търся нещо цяло. Имаше в комплект и красива бяла пелена и шапка. За шапката съм съгласна че ако е топло отпада, при нас нямаше нужда и от ръкавичките, защото той не се драскаше.
Активен
eli_kr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Кристиан роден на 01.08.2009г. :)


« Отговор #16 -: май 20, 2009, 09:36:26 »

Здравейте на всички!
Аз рядко се  престрашавам да пиша,но пьк съм изчела сигурно всички теми smile
Тази кошарка на Chipolino е много сладка и аз сам се спряла на нея само 4е зелена и дори тези дни мисля да отидем и да сия поръчаме-нищо че е още рано аз се старая да не обръщам внимяние на суеверия.
Кошарката е страхотна и много хубаво е че има и балдахин в комплекта против комари,който е на стойка и пада свободно,защото другите кошари се завиват директно отгоре и ми приличат на вакумирани кутийй NO
Изборът ти е много добър,поздравления,надявам се че ще излязат и здрави кошарки1
Поздрави Wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2009, 11:44:49 »

Хайде да се запиша сега се връщам от една приятелка която ми даде дрешки и други необходими неща за бебо  - останали от нейния син. Даде ми и нагревател за мляко и шишета и нови биби и един чувал с бодите , гащеризони и други полезни неща. Като ги снимам ще ги покажа
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 20, 2009, 15:02:10 »

Rodi, много е хубаво че приятелката ти е дала толкова много неща. Ще чакаме  да ни ги покажеш. А купихте ли количка? Извинявай ако си казала вече, но като четох в началото на темата забелязах че сме харесали горе-долу едни  и същи модели.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 20, 2009, 15:15:09 »

И аз днес получих 5 огромни торби от нашата кума и от една нейна приятелка с дрехи за бебо и одеалца,но избрах само някои неща,че не всичко ми се нравеше blush
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 20, 2009, 15:23:11 »

Аз почнах да купувам по малко разни дребни дрешки. Като събера повечко ще пусна снимка. Толкова са мънички и сладки girl_in_love
Jasmine, вие сглобихте ли кошарката?
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 20, 2009, 15:26:38 »

Натали сглобихме я ,снимала съм я ,но си забравих паролата в сайта която ми е галерията и сега незнам как ще ви я покажа angry,а и нали сега има проблем с галериите angry

Ето ви снимка: http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=0&a=9685&p=1&f=5&u=20228&i=100636
« Последна редакция: май 20, 2009, 15:45:08 от Bulechka™ » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 20, 2009, 17:30:51 »

jasmine честита ви кошара - много е хубава, съз драве да я ползвате.
А относно количката още не сме купили , но можеби скоро ще я  купим и ще я покажа
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 20, 2009, 18:14:41 »

Честито легълце  give_rose нека се оглася от детски смях и да останете доволни от него.
Аз съм избрала тази, но ще изчакаме до другия месец и ще я поръчаме.
« Последна редакция: май 20, 2009, 20:13:43 от Nataliya » Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 20, 2009, 18:43:24 »

Наталия, аз съм с такава, но тъмно кафявото.... Няма да се разочароваш от избора си, обещавам.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 22, 2009, 11:39:42 »

Сладурки, на наши приятели им се роди момченце  chee и тъй като са в парични затруднения със съпружето решихме да им помогнем за някои дребни неща, необходими за бебешора....та мисълта ми е следната - Тъй като бъдещите мами и вече родилите знаете повечето магазини за бебета (и всичко покрай тях), реших да ви питам дали знаете от къде мога да намеря повивалник и кана за преваряване на вода? Става въпрос за София - няма да е излишен и съвет какво др. да вземем?
Ще съм ви много благодарна, ако помогнете със съвети и предпочитани магазини  give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 22, 2009, 11:47:15 »

Фиама,това е много хубаво,че сте решили да помагате  give_rose.За дрешки да помагат мацките от София,а за кана можеш да намериш във всеки магазин,в който продават техника-кафемашини,сушоари,грилове и т.н.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #27 -: май 22, 2009, 12:39:30 »

fiamaa, и аз мисля, че е страхотно, че искате да помогнете на приятелите си.   

Само да кажа за каната за преваряване на вода, ако е това, което аз си мисля, няма никакъв смисъл, защото тя не нагрява водата до кипене, а само я затопля. На мен ми казаха, че ако използвам такава кана, водата трябва да премине през нея няколко пъти, от което цялата практичност се губи.

Аз лично бих оценила като подарък комплект спално бельо за детското креватче (но те може би вече си имат) или шезлонг за бебето (или нещо, в което може да се оставя докато родителите са заети с нещо друго). Също си мисля, че бих се зарадвала на кенгуро, в което мога си нося бебето, докато правя разни неща в къщи. Дори съм чула, че и при колики помага.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 22, 2009, 12:42:20 »

И аз имам кана, тя водата завира в нея, но на мен педиатъра ми е казал, че трябва водата да се вари 15 минути, и аз си я варя в чайник.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 22, 2009, 12:45:39 »

Аз искам да попитам майките от Бургас,къде има колички на АBC дизайн,освен в магазин "Синди"?Благодаря предварително give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines