Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:35:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Recycle Bin e вече отворен  (Прочетена 116885 пъти)
 
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 16, 2009, 14:46:22 »

Е по тая логика никоя тема не може да е полезна понеже след всеки коментар има по десет с възхищения и възклицания.......
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 16, 2009, 14:52:26 »

Голди, по принцип си много права за разводняването, ама...

Цитат
Момичета много сте    Offtopic  
Тука се пишат разходите и не се обсъждат.

Цитатът е на gucci от 16 стр. в темата за Голямото пазаруване.
Та това беше и поводът за по-горния ми пост.  pardon Явно има разминаване в разбиранията кое е обсъждане и кое не . sad

Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 16, 2009, 14:59:11 »

Кикси точно забележката на Гучи беше по този повод, който и аз писах, но просто не се е изразила правилно, кое не се обсъжда. Тя имаше впредвид коментарите за църквите, които се отплеснаха много и забележката и беше по този повод. Както и да е, не може все пак да се угоди на всички, преди триехме мненията с възклицания и възхищенията, после започваха де се сърдят, защо се трият, сега не ги трием, стана пак проблем защо, вижте гледаме максимално да сме точни и балансирани. Винаги ще има доволни и недоволни, но трябва да се спазва някаква граница.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 16, 2009, 16:09:23 »

От позицията на бъдеща булка бих искала да кажа, че на мен лично темата  "Голямото пазаруване" ми беше много полезна във вида си: покупка/услуга - цена + града, за който се отнася, в момента, в който правех планирането на бюджета за сватбата.
Струва ми се, че конкретните цени е добре да се обсъждат в съответните теми - например за гражданския или църковния брак. Все пак, дали нещо е скъпо или евтино е абсолютно субективно мнение.
Още повече на въпроса "Защо църква Х има такса с 30лв повече от църква У?" не мисля, че някой може да отговори в която и да било тема. И лятото например, когато още нямаше криза пак имаше по-скъпи и по-евтини църкви/рокли/услуги и т.н., така ще бъде и когато кризата отмине.
Но и с Кикси съм съгласна, че е добре да са ясно определени правилата  good Проблемът е, че не са много потребителите, които стигат до темата, в която са написани, а първо питат "Защо ми е изтрит поста?"
« Последна редакция: март 16, 2009, 18:11:51 от bubka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 16, 2009, 16:56:09 »

Искам само да попитам две неща
С какво обсъждането на кризата ще ви помогне в сватбената подготовка и смятате ли че цените зависят от нея.Не е ли тази тема повод за лафче .carol с какво може да ти бъдзе полезна тази тема конкретно.LOSHKA как кризата ще се отрази на цената на гражданския брак или на фотографа.

И с какво обсъждането на църквата че била еди колко си ще ви помогне.Това е цената на църквата и всеки си преценява дали иска да я плати или да отиде в друга църква.Целта на тази тема е да видите къде кое колко струва и да прецените дали едни коя си фирма не ви иска скъпо и как вървят цените в града в който ще се жените.Кикси според мен диалога е обсъждане на нещо и достигане на някакъв извод а не възмущение и възклицание.Поне това е моето мнение.

Всеки си има право на мнение.Ние Модераторите все пак сме хора които имат определен поглед над това какви теми са полезни или не.За всеки е различно.Ние сме поставени за това да преценяваме и е естествено не винаги дори ние да сме на едно мнение по между си или да сме на едно мнение с вас.

Да хубаво е да има правила но те не могат да обхванат всичко и да конкретизират всички случай.Много бих желала да се пробвате да модерирате поне един месец за да видите колко е трудно да прецениш кое е за коша и кое не така че да се поддържа форума в подреден и полезен вид и да се съобразяваш с хората които пишат с техните желания и чувства.Все пак не забравяйте че ние не сме машини а човешки същества които се опитват да правят преценка за нещата от опита който имат.

Естествено аз заставям зад мнението си че темата е за триене.

Дидето на теб пък нямам намерение да отговарям защото поста ти ме обиди.Съжалям че мислиш че модерираме както ни е кеф и си създаваме правила за кеф.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 16, 2009, 17:05:46 »

Гучи и аз също съм обидена и именно за това го казах защото разбрах че за едни може а за други не.......
Точка п въпроса повече няма да изказвам мнение
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 16, 2009, 17:11:21 »

Мисля, че въобще няма нужда от размяна на такива коментари от рода на на си ти куклите върни ми парцалките.Форума е форум, събрани много жени на едно място нормало е да има различно мнение, но аз също забелязвам голямо разводняване на темите.И не е само тази за кризата, а и много други.Другото лошо е че като се отплеснат да пишат и коментират и забравят какво е основното предназначение на тази тема.В случая в темата за цените имаше доста коментари ама това защо е толкова и т.н.Все пак не ние определяме цените.А колкото до кризата, няма смисъл да се прави такава тема, защото на пук на кризата сватби ще има, цените ще са по-високи и хората ще си плащат.
Колкото до кефа на модераторите аз бих казала, че тук са доста либерални дажи.Писала съм в други форуми в който никой не ти обяснява, защо ти е изтрит поста или темата, просто ти пускат линк с правилата на форума и това е.Не мисля, че трябва да обиждаме хората модериращи форума, те го правят в свободното си време, и не им е леко това си е вид отговорност все пак.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 17, 2009, 12:05:59 »

magi_st , аз въобще не подценявам работата на модераторите - напротив, шапка им свалям, защото хич не ми изглежда лесно.  Bravo Още по-малко пък съм искала да ги обидя,надявам се, че не се е получило така.  give_rose Но не виждам нищо лошо да обсъждаме разни неща от сорта с тях - те нали все пак не са някакви цербери тук, а хора, отворени към диалог. Или поне аз винаги съм ги възприемала като такива. Затова си позволих и да коментирам ситуацията, защото и друг път ми се е случвало подобно нещо, специално с Гучи и в спора/обсъждането/ се е раждала истината, което всъщност е било чудесно.

gucci , съгласна съм че диалогът е обсъждане, възклицанията и на мен не ми са по-вкуса и смятам, че излишно разводняват темата. Аз лично за себе си съм се научила да бъда доста дисциплиниран потребител в това отношение - в общи линии пиша, ако имам какво да кажа, а не да ахкам, припадам, отговарям с една сричка или само с емотикони...
Даже, ако щете ми се смейте, ама понякога от любопитство преглеждам Recycle Bin и ако видя нещо мое там, преди да ходя да се жалвам на модераторите, се замислям, защо постът ми е там и обикновено си намирам отговаора сама. Както и да е. Всеки знае себе си.

goldi , може би аз съм разбрала забележката на Гучи твърде буквално.

Но идеята ми беше не да се заяждам, а да попитам може ли или не може да се обсъждат разходите в  темата за пазаруването или тя трябва да остане в телеграфен вид. И ако е така, къде в крайна сметка да обсъждаме разходите?
В крайна сметка като изключим отплесването за църквите, можем ли да обсъждаме там разходите или може би е по-добро предложението на Бубка тези неща да се обсъждат в другите теми .  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 17, 2009, 12:17:16 »

В крайна сметка като изключим отплесването за църквите, можем ли да обсъждаме там разходите или може би е по-добро предложението на Бубка тези неща да се обсъждат в другите теми .  good
При положение, че има отделни теми за църковния брак, ресторанти, рокли и т.н. е най-добре само там да се коментират цените!  good Така ако те интересува цената на еди коя си църква, ще търсиш в темата за църковния брак, а не да се ровиш в общата тема за разходите!  pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 17, 2009, 12:19:57 »

При положение, че има отделни теми за църковния брак, ресторанти, рокли и т.н. е най-добре само там да се коментират цените!  good Така ако те интересува цената на еди коя си църква, ще търсиш в темата за църковния брак, а не да се ровиш в общата тема за разходите!  pardon

Е, това беше целта на занятието - да се уточни, че ще е така, а не иначе.  good
Сега като е формулирано така - кратко, ясно и точно, сигурно няма да има неразбрали.  pardon
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 14, 2010, 15:15:22 »

А как да разбера защо темата ми е изтрита ? На описанието на кошчето пише, "вижте защо", но нищо не се вижда. Прочетох правилата на подфорума за организация на сватбата и не ги нарушавам, нито съм рекламирала някого, а подобна тема не видях ?! Просто молех за коментари и съвети ?
Става дума за темата "Международна сватба".
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 14, 2010, 15:32:35 »

Най-вероятно, защото има съществуваща така или подобна тема!!!
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 14, 2010, 17:16:40 »

Bulechka,благодаря ти за отговора! Но това беше първото нещо, което направих, да потърся такава тема, но не намерих. Надявам се, че е станала някаква грешка.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 14, 2010, 17:35:08 »

gingerina, има тази тема Организация на сватбата от чужбина!!! и тази Сватба в католическа църква. Има и други теми като Омъжена за чужденец. Можеш да си потърсиш информация с ключови думи тук във форума и може би затова е била изтрита темата ти. Късмет!
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #104 -: февруари 28, 2011, 15:10:38 »

А защо ми изтрихте въпроса за ДиДжей? Темата е напъно сериозна, и в момента няма друга такава тема? Как се разбира "взаимопомощ", ако не мога да задам въпрос? Да, изчетох предварително всичко съществуващо по темата.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines